Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 15:56, 19 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
aga_podlasie napisał(a)
Oglądam kolejny raz ostatnie fotki i jeszcze kilka razy obejrzę zanim się napatrzę. Pięknie jest

Agus miło Cie widziec ))) buziolki sle stesknione ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 15:58, 19 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
nawigatorka napisał(a)
Nie wiem co chwalić czy platany czy powojnik czy kostki.pięknie masz


hahha miło to słyszec Pani MIszczyni zmian )))))

pergolami sie sni Twoja amoj emjuz zaczał szukac profili hahah )))

jak nas w maju podliczyła firma z wrocławia za pergoleto by dwie nowe fury były i dalismy sobie spokoj z ta inwestycą mam nadzieje ze Ty masz jakis sposob na obnizenie tych kosztow marzen)))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Pluszakowa 16:19, 19 sie 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Z piesełem nie da rady przyjechać bo nie lubi jeździć autem nie to co właścicielka

Z tą waszą rudą to ja mam tylko jeden problem, zawsze się tam zgubię od Eli jak wracałam też te sanktuarium to macie chyba po to żeby wołać o matko jak tu jechać

Zaraz po przeprowadze zapraszam do mnie
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Zielona 16:41, 19 sie 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Jola - dobrze Cię czytać
Kiedy patrzę na mojego platana AG to zastanawiam się, czy Ty będziesz swoim ograniczała korony, czy pozwolisz im się "zrosnąć"? One z czasem nabierają rozpędu i w ciągu sezonu rosną szybko.
Uściski zostawiam!
Anda 16:46, 19 sie 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Jolka, jesteś Twój ogród zachwycający jak zawsze. Pierwszy raz chyba widzę Twój zaciszny kącik. Bardzo mi się podoba. No i Twój pies, uwielbiam goldeny, słodziak
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewa777 16:58, 19 sie 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Joluś, ale zrobiłaś mi miłą niespodziankę Nie dość, że wróciłaś, to jeszcze z pięknymi zdjęciami Nie masz pojęcia, jak bardzo tęskniłam
Platany przepiękne Będę Cię pytać wiosną, jak ciąć ambrowce, bo też chcę mieć takie piękne kule jak Toje platany

Ogród zapiera dech
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
MirellaB 17:02, 19 sie 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Jolu tak czekałam na zdjęcia i się doczekałam
Pięknie w ogrodzie jak zawsze, ale Twój pies również mnie zachwyca. Widać, że mądry - zresztą już to pisałam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Sebek 17:18, 19 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aaale zmiany! Ogrodu nie poznałem

Zdjęć za mało - nie bądź sknera, pokaz chociaż drzwi
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lindsay80 18:18, 19 sie 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
drzwi! No a nie pochwaliłaś się fotką? W ogóle za mało tych fotek wrzuciłaś, Jola popraw się!
____________________
Tu ma być ogród :)
frezja 18:31, 19 sie 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
lojalna_ napisał(a)
Moj zaciszny kacik gdzie troche ochłody w cieniu ))






Fajne miejsce do wypoczynku. Biel i ciemny kolor konwalnika robi super efekt. Te leżaczki bardzo lubię...ale nie mam.

____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies