Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 19:06, 20 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Malgosik napisał(a)


Wiosną i za rok jesienią



Cza sporo czekac .... Sporo ... Hihi


Szukam poidełak dla ptaków i nic za bardzo nie pasuje do mojego ogródka a takie fikusne niektóre sama słodycz
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 19:07, 20 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
BusyBee napisał(a)


Jak to przepraszasz??? Danusia też daje fotki w trakcie prac...a wszyscy je uwielbiają
....teraz mus do pracy...ale później dokładnie pooglądam....
Pozdrawiam Jolu



U mnie zawsze zdjecia instruktazowe hihi pragne by sie to skonczyło.....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 19:08, 20 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
anabuko1 napisał(a)

Jolu, teraz może i "zapindalacie". ale później będziesz miała ślicznie, i tylko będziesz się przechadzała podziwiała , a jak satysfakcja, jak coś się samemu stworzyło,uum bezcenna



Chciałabym chciała teraz mi do wiosny teskno ....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 19:09, 20 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
aage napisał(a)
Na kawkę to i ja się piszę wiosną



Po co czekac do wiosny
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 19:11, 20 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Holu postępy rewelacyjne Będzie pięknie szybciej niż myślisz Przeglądałam moje wiosenne i zeszłorocznego fotki i sama jestem w szoku jak to buka Buziaki



No to czekam zeby rosły rosły i zniknał mi ten plac sasiada sprzed nosa jak nie zniknie w przyszłym roku stawiam ekrany, bez intymnosci zyc sie nie da


Poidełka dla ptaszków szukam
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
gierczusia 20:03, 20 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
lojalna_ napisał(a)



Chciałabym chciała teraz mi do wiosny teskno ....


Mi też .. Ńie znoszę tych ponurych , krótkich i ciemnych dni ... Nawet w ogrodzie dłubać mi się nie kce ...wiosenki wyglądam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:14, 20 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ja tylko powiem ,źe sadziłam stoźek z cisa jakieś 4 lata temu i był mi tak do pasa..teraz jest dużo większy ode mnie a mam 164 cm wzrostu ...III teraz uciekom bo mnie bijać bedom

Buziole

Jest pięknie Jolu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
BusyBee 20:21, 20 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Pooglądałam cały domek wokoło....baaaaaardzo elegancko będzie Jolu już widać efekty....może Tobie się wydaje inaczej, bo siedzisz w tym po uszy, ale wszystko idzie w dobrym kierunku...
Spokojnie idź jutro do tej pracy..... będzie dobrze...
____________________
U BusyBee w ogródku...
lojalna_ 20:33, 20 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
BusyBee napisał(a)
Pooglądałam cały domek wokoło....baaaaaardzo elegancko będzie Jolu już widać efekty....może Tobie się wydaje inaczej, bo siedzisz w tym po uszy, ale wszystko idzie w dobrym kierunku...
Spokojnie idź jutro do tej pracy..... będzie dobrze...


Czytałam w napieciu i oddech głeboki na koncu ... Ulga ze ktos widzi cos wiecej niz ja .....

Nie chodzi przeciez o komplementy tylko słowo otuchy jak sie w ciagłym bałaganie siedzi to naprawde powoduje ze sie usmiecham
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 20:34, 20 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
gierczusia napisał(a)
Ja tylko powiem ,źe sadziłam stoźek z cisa jakieś 4 lata temu i był mi tak do pasa..teraz jest dużo większy ode mnie a mam 164 cm wzrostu ...III teraz uciekom bo mnie bijać bedom

Buziole

Jest pięknie Jolu



Fajnie ze wpadłas

Oj cis taki duzy ... A tam tam zaplanowałam trzy sztuki ale mysle ze miejsca jest duzo
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies