Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

Malgosik 21:22, 19 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Ewkakonewka napisał(a)
Bajzlownik zniknie, a Ty któregoś dnia wyjdziesz z domu /co prawda z wielkimi mięśniami, ale co tam/ i oczom swoim nie będziesz wierzyć, jaki piękny ogród masz


to prawda
będzie pięknie
____________________
Ogród na glinie
lojalna_ 21:33, 19 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Malgosik napisał(a)


to prawda
będzie pięknie




Kiedys tu pieknie bedzie kiedy kiedy zapytało echo ?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Loosiuu 21:38, 19 paź 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
lojalna_ napisał(a)



Wreszcie nic za blosko nie musze przesadzac hihi

Hihihi
Podoba mi się pomysł lawendy przy tarasie bardzo! W donicy możesz przygotować im odpowiednio warunki i będą cieszyć bardzo długo. Poszukaj najpiękniejszej, Twoim zdaniem, odmiany i taką wsadź, bo będziesz często na nią patrzeć
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Malgosik 21:47, 19 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
lojalna_ napisał(a)




Kiedys tu pieknie bedzie kiedy kiedy zapytało echo ?


Wiosną i za rok jesienią
____________________
Ogród na glinie
Ewkakonewka 22:21, 19 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
lojalna_ napisał(a)



Miesnie one mimo tej roboty jakos mało widoczne sa .... Ale Ty mnie rozwalasz tymi tekstami ....


Ale paluchy u rak mam opuchniete i podobne do opuchlaków .... Upodabniam sie do ogrodu ...

Hm piękniejesz z dnia na dzień znaczy Tak trzymać
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
BusyBee 08:51, 20 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
lojalna_ napisał(a)



Z niechecia robie zdjecie całosci i przepraszam za bałagan .


Jak to przepraszasz??? Danusia też daje fotki w trakcie prac...a wszyscy je uwielbiają
....teraz mus do pracy...ale później dokładnie pooglądam....
Pozdrawiam Jolu
____________________
U BusyBee w ogródku...
anabuko1 10:07, 20 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
lojalna_ napisał(a)



Jedno sie zgadza zapingalamy jak osiołki ale ja jeszcze tego nie widze ... Zadowolenia brak i ziemi brak i materialu kulkowego brak hihi ale pogoda dzis była piekna

Jolu, teraz może i "zapindalacie". ale później będziesz miała ślicznie, i tylko będziesz się przechadzała podziwiała , a jak satysfakcja, jak coś się samemu stworzyło,uum bezcenna
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
aage 13:17, 20 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Na kawkę to i ja się piszę wiosną
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
malgorzata_s... 18:12, 20 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Holu postępy rewelacyjne Będzie pięknie szybciej niż myślisz Przeglądałam moje wiosenne i zeszłorocznego fotki i sama jestem w szoku jak to buka Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
lojalna_ 19:04, 20 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Loosiuu napisał(a)

Hihihi
Podoba mi się pomysł lawendy przy tarasie bardzo! W donicy możesz przygotować im odpowiednio warunki i będą cieszyć bardzo długo. Poszukaj najpiękniejszej, Twoim zdaniem, odmiany i taką wsadź, bo będziesz często na nią patrzeć



Mam kilka sztuk lawendy, nawet ładnie kwitła ale tak jak piszesz byłoby dobrze zrobic to w jednym gatunku. Czytam o jej wymaganiach i mam nadzieje, ze sprostam ulwielbiam ten zapach
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies