Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 11:35, 22 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
bdan napisał(a)
Jola na jaką głębokość sadziłaś tulipany?


Tulipany, czosnki , szafirki i krokusy wszystko według karteczki z opisem, kupiłam to urzadzenie magiczne na którym jest podział głebokosci i według instrukcji

Tulipanu około 10 cm
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
aage 11:44, 22 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
lojalna_ napisał(a)



Zabrzmiało jak swiatło w tunelu pogoda tylko z kominkiem i grzancem mi sie kojarzy wczoraj dostalismy pyszna naleweczke wisniowa miodzio normalnie. Chyba sie bede musiała naumiec je robic, z drugiej strony to moze byc ryzykowne


Dokładnie pogoda kominkowa, jak ja to mówię. Wszystko ma swoje plusy
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
bdan 11:48, 22 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
lojalna_ napisał(a)


Tulipany, czosnki , szafirki i krokusy wszystko według karteczki z opisem, kupiłam to urzadzenie magiczne na którym jest podział głebokosci i według instrukcji

Tulipanu około 10 cm


Znaczy się sadzarkę? I jakie wrażenia, zdała egzamin, ile wsadzałaś cebulek?
jazzy 11:56, 22 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
A ja jeszcze nie wszystkie cebule posadzilam muszę w sobotę nadrobić ma być słońce
Buziaki
ps. Ale mi smaka na tą wisniowke narobilas
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
lojalna_ 11:57, 22 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
aage napisał(a)


Dokładnie pogoda kominkowa, jak ja to mówię. Wszystko ma swoje plusy



Nawet nie trzeba ich szukac same sie prosza ale wiosny to bym juz chciała
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 11:59, 22 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
bdan napisał(a)


Znaczy się sadzarkę? I jakie wrażenia, zdała egzamin, ile wsadzałaś cebulek?



Tak owa sadzarka haha zdała .... Troche skrzypi ale sie sprawdziła ... Nie liczyłam ale na szybko to chyba przeszło 100

Nie był to drogi sprzet planuje jakies lepsze ogrodowe narzedzia zakupic w przyszlym roku jak sie uda
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:03, 22 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
jazzy napisał(a)
A ja jeszcze nie wszystkie cebule posadzilam muszę w sobotę nadrobić ma być słońce
Buziaki
ps. Ale mi smaka na tą wisniowke narobilas


Z wisniowka to chyba troche wczoraj przesadziłam nie wolno tak w tygodniu hihi ale mowie Ci jaka smaczniutka

W niedziele dosadziłam wszystko ...zostało mi jedno op tulipanów i chciałam je do koszyka


Pospieszyłam sie z milorzebem , posadziłam pod nim czosnki i zasypałam kamyczkami i zapomniałam ze chciałam tam skarpetke bukszpanowa i nie chce mi sie tego tam ruszac .... A moze lepiej pod nim jakas trawka ?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
jazzy 12:12, 22 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
lojalna_ napisał(a)


Z wisniowka to chyba troche wczoraj przesadziłam nie wolno tak w tygodniu hihi ale mowie Ci jaka smaczniutka

W niedziele dosadziłam wszystko ...zostało mi jedno op tulipanów i chciałam je do koszyka


Pospieszyłam sie z milorzebem , posadziłam pod nim czosnki i zasypałam kamyczkami i zapomniałam ze chciałam tam skarpetke bukszpanowa i nie chce mi sie tego tam ruszac .... A moze lepiej pod nim jakas trawka ?

Oj nie kuś juz tą naleweczka ja od 9+17 m-cy alkoholu nie tykam, bo mój mały urwis nie chce się od dobrego odzwyczaic
Mi jeszcze zostały tulipany do donicy
A pod milorzeba marzy mi się 'dywanik' z konwalnika, ewentualnie hakone. Danusia chyba tak ma - fajny efekt
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
lojalna_ 12:27, 22 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
jazzy napisał(a)

Oj nie kuś juz tą naleweczka ja od 9+17 m-cy alkoholu nie tykam, bo mój mały urwis nie chce się od dobrego odzwyczaic
Mi jeszcze zostały tulipany do donicy
A pod milorzeba marzy mi się 'dywanik' z konwalnika, ewentualnie hakone. Danusia chyba tak ma - fajny efekt



Oj faktycznie zapomniałam ze mamusia z cycusiem jestes ale przeciez ten moment rekompensuje wszystkie trunki jak długo jeszcze ?

No widzisz moze lepiej ze nie posadziłam tych bukszpanów Ty zapewne wymyslisz cos fsjnego. Moje konwaliki malutkie .... Ale ładnie sie podniosły chyba im sie u mnie podoba konwalikami jestem zachwycona ten kolor z biela i cytrynowym bosko wyglada u mnie tylko same na kamyczkach rosna bo nic do jeszcze nie mam ale wiosna ....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Milka 12:28, 22 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
lojalna_ napisał(a)




Tak lecielismy urlop sie skonczył robota stanęla ......

W weekendy podciągniecie, my znowu ruszyliśmy zima zleci szybko
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies