Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 07:40, 28 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Iwk4 napisał(a)

Słuchaj się e-Musia. A jak jakiś złodziej cichaczem to czyta i jeszcze wiesz co by mu się przydało, hi, hi. Zawiasy, jak montowane chcesz mu pokazywać


Posłuchałam sie grzecznie

Buziolki i miłego dnia
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 07:45, 28 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
BusyBee napisał(a)
Nie dam rady nadrobić dokładnie.... ale poidełka widziałam....i wianuszek przecudny...i graby w sferze planów też oj dzieje się u Ciebie Jolu, dzieje
Buziaki



Sfera planów ma w sobie to niebezpieczenstwo ze moze w niej pozostac na zawsze hihi

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
katiaxx 08:20, 28 paź 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Cześć Kochana, zaglądam do Ciebie po cichu bo kiepsko u mnie z czasem,jednak staram się dość regularnie
po ile u Cibie wywrotka ziemi ?
jestem ciekawa jak gdzie indziej bo sama muszę kupić ...

daj znać na priv
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Ewkakonewka 08:42, 28 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Słońce jesienne chwilo trwaj Opalałaś się? zdjęcia ze światłem trudna sprawa, ale takie robocze chociaż, nie każdy musi być artystą fotografem.... ja tego genu np. nie mam Słońca dużo życzę
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Agania 09:42, 28 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
O...już pierwszy wianek u Ciebie Jolu, fajny taki spokojny z tym różem w sam raz na tę porę roku..............wiankowanie zaczynamy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
lojalna_ 10:47, 28 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
katiaxx napisał(a)
Cześć Kochana, zaglądam do Ciebie po cichu bo kiepsko u mnie z czasem,jednak staram się dość regularnie
po ile u Cibie wywrotka ziemi ?
jestem ciekawa jak gdzie indziej bo sama muszę kupić ...

daj znać na priv


Zaraz pisze
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 10:49, 28 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewkakonewka napisał(a)
Słońce jesienne chwilo trwaj Opalałaś się? zdjęcia ze światłem trudna sprawa, ale takie robocze chociaż, nie każdy musi być artystą fotografem.... ja tego genu np. nie mam Słońca dużo życzę


Opalam tia ja nie wiem w co mam rece wlozyc tyle roboty i zaległosci i jeszcze jakies obowiazki dodatkowe nazwijmy to , prawie mnie w domu nie ma ...... A tak go lubie hihi

Dynie mi trzeba robic na lampiony uwielbiam to ale kiedy?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 10:50, 28 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Agania napisał(a)
O...już pierwszy wianek u Ciebie Jolu, fajny taki spokojny z tym różem w sam raz na tę porę roku..............wiankowanie zaczynamy


Wiankowanie mam nadzieje ze na jednym sie nie skonczy buziaczki
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 11:19, 28 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Oj to słoneczko jesienne cudne cudniste jest

Dylematy mnie nachodza a nawet czasu nie mam by je wszystkie opisac hm.

Primo moje kamyczki mnie deneruja ze jak sa mokre to niebieskie sie robia....nie chciałam całkiem białych chociaz najbardziej by mi sie podobały .... I co teraz moze dosypac na wiosne czegos bielszego zmieszac ale czy to bedzie dobrze wygladało. Mam nadzieje ze moze ostre słonce troche je wybarwi latem na bielsze . Macie gres jak z tym u Was?

Sekundo ten moj spad w strone płotu mnie okropnie martwi wiem musze zrobic zdjecie .....jak mam optycznie zrównac teren nie znosze spadów . Ale to zadanie dla wiekszego grona ludziskow no i fotka która pokaze róznice terenu . Mam pomysł na taka długa donice trzeba to przemyslec a tej strony ogrodu sie boje najbardziej .

Cały czas czekam na jakas fajna oferte ziemi a wszedzie ceny z Wenus

Piekna jesien oby tak zostało
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
aage 11:21, 28 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Czekam na zdjęcia niepokojącego obniżenia
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies