Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

trafo 22:38, 05 sie 2014

Dołączył: 17 kwi 2012
Posty: 144
Danusiu jaka wspaniała wiadomość. Gratuluję
____________________
Iwona
Madzenka 23:11, 05 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
No i klops, lato, leniuchuję...... wpadam do Danusi i co? Trzeba dzialać! Trzeba wymienić kompozycje w donicach, dokupić limonkowych trawek, cyklamenów, świeże hortensje ogrodowe
Ah jak fajnie bo już myślałam, ze sezon ogórkowy mamy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AlKa 23:12, 05 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416


Podziwiam

____________________
pora na zmiany
an_tre 23:20, 05 sie 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
pospacerowałam po bajkowym ogrodzie, posiedziałam przy pluskających oczkach, pomarzyłam...aż nie chce się stąd wychodzić...
pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
monteverde 23:51, 05 sie 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Gardenarium napisał(a)
Cyklameny kwitną a teraz mają pstrokate listki, bardzo atrakcyjne



Slicznie komponują się z trawką i konwalnikiemale u Ciebie zawsze ślicznie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 23:56, 05 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pawlus napisał(a)


Mnie się wydaje, czy Umbry jakieś "mało ulistnione" masz w tym roku?


Tak, susza się daje we znaki, albo ktoś zauroczył, a linia chodzi tylko przy ogrodzeniu, ale nie stać mnie na takie rachunki za wodę, jak bym chciała lać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:59, 05 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marzena2007 napisał(a)
No i klops, lato, leniuchuję...... wpadam do Danusi i co? Trzeba dzialać! Trzeba wymienić kompozycje w donicach, dokupić limonkowych trawek, cyklamenów, świeże hortensje ogrodowe
Ah jak fajnie bo już myślałam, ze sezon ogórkowy mamy


Wcale nie trzeba, ja wymieniam, wy nie musicie i niekoniecznie Marzenko. Ogłaszam sezon ogórkowy, leżeć i pachnieć, a nie pot z czoła ocierać

Moje prace ogrodowe zauważyłam, są uzależnione od zabierania śmieci, zabierają w środę, do wtorku działam na wysokich obrotach, dzisiaj Wiesia mnie wspomogła a zamiataniu ulicy

Tralala, będzie pusto w śmietniku.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gocha 00:34, 06 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Danusiu jestem zauroczona Twoim ogrodem. Nie ma chyba takich słów , które byłyby w stanie opisać piękno Twojego ogrodu. Mogłabym tam zostać zamieniona w kamień i tak bym sobie stała i patrzyła i gęba by mi się szczerzyła. Cudownie. Cyklameny genialnie wyglądają. Kompozycje powalają na kolana. Wzór niedościgniony. Pozdrawiam bardzo gorąco
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
lojalna_ 07:50, 06 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Danusiu dzisiaj od rana jestem u Ciebie, przyszłam pospacerowac i po wczorajszej burzy mózgów odpocząc ukoic oczy tymi cudami zachwycam sie tymi zakatkami od tak dawna i miło mi wreszcie oficjalnie u Cibie sie pojawić. Kazda miała zmiana u Ciebie budzi emocje, zaciekawienie chęc do pracy na swoim ogródku
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Gardenarium 07:55, 06 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam gorąco i zapraszam jak najczęściej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies