Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

pawel_snopek 18:18, 25 lis 2016


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Katkak napisał(a)
Danusiu od dawna wzdycham do tych zielonych butelek i szklanych kul na stole .

A kto nie Kasiu one są piękne
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Milka 18:21, 25 lis 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A mnie zachwyca, oczywiscie poza wszystkim, pokroj miłorzębu, nawet bez liści jest piękny
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basilikum 19:42, 25 lis 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Gardenarium napisał(a)


wszystko piekne
a tu mi w oko wpadly zurawki, tak swiezo wygladaja
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Madzenka 22:41, 25 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ah jak pięknie o każdej porze roku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Borbetka 08:25, 26 lis 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Tylko po buku widać, że idzie zima. Nie ma to jak ogród z formą. Uwielbiam takie.
____________________
borówcowy wizytowka
MartaR 17:30, 27 lis 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 194
Pani Danusiu błagam niech Pani zacznie nagrywać jakiś program telewizyjny, bo ja kochałam Panią za ogrodowisko, a jak zobaczyłam w "Mai w ogrodzie" - dopiero sie przekonałam, że oprocz ogromnej ogrodniczej wiedzy, jest Pani aż tak sympatyczna, że chciało by się Panią przytulic! przepraszam za smialosc!
Nowalijka 17:34, 27 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Myślę, że Marta ma bardzo dobry pomysł. Ja też jestem fanką "Mai w ogrodzie", właśnie przed chwilą oglądałam po raz setny kolejne jej odcinki. Mało jest takich programów, ma Pani potencjał - zachęcam i kibicuję))
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Flower1 19:41, 27 lis 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Gardenarium napisał(a)
Haniu - zakopali dziury, pozostał bałagan i błoto. Teraz będą kopać od nowa - odwodnienie. Wcześniej wymieniali wodociąg.

Ireno, dziękuję za komplement

Malgol - zaglądam do wątków jak mam nowe zdjęcia, ktoś wpisze się, albo mam coś nowego do powiedzenia. A tak - nie mam potrzeby tam wpisywać się Dziękuję.

Najczęściej zaglądam do ogrodu z lustrem, bo czasem uda mi się pstryknąć fotki


Nadrobiłam zaległości, piękna jesień u Ciebie Danusiu,pozdrawiam!
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Gardenarium 20:01, 27 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wystąpiłam w 43 odcinkach Mai w ogrodzie, od trzeciego, a potem w co dziesiątym. Teraz daję miejsce innym. Mam inne plany niż własny program. Chcę żyć spokojnie
I cieszyć się tworzeniem ogrodów To mnie uszczęśliwia. Presja, że co tydzień mam mieć nowy odcinek sprawiłaby, że przestałabym być sobą, a zaczęliby mną sterować sponsorzy. Wolę sama kierować tym, co robię
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ren133 20:05, 27 lis 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Gardenarium napisał(a)
Wystąpiłam w 43 odcinkach Mai w ogrodzie, od trzeciego, a potem w co dziesiątym. Teraz daję miejsce innym. Mam inne plany niż własny program. Chcę żyć spokojnie
I cieszyć się tworzeniem ogrodów To mnie uszczęśliwia. Presja, że co tydzień mam mieć nowy odcinek sprawiłaby, że przestałabym być sobą, a zaczęliby mną sterować sponsorzy. Wolę sama kierować tym, co robię


Danusiu
A jest to gdzieś zebrane/podane, w ktorych odcinkach wystąpilaś? chętnie obejrzałabym w nadchodzące zimowe wieczory
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies