Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

kasiek 19:27, 07 gru 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Gardenarium napisał(a)
Kasiu, nie przewiduję Nie mam takich zdolności. W zależności co mam pod ręką w dniu robienia dekoracji - tym improwizuję. Raz mi lepiej wyjdzie, raz gorzej. W każdym razie nie mam jeszcze pomysłu Jutro jadę po gałęzie


No nie mów - ja ciagle pamietam te obłędne żółte pedy derenia okalające bukszpany i owiązane wstążką - kapitalne! jestem pewna że i tym razem będziesz kreatywna ! Znów będziemy achy i ochy zostawiać - a Ty zostawisz gdzieś daleko wszystkie smuteczki
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 21:42, 07 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Basilikum napisał(a)
kiedys w jakims ogrodzie pokazowym (ba nawet wiem w ktorym) wlascicielka nam mowila, ze lewenda nie pasuje do roz, ze wzgledu na inne wymagania. Role lubia wode a lewenda juz duzo mniej

W którymś odcinku Mai też było, że lawenda ograbia róże ze składników pokarmowych i zagłusza...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:49, 07 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Danuś los się znowu obróci orzełkiem do góry trzeba tylko kopa mu zasadzić odpowiedniego, a jak nie pomaga to z nim nie walczyć...znudzi mu się w końcu dokuczanie i odpuści......na to liczę bo też ostatnio mam życiowo pod górkę Tłumaczę sobie, że Góra lepiej wie co nas za chwilę czeka i jak coś nie idzie to przyjmuję, że ma nie wyjść, żeby gorzej nie było, a za zakrętem na pewno czeka lepszy czas
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
BasiaLT 09:55, 08 gru 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Danusiu ktoś kiedyś powiedział że "im bardziej ma się pod górkę, tym piękniejsze będą potem widoki". A jeszcze inny że "nie doczekasz świtu nie odbywszy drogi przez noc". To by było na tyle jeśli chodzi o mądre słowa. Trzymaj się cieplutko
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
malkul 10:14, 08 gru 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Gardenarium napisał(a)
Od tygodnia walczę z przeciwnościami losu. Trudne chwile, chodzę jak otumaniona, słabo jeżdżę, kierowcy pukają się w czoło, co mi się nie zdarzało dotąd. Normalnie wstyd, ale to ze stresu

Poprawiło się.

Byłam dziś na giełdzie, nakupiłam zieleniny, znaczy gałęzi, leżą, czekają nie wiem na co Chyba żebym się zlitowała i ukleciła wianki. Obiecałam, a tu nie ma kiedy się zebrać.

Może jutro, chociaż cokolwiek...


ja tez wczoraj z rana zielenię iglastą przytargałam do domu. chyab zlączyłam sie z tobą myslami tyle że ja z lasu
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
boguslaw_r_ 11:27, 08 gru 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Magnolia Yellow Bird
Zdjęcie użytkownika Nikola Bozic.

Danuś niedługo wiosna, za 3 miesiące, nie smuć się,
Pomyśl o tych tysiącach ludzi którym dałaś ogrom radości, oni teraz Cię wspierają, i czekają na pozytywną energię, którą zawsze obdarowujesz wszystkich,
Koniec tych smutków, prosimy o radosny nastrój i tyle.

____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Gardenarium 11:51, 10 gru 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/492-jak-urzadzic-patio
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basilikum 13:00, 10 gru 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ale fajny temat trzeba cos zaplanowyc by sie latem nie nudzic marzy mi sie od roku jakiegos.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Jana 11:40, 11 gru 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
BasiaLT napisał(a)
Danusiu ktoś kiedyś powiedział że "im bardziej ma się pod górkę, tym piękniejsze będą potem widoki". A jeszcze inny że "nie doczekasz świtu nie odbywszy drogi przez noc". To by było na tyle jeśli chodzi o mądre słowa. Trzymaj się cieplutko
podpisuję się pod tym grudzień zawsze jest nostalgiczny dla wielu osób będzie lepiej
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Madzenka 17:10, 11 gru 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Otwarte wreszcie za dwa tygodnie święta, nadchodzi radosny czas. Nie wiem jak Ty Danusiu do tego podchodzisz, ale ja już się cieszę na ten czas!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies