Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

11:39, 02 cze 2016
nowa rabata inspirowana Chelsea?

a kiedy mozna sie spodziewać kolejnych relacji z wystawy?
jambosana 12:26, 02 cze 2016


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
Maleńka zmiana w ogrodzie, a jak cieszy, piękny kolor róży, urocze, modne nieco"chwastowate" byliny i mamy namiastkę Chelsea. Danusia dała znak! Ruszajmy do ogrodów i zróbmy swoje choćby maleńkie Chelsea ! Inspiracje już mamy, cudne są zwłaszcza w wątku "umiejętne zestawianie roślin".
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
Pszczelarnia 12:54, 02 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gardenarium napisał(a)




Mucha nie siada.

3 szt. 'Iceberga' tam masz? Śliczne kolory i pokroje tej rabatki letniej - kwietnej.

Co do uli angielskich, zawsze zastanawiam się jaki to jest typ i jak się na nich gospodaruje? Bo ja tylko "leżaki" (ule "leżaki") ograniam.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
BasiaLT 15:17, 02 cze 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Danusiu jak zwykle super relacja z Chelsea Czasami się zastanawiam czy pielenie rabat to nie walka z wiatrakami, czy nie lepiej dosiać co nie co do chwastów które już mam i basta Ale znając życie to co wygląda na zaniedbane pewnie wymaga najwięcej pracy. Ech życie...
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Gardenarium 15:41, 02 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
eee_taam napisał(a)
nowa rabata inspirowana Chelsea?

a kiedy mozna sie spodziewać kolejnych relacji z wystawy?


Takie i podobne rabaty tworzę ciągle inne z własnych zestawów Inspirowanie Chelsea oczywiście od dawna, więc to teraz to tylko malutka cząsteczka Idę, patrzę, kupuję i sadzę i jest dobrze Na wóżku już widać czy doskonała, czy jej coś brakuje, dostawiam i widać, czy dobrze, czy za mało.

Kolejną relację zaczęłam, ale żyć też trzeba. Coś robię, i dwa art. wysmarowałam do czasopism. Jednemu odmówiłam, ktoś inny zrobi sobie reklamę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:43, 02 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
jambosana napisał(a)
Maleńka zmiana w ogrodzie, a jak cieszy, piękny kolor róży, urocze, modne nieco"chwastowate" byliny i mamy namiastkę Chelsea. Danusia dała znak! Ruszajmy do ogrodów i zróbmy swoje choćby maleńkie Chelsea ! Inspiracje już mamy, cudne są zwłaszcza w wątku "umiejętne zestawianie roślin".


Te róże zauważyłam, dotknęłam, powąchałam, pachną. Odeszłam. Natychmiast przy niej pojawiła się pewna pani. Myślę sobie, jak nic kupi..ale pewnie jedną, ja wezmę resztę

Odeszła, poszła w trawy, a ja hyc! i róże moje Szkoda, że tylko 3.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
KasiaWB 15:55, 02 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
) czasem jak coś wpadnie w oko (nie tylko nam), to trzeba brać z miejsca przynajmniej na wózek odstawić do zastanowienia bo może zabraknąć... Mi tak kilka roślin przeszło koło nosa do dziś żałuję ) ale nic to, będą inne

Pozdrawiam Danusiu i dziękuję za wizyty, porady, Twoje artykuły i Ogrodowisko
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Astrantia 15:57, 02 cze 2016


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 159
Gardenarium napisał(a)


Te róże zauważyłam, dotknęłam, powąchałam, pachną. Odeszłam. Natychmiast przy niej pojawiła się pewna pani. Myślę sobie, jak nic kupi..ale pewnie jedną, ja wezmę resztę

Odeszła, poszła w trawy, a ja hyc! i róże moje Szkoda, że tylko 3.


Pięknie!!! Zakochałam się w takich rabatach bez maty, za to z mnogością roślin. Cudne, wspaniale inspirujesz
Co kupiłaś do swoich zestawów bylinowych, bo w telefonie słabo widzę a ciekawość mnie zżera...
____________________
Zmiany przychodzą tylko wtedy, gdy ruszamy pod wiatr swoich nawyków... Kasia: witam-wszystkich-ogrodomaniakow ; 1-2-3-ogrod-start
Luki 15:59, 02 cze 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ślicznie, ale żeby jeszcze tak każdy miał takie szkółki gdzie można już na wózeczku sobie dopasować zestawienie... pomarzyć. Chociaż czasem może i dobrze, że nie mam takiego asortymentu w pobliżu, a nawet troszkę dalej
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Gardenarium 16:17, 02 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czasem człowiekowi się nie chce iść po ten wózek, ale jak wiadomo- to, co budzi naszą ciekawość, wywołuje natychmiast zainteresowanie innych. Więc rada brzmi:

jeśli nie masz wózka, a coś stoi ładnego - nie podchodź i nie oglądaj,a natychmiast leć po wózek i odstawiaj. Potem odniesiesz jeśli zrezygnujesz
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies