Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 12:53, 28 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)
W artykule zostawiłem swoje przemyślenia Teraz po spacerze u Ciebie odzyskałem równowagę Milej pracy Wam życzę - u mnie wszystko zadołowane juz od paru tygodni - jednak rabata przeznaczona na jednoroczne może być zapełniona cały rok


Widziałam, jak zwykle osobiste i trafne i ciekawe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 13:12, 28 lis 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Takie porządki "garażowe" lubię. I sceneria tajemnicza jest w Twoim ogrodzie jakby na zawołanie.

Danusiu, czy Twoja kolekcja narzędzi ogrodowych nadal wisi na ścianie w garażu? Dowieszasz coś, czy miejsca już nie masz i raczej składasz "po kątach"?

Wtedy na Święcie Róż u Ciebie zrobiła ona na mnie ogromne wrażenie. Taka pokazowa, aż prosi się o pokazanie i stałą wystawę.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kindzia 14:27, 28 lis 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dawno nie oglądałam "Mai...". Wolę w takim programie oglądać ogrody, które są obsługiwane przez mieszkańców, nie profesjonalistów. Uważam, że tacy właściciele ogrodów nie mają się czym chwalić, na pewno nie oni...A tam często są takie pokazywane. Obsługiwane przez profesjonalistów oglądam na Gardeners World. Szkoda, że u nas nikt z profesjonalistów nie chce stworzyć programu na podobieństwo tych angielskich. Miałam nadzieję, że Ty Danuś...

Pozdrawiam Danusiu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
MirellaB 14:29, 28 lis 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Filemon24 napisał(a)
Też oglądam maje ale ostatnio odcinki są bardzo kiepskie a w niedziele to już w ogóle porażka jakaś była projektantka ogrodów która swój ogród miała strasznie zaniedbany i brzydki.....

Anita brzydki to może nie, ale zaniedbany tak. Również na to zwróciłam uwagę i byłam bardzo zdziwiona, że projektantka taki ogród pokazuje. Nawet jak na codzień nie ma dopieszczonego to na nagranie mogła się przygotować.

Danusiu przypruszony ogród ślicznie wygląda.
Ja czekam na śnieg, żeby fotki móc wstawić w wątku tematycznym 4 pory roku
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Ewik 16:58, 28 lis 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Danusiu , twój ogród niezmiennie zachwyca .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
LewOgrodowy 18:36, 28 lis 2016


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
Danusiu, a może własny kanał na youtube? Wrzucałabyś krótkie filmiki w tempie, które Tobie by pasowało, na przykład raz w miesiącu?
Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Monika
Basilikum 20:42, 28 lis 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
oj ktos rozsypal cukier puder
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gardenarium 21:21, 28 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pszczelarnia napisał(a)
Takie porządki "garażowe" lubię. I sceneria tajemnicza jest w Twoim ogrodzie jakby na zawołanie.

Danusiu, czy Twoja kolekcja narzędzi ogrodowych nadal wisi na ścianie w garażu? Dowieszasz coś, czy miejsca już nie masz i raczej składasz "po kątach"?

Wtedy na Święcie Róż u Ciebie zrobiła ona na mnie ogromne wrażenie. Taka pokazowa, aż prosi się o pokazanie i stałą wystawę.




Pszczółko, rozrastająca się kolekcja (duże rzeczy też są, nawet bardzo dużeeee) teraz bardziej będzie przypominała Waterperry Wszystko jest poowijane, w torebki powkładane, poukładane, czeka na lepsze czasy i na miejsce.

W garażu to co wisiało to wisi bez zmian, ale powiększyć tutaj się nie da.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mixtoorka 21:21, 28 lis 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
U Ciebie Danusiu nawet późna jesień jakaś bardziej kolorowa. upudrowana subtelnie. Pięknie.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Gardenarium 21:23, 28 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kindzia napisał(a)
Miałam nadzieję, że Ty Danuś...

Pozdrawiam Danusiu


Za dużo mam planów... One są dla mnie ważniejsze Pewnie że myślę o tym, ale chyba, co ja mówię, nawet na pewno - ważniejszy jest "święty spokój".

Powiem tak: nieustanne pokazywanie zabija pasję, świeżość i radość działania. Nie chcę tego stracić, bo to moje życie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies