Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Iwk4 18:09, 21 gru 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Cieszę się Danusiu, że będziesz pisać w Magnolii. Lubię czytać twoje rady
Wszystkiego dobrego Danusiu.
____________________
Ogródek Iwony II
pawel_snopek 20:20, 21 gru 2016


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
fajnie że jesteś z Nami Zostawiam pozdrowienia
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Gardenarium 20:48, 21 gru 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nawet jak mam wątek zamknięty, to cały czas jestem z Wami Napisałam kilka artykułów, dobrałam do nich zdjęcia, cokolwiek staram się doradzać w wątkach. Zaglądam do wielu i wiem kto robi kuchnię, a kto pokazuje pory roku w ogrodzie. I kto już ma choinkę, a kto pierwszy odpalił grizwoldowo

Mój ogród, jeśli musi być czasem zamknięty, nie oznacza, że uciekam. Bo jestem, co widać każdego dnia. Jakby ktoś śledził moją obecność to prawie cały dzień od rana do nocy piszę, jestem zalogowana.

O Hippeastrum, o zieleni w ogrodzie, o sukulentach w misach, o jarmużu, dwa art o czosnkach ze 150 zdjęciami (podzieliłam na dwa), o ogrodzie Sarah Raven - Perch Hill, pewnie o niej słyszeliście, o kwiatach które można zjeść. Tyle mam pokończone i pozaczynane .

Cały czas myślę o Was i działam z myślą o Was. Całe moje życie w zasadzie podporządkowałam Ogrodowisku... czy to dobrze? nawet chyba niedobrze. bo nie tak powinno wyglądać chyba moje życie i podział mojego czasu.

Teraz w zasadzie siedzę jak w twierdzy. Nie wychylam nosa na dwór. Też się cieszę, że jestem z Wami.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Madzenka 20:52, 21 gru 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Danusiu uwielbiam Cię za to , ze jesteś z nami i stworzyłaś Ogrodowisko!
Napisze po Sebkowemu Tofam Cię
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pszczelarnia 20:53, 21 gru 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Cieszę się, że już jesteś.
Czekam na sukulenty w misach, bo nieoczekiwanie zrobiła mi się mała kolekcja.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Joku 21:10, 21 gru 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
A ja czekam na ogród Sarah Raven.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gardenarium 21:52, 21 gru 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Będzie Jest gotowy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mira 22:06, 21 gru 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Jak się cieszę że jesteś i to tak dynamicznie - zawsze mnie napędzasz i zawstydzasz bo ja leń jestem .
Oczywiście cieszę się na art o ogrodzie Sarah Raven - cudownie.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:31, 21 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Gardenarium napisał(a)
Nawet jak mam wątek zamknięty, to cały czas jestem z Wami Napisałam kilka artykułów, dobrałam do nich zdjęcia, cokolwiek staram się doradzać w wątkach. Zaglądam do wielu i wiem kto robi kuchnię, a kto pokazuje pory roku w ogrodzie. I kto już ma choinkę, a kto pierwszy odpalił grizwoldowo

Mój ogród, jeśli musi być czasem zamknięty, nie oznacza, że uciekam. Bo jestem, co widać każdego dnia. Jakby ktoś śledził moją obecność to prawie cały dzień od rana do nocy piszę, jestem zalogowana.

O Hippeastrum, o zieleni w ogrodzie, o sukulentach w misach, o jarmużu, dwa art o czosnkach ze 150 zdjęciami (podzieliłam na dwa), o ogrodzie Sarah Raven - Perch Hill, pewnie o niej słyszeliście, o kwiatach które można zjeść. Tyle mam pokończone i pozaczynane .

Cały czas myślę o Was i działam z myślą o Was. Całe moje życie w zasadzie podporządkowałam Ogrodowisku... czy to dobrze? nawet chyba niedobrze. bo nie tak powinno wyglądać chyba moje życie i podział mojego czasu.

Teraz w zasadzie siedzę jak w twierdzy. Nie wychylam nosa na dwór. Też się cieszę, że jestem z Wami.

Zapowiada się ciekawie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
asiak 16:56, 22 gru 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ja również się cieszę, że wątek jest otwarty i można w nim pisać Któregoś dnia, weszłam i chciałam się pochwalić, że postanowiłam przez zimę przeczytać cały wątek od A do Z Będzie to długa, ale bez wątpienia ekscytująca "powieść"
Przy okazji życzę zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt w otoczeniu bliskich
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies