Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

leon60 13:56, 28 lis 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Danuś a może to dobry pomysł coby wiosnę przywołać
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
waldek727 13:59, 28 lis 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Gardenarium napisał(a)



Ten wianek Danuś to trafiony idealnie w mój gust. Aż miło popatrzeć na pracę kogoś kto rozumie maksymę, że ,,im mniej tym więcej".
Ja w tym roku zmieniam tonację na miód, pomarańcz, miedź i kawa w melanżu połysku i matu.
Cieplusie pozdrowionka.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Gardenarium 16:30, 28 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
leon60 napisał(a)
Danuś a może to dobry pomysł coby wiosnę przywołać


Ja mogę przywoływać non-stop. Jak siedzę zimą w domu,to przed oczami przechodzą mi obrazy z wiosny. Lubię też zdjęcia przeglądać z maja, albo kwietnia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:31, 28 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
waldek727 napisał(a)

Ten wianek Danuś to trafiony idealnie w mój gust. Aż miło popatrzeć na pracę kogoś kto rozumie maksymę, że ,,im mniej tym więcej".
Ja w tym roku zmieniam tonację na miód, pomarańcz, miedź i kawa w melanżu połysku i matu.
Cieplusie pozdrowionka.


Tylko gałązki i białe bombki, cieszę się, że przypadł do gustu.

Ciekawa jestem Waldkowego wianka.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ren133 16:42, 28 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Piękne wianki prostota, smak i elegancja ... i oczywiście nie mogę się doczekac tego awangardowego
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Milka 16:47, 28 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)


Angielskich naliczyłam 170, ale ponieważ w niektórych byłam 12 razy (np. Wisley), albo 3 razy (np. Hyde Hall i inne) itd..to wyszło mi 120 ogrodów. Sądziłam że 130, ale że 170 to nie myślałam

Plus Holandia i Niemcy i Polska, tego jeszcze nie policzyłam

O rany, duźo! Bedzie, co wspominac.
Pieknie podziałałas, ja nic bo zimno, ide do Rynku na świateczny jarmark.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 16:52, 28 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zamietliśmy podjazd do garażu i ograbiliśmy po raz kolejny hidcotowy trawnik i na koniec zamietliśmy ulicę. Bo skoro ma padać to lepiej na zamiecione.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kasik 17:07, 28 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Wianuszki wyszły piękne. Ten biały taki delikatny, lekko eteryczny. Widać rękę osoby z wielkim smakiem i wyczuciem.

Moje wianki powstają przy stole w salonie. I to nic, że potem błyszczy się wszystko takie chwile tworzą klimat, nastrajają świątecznie no i pamięta się je długo.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Anda 17:44, 28 lis 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Gardenarium napisał(a)
Jesienny wianek z różami oszronionymi i hortensjami oraz chmielem wygląda tak:








Musze powtorzyc zdjecia, bo wianek przesliczny. Bardzo podoba mi sie to polaczenie bialego z limonka. W ogole przepiekne wianki pokazalas Danusiu. Zazdraszczam talentu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mixtoorka 22:08, 28 lis 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Czekałam dziś na te wianki, przepiękne!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies