Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

marta_d 21:56, 25 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
lojalna_ napisał(a)


Wiesz deprecha ogrodowa to taka przyjemnosc dobrze ze nie mamy powazniejszych klopotów


Ja tez sie miotam co bym chciała i co chwila cos innego .... Mam nadzieje ze te graby beda pasowały do reszty o to sie martwie


gdybym miała pustą działkę może problem byłby mniejszy ? a tak mam kilka roślin, których chciałabym się pozbyć, z drugiej strony trochę mi żal bo nie chorują.. i najtrudniejsze to wpleść w to co już mam coś nowego, żeby miało ręce i nogi...
lubię graby i do Twojego nowoczesnego domu pasowałyby formowane
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Ewkakonewka 22:48, 25 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
lojalna_ napisał(a)


Oj tam moze sie cos zasieje samo i przybedzie

Wiesz cała zime o grabach bede myslała .... Musze zrobic fotki i wreszcie porzadnie przedstawic moje zamysły ....moze sie uda ....

Oj też to muszę, ale jakoś tak odwlekam na potem
A no przybędzie same to wiesz chwaściory się sieją tfu tfu przez lewe ramię
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
jazzy 00:46, 26 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
O! Co ja tu czytam o jakiś grabach ja sama o nich myślę od tygodnia
Ale juz nie posadze teraz...
Na wiosnę mus czekać...
A Ty Jolanto to chcesz na żywopłocik jak u Marzenki, czy drzewa wielkie mają urosnac?
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
lojalna_ 09:52, 26 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
jazzy napisał(a)
O! Co ja tu czytam o jakiś grabach ja sama o nich myślę od tygodnia
Ale juz nie posadze teraz...
Na wiosnę mus czekać...
A Ty Jolanto to chcesz na żywopłocik jak u Marzenki, czy drzewa wielkie mają urosnac?



Kto by to mógł byc u mnie o tej porze


Graby mi chodza od dawna po głowie juz opytałam wszystkie włascicielki grabów na forum czym docinac jak sadzic i czy sie sprawdzaja

U mnie od strony płotu pełnego który jest za niskimchciałabym takie na drucie a po przeciwnej stronie kilka sztuk kolumnowych tylko nie wiem jak ustwione beda i ile mi ich trzeba. Tylko teraz musze porobic zdjecia całosci i chciałabym zeby sie to zgrało z reszta oczywiscie ze wiosna .... Ja mam teraz ziemie na głowie której za rosnadna cene nigdzie zdobyc nie potrafie .....równanie terenu i najwazniejsza sprawa zdecydowac co zrobic ze spadem terenu przy plocie bo do równosci nie mona dosypac. Donice chyba po całosci tzreba walnac albo cós .... Martwi mnie ten spad nie znosze takich skarp....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 09:53, 26 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewkakonewka napisał(a)

Oj też to muszę, ale jakoś tak odwlekam na potem
A no przybędzie same to wiesz chwaściory się sieją tfu tfu przez lewe ramię



deszcz czy tak mocno plujesz?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 09:55, 26 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
marta_d napisał(a)


gdybym miała pustą działkę może problem byłby mniejszy ? a tak mam kilka roślin, których chciałabym się pozbyć, z drugiej strony trochę mi żal bo nie chorują.. i najtrudniejsze to wpleść w to co już mam coś nowego, żeby miało ręce i nogi...
lubię graby i do Twojego nowoczesnego domu pasowałyby formowane



Wiesz ja jestem zielona w temacie .... To trudniejsze zadania dostosowywac do tego co jest ale przeciez zmiany zawsze przychodza wiec moze jesli te roslinki Ci nie leza oddaj komus a Ty pracuj na wolnej przestrzeni ......zastanów sie zima troche nas wyciszy
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
jazzy 09:59, 26 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
lojalna_ napisał(a)



Kto by to mógł byc u mnie o tej porze


Graby mi chodza od dawna po głowie juz opytałam wszystkie włascicielki grabów na forum czym docinac jak sadzic i czy sie sprawdzaja

U mnie od strony płotu pełnego który jest za niskimchciałabym takie na drucie a po przeciwnej stronie kilka sztuk kolumnowych tylko nie wiem jak ustwione beda i ile mi ich trzeba. Tylko teraz musze porobic zdjecia całosci i chciałabym zeby sie to zgrało z reszta oczywiscie ze wiosna .... Ja mam teraz ziemie na głowie której za rosnadna cene nigdzie zdobyc nie potrafie .....równanie terenu i najwazniejsza sprawa zdecydowac co zrobic ze spadem terenu przy plocie bo do równosci nie mona dosypac. Donice chyba po całosci tzreba walnac albo cós .... Martwi mnie ten spad nie znosze takich skarp....

Graby na drutach - mega
Skarp i ja nie lubie
Zrob koniecznie zdjecia calosci Bedziemy dumac wspolnie
ريال
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
lojalna_ 10:05, 26 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
jazzy napisał(a)

Graby na drutach - mega
Skarp i ja nie lubie
Zrob koniecznie zdjecia calosci Bedziemy dumac wspolnie
ريال



Tutaj pomoc jak powietrze potrzebna bedzie



O słoneczko u mnie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ewakatowice 14:47, 26 paź 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Jolcia, cieszę się bardzo, żę tak gustowny ogród niedaleko mojej wsi powstał
pozdfrowionka i uściski słoneczne za miedzę
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
lojalna_ 15:00, 26 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
ewakatowice napisał(a)
Jolcia, cieszę się bardzo, żę tak gustowny ogród niedaleko mojej wsi powstał
pozdfrowionka i uściski słoneczne za miedzę




Ewcia kochana Ty sie zagalopowałas w ocenie u mnie przeciez to wszystko w strefie pintów i marzen



http://habitos.be.msn.com/files/fotos/40/7440/foto_800.jpg
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies