Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

aage 14:40, 27 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Niby rośliny jesieni ale kolor wczesnoletni jak dla mnie
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
bdan 14:44, 27 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
lojalna_ napisał(a)



Bardzo ładny, dla mnie jednak bardziej jesień
Ewa777 18:40, 27 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Bardzo ładny wianek i bardzo ładne drzwi
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
jazzy 19:14, 27 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Jolka! Co Ty chcesz od drzwi swoich? Widzę, że fajne są!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Iwk4 20:36, 27 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
No, Jolu teraz wianek zobaczyłam. Oglądałam takie puste dziś w sklepie i chyba się skuszę, zawsze można wymienić ozdoby i dalej jest dekoracja. Tylko na drzwi nie mam jak powiesić, to chyba na okienko sobie przy wejściu postawię.
Piszą, że wiosennie wygląda, bo różowa wstążka z tulipanami się kojarzy pewnie. Pozdrawiam
____________________
Ogródek Iwony II
lojalna_ 20:53, 27 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kochane jestescie ...zrobiłam zdjecia zawiasów i tej wstretenj wneki ale mój eMus powiedział ze przesadzam z pokazywaniem tych detali przy dosc waznym elemencie drzwiach no i zrezygnowałam.

Chce od nich duzo pod swiatło maja jakies wstretne plamy ogólnie sa przebrzydłe musicie mi uwierzyc nie przesadzam ale skoro na zdjeciach dobrze wychodza to ok juz nie marudze

Jakies partacze je zakładali ... Juz koniec


Ciesze sie ze wianek Wam sie podoba moj wiosenno - jesienny
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Ewkakonewka 22:23, 27 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
A zdjęcia tarasu z lampami to przegapiłam? Cmok
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
BusyBee 22:32, 27 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Nie dam rady nadrobić dokładnie.... ale poidełka widziałam....i wianuszek przecudny...i graby w sferze planów też oj dzieje się u Ciebie Jolu, dzieje
Buziaki
____________________
U BusyBee w ogródku...
Iwk4 23:03, 27 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
lojalna_ napisał(a)
Kochane jestescie ...zrobiłam zdjecia zawiasów i tej wstretenj wneki ale mój eMus powiedział ze przesadzam z pokazywaniem tych detali przy dosc waznym elemencie drzwiach no i zrezygnowałam.

Chce od nich duzo pod swiatło maja jakies wstretne plamy ogólnie sa przebrzydłe musicie mi uwierzyc nie przesadzam ale skoro na zdjeciach dobrze wychodza to ok juz nie marudze

Jakies partacze je zakładali ... Juz koniec


Ciesze sie ze wianek Wam sie podoba moj wiosenno - jesienny

Słuchaj się e-Musia. A jak jakiś złodziej cichaczem to czyta i jeszcze wiesz co by mu się przydało, hi, hi. Zawiasy, jak montowane chcesz mu pokazywać
____________________
Ogródek Iwony II
lojalna_ 07:39, 28 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewkakonewka napisał(a)
A zdjęcia tarasu z lampami to przegapiłam? Cmok



Ewka oj ty dziure potrafisz.... Haha

Nie potrafie tych fotek zrobic , wieczorem jest mgła .... Megła jak mowił moj syn

Zimno fest sie zrobiło ja ciagle zmarznieta chodze .....ale to słonce wczoraj popołudniu mnie zaskoczyło było tak gorace ze opalac sie mozna było cudo jesienne.
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies