Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Lukas 07:54, 06 lis 2014


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Gardenarium napisał(a)
Poza tym na podjeździe znowu mam magazyn cisów


Nie ma co się przejmować my przecież uwielbiamy takie widoczki, zwłaszcza z Twojego ogrodu
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
ana_art 07:58, 06 lis 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Gardenarium napisał(a)
Anuś, a co to, odchodzę czy co? Ja też dziękuję za Twoje porady bardzo cenne.)

uśmiałam się
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
justi 08:05, 06 lis 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Danusiu to teraz zza zielonego dachu będzie wystawać budynek? Toż to cały widok zepsuje, ech niedobrze...

ps.Ania Monte chyba dziękuję za 4 lata na Ogrodowisku bo widzę że jej właśnie rocznica minęła

____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
zawitka 09:01, 06 lis 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14052
A ja Cię koffffam za to że jesteś i juuuuż
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
monteverde 09:34, 06 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Gardenarium napisał(a)
Anuś, a co to, odchodzę czy co? Ja też dziękuję za Twoje porady bardzo cenne.)

Nie Danusiu jeszcze nie chyba, że mnie św. Piotr zawoła, miałam taka potrzebę, bo minęło 4 lata jak jestem z Wamino i teraz jest mi bardzo smutno z powodu rodzinnego nieszczęścia, ale wszystko za jakiś czas będzie dobrzebuziolki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monikar 09:55, 06 lis 2014

Dołączył: 28 wrz 2014
Posty: 4
Dzień dobry Pani Danusiu. Wiem że wszyscy "mówią" sobie tutaj na "Ty" ale jakoś nie mam śmiałości... Podziwiam ogrody stworzone przez Panią, wszystkie pomysły są genialne. Wprowadziła Pani zupełnie nowy styl tworzenia ogrodów - styl ogrodowiskowy, podziwiany, powielany to jest super. Jestem tu nowa ale już się dużo nauczyłam,a chyba najważniejsze dla mnie to nie sadzenie pojedyńczych roślin - proste ale jakie efektowne rozwiązanie. Ja, jak chyba większość początkujących ogrodników, kupowałam wszystko co się dało i sadziłam gdziekolwiek, po latach trzeba było przesadzać a nawet wycinać. A po zaprzyjaźnieniu z Ogrodowiskiem stwierdzam, że najlepiej zaorać i zacząć od nowa bo wszystko wydaje się bez sensu... Żałuję, że tak późno tu trafiłam Pozdrawiam.
____________________
Malgosik 10:41, 06 lis 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Gratuluję 200 !
____________________
Ogród na glinie
mira 10:48, 06 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gardenarium napisał(a)
Fotki zrobię kochani jak busik odjedzie z działki. Obok mnie budowa, krzywy domek wyburzony i za chwilę okna będą wisiały za świerkami



To tyły mojego zielonego dachu, widać że mam tam nawet hortensje i berberysy


Takie tyły są fajne jak okna nie wiszą, małe pocieszenie ale wkoło mnie 3 budowy i poza tym, że spokój zakłócony to trzeba intensywnie myśleć jak się tu wyciszyć
Muszę się poskarżyć, że moje przedpłocie które ogarniałam wolno i za Twoim przykładem posadziłam dla ludu rózę Pilgrim i inne dobra zostało rozkurzone - ale takie prawo ja ryzykowałam w zamian będę mieć lampy na ulicy /ulica hehe wolałam moje ciemności bo róże świeciły/.

Też czekam na nową porcję zdjęć - pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
boguslaw_r_ 11:19, 06 lis 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Gardenarium napisał(a)
Fotek nie mogę robić, bo bus stoi na działce, Witek w Bratysławie na szkoleniu, szkoli się w wyklejaniu EPDEmem schodów w basenach kąpielowych

Poza tym na podjeździe znowu mam magazyn cisów


Witaj Danusiu, intryguje mnie ta inf. o schodach basenowych , czy to jest po to aby się nie ślizgać, jeśli tak to wraca stary pomysł odnośnie śliskania się na płytkach przed wejściem do domu lub na tarasie. pozdrawki
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
malgorzata_s... 17:17, 06 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Gardenarium napisał(a)
"Jeśli robisz to, co kochasz - nigdy nie będziesz musiała pracować"


Cudownie jeśli komuś udaje się robić to co kocha Jeszcze lepiej jak robi co kocha i ma fajne szefostwo Pozdrowienia dla fajnej Szefowej
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies