Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

ren133 20:09, 27 lis 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Gardenarium napisał(a)



Ach te stożki))))
Ja mam dwa takie ok 100cm ... jak długo muszę czekać na taki efekt jak u Ciebie? czy w ogóle uda mi się go osiągnać?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
yolka 20:57, 27 lis 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Gardenarium napisał(a)
Wystąpiłam w 43 odcinkach Mai w ogrodzie, od trzeciego, a potem w co dziesiątym. Teraz daję miejsce innym. Mam inne plany niż własny program. Chcę żyć spokojnie
I cieszyć się tworzeniem ogrodów To mnie uszczęśliwia. Presja, że co tydzień mam mieć nowy odcinek sprawiłaby, że przestałabym być sobą, a zaczęliby mną sterować sponsorzy. Wolę sama kierować tym, co robię

Słusznie, tv jeszcze gorsza od polityki, dla ogrodników obydwie się nie nadają
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margarete 21:10, 27 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Gardenarium napisał(a)
To nie wiklinowy tylko stalowy i nie on, a ona, kobieta z drutu

Trawa, która? Trawy mam Hakonechloa zwykłe, zielone.


Dzięki...pomyłka co do płci
A o trawkę pytałam tę w ciemnej donicy gdzie u dołu jakiś bluszcz widać. Nie na tym zdjęciu które zacytowałam, tylko na którymś wcześniejszym.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gardenarium 21:39, 27 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
yolka napisał(a)

Słusznie, tv jeszcze gorsza od polityki, dla ogrodników obydwie się nie nadają


Nie zniosłabym tego, że mam pokazać taki, a taki ogród po to, aby szybko ulokować produkt, do którego niekoniecznie mam przekonanie

Telewizja to specyficzny rodzaj "polityki"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:41, 27 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Trawka w ciemnej donicy z bluszczem jeśli o tę chodzi - to Milium effusum 'Aureum' czyli prosownica rozpierzchła.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Margarete 22:50, 27 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Gardenarium napisał(a)
Trawka w ciemnej donicy z bluszczem jeśli o tę chodzi - to Milium effusum 'Aureum' czyli prosownica rozpierzchła.

Dzięki. Wygooglam sobie i poczytam kto zacz
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gardenarium 07:41, 28 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zimuje, wysiewa się, rozrasta się ale nie jest ekspansywna. Delikatna. o pięknym kolorze w szczytowym okresie, cudna jako tło dla tulipanów w ogrodzie. Ja używam jej do tej donicy już kilka sezonów Nie jest zimozielona choć teraz wygląda jeszcze bardzo ładnie.

Post pośrodku pierwszej strony http://www.ogrodowisko.pl/watek/1349-wizytowka-ogrod-nie-tylko-bukszpanowy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
nusia 09:36, 28 lis 2016

Dołączył: 15 wrz 2015
Posty: 14
A mi się marzy taki WIEEELKI album o Ogrodzie nie tylko bukszpanowym... Tak sezon po sezonie... Wszystkie pory roku...Tyle wspaniałych zdjęć,które Danusiu umieściłaś do tej pory! Najchętniej jeszcze w dużym formacie! To byłaby uczta dla oczu!!! Twój Ogród jest lekiem na niepogodę! Proszę !!!Kupuję pierwszy egzemplarz w przedsprzedaży - z autografem bezwzględnie!

A potem... robię fototapety, oklejam płoty dookoła domu i cieszę się pięknymi widokami! Z tym to już żartuję oczywiście ale pierwszy pomysł to chciałabym żeby się zrealizował... Ogród marzenie!
Gardenarium 09:50, 28 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mam taki plan, może kiedyś. A tymczasem jest wizytówka i najlepsze momenty w ogrodzie o różnych porach roku

Zapraszam

No i ewentualnie takie wydanie pod choinkę

http://www.multicobooks.pl/hobby/ogrod/jak-zaprojektowac-ogrod-marzen_9140.html

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
nusia 09:58, 28 lis 2016

Dołączył: 15 wrz 2015
Posty: 14
Z tych dobrodziejstw korzystam niemal każdego dnia! Książki nie odkładam na półkę! Dziękuję za nadzieję! Czekam na ten moment! Daj Boże zdrowia! Miłego dnia Danusiu! I racz nas dalej swoją historią! Ściskam!!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies