Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

kosolka 15:55, 02 mar 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Odc. 537 - była z wizytą u Państwa Ćwików
____________________
Ola Kosolkowa pasja
lojalna_ 16:30, 02 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Iwk4 napisał(a)

Kasia, u mnie Dziś wieczorem pikuję


Iwka duzo masz ? Bo ja sie zabrac za to pikowanie jakos nie moge
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:42, 02 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
ryska napisał(a)
Jolu od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką Psa , który jest wielkim zapaleńcem prac w ogrodzie, hi hi.
Czytam, że Fidek również dogląda wiosennych wschodów tulipanów.
Mój ma dopiero 3 miesiące i zastanawiam się czy jak dostosuję ogród do tak zacnego mieszkańca to się dogadamy.
Wolę nie mieć kwiatków niż psa w kojcu nie mówiąc o łańcuchu.
Jak to wygląda z Twojego punktu widzenia? Pozdrawiam


Jak sie wprowadzilismy rok temu Fidek miał 4 miesiace ....m.nie było kostki wokół domu było troche trawy. Siku robił tez na posesji bo mały. Teraz zrobiła bym inaczej od poczatku bym go uczyła ze na siku zawsze wychodzimy. teraz juz wie ze nie mozna na posesji ale zima obsikał mi tuje podsikujac bo sie nauczył noge podnosic Fidek ogólnie jest grzeczny chodził na szkolenie wiec jest posłuszny ale jest ciezki duzy i czasami wlazi na rabaty jak nie widximy i wtedy jest roznie najgorzej jest od strony sasiada bo tsm jest owczrek i tak przy plocie lataja jak głupie jak ich nikt nie uspokoi. Straty sa niestety , praca dodatkowa przy porzadkowaniu kamyków bo tam lubi lezec i smiecic
Zjadł jednego nowo zasadzonego buka , miał taki czas ogryzania na spacerze drzewek , dostał opiprz i juz wiecej tego nie zrobil
Kofamy tego szalenca i sprzatamy co nam pozstało
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:46, 02 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewa777 napisał(a)
Jolu, wróciłam z wojaży Ale cudownie było Mam nadzieję, że przy kolejnym spotkaniu uda nam się tez zobaczyć Koniecznie muszę ten odcinek Mai zobaczyć, tym przystojnym panem mnie przekonałaś Który to odcinek?


Ewcia widziałam foty jaki Ty masz piekny ognisty kolorek zazdroszcze Ci tych pogaduch a w Goczałkowicach byłas? Cos pamietam ze miałyscie jechac w niedziele
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:46, 02 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
kosolka napisał(a)
Odc. 537 - była z wizytą u Państwa Ćwików



Niezawodna
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ryska 16:55, 02 mar 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
lojalna_ napisał(a)


Jak sie wprowadzilismy rok temu Fidek miał 4 miesiace ....m.nie było kostki wokół domu było troche trawy. Siku robił tez na posesji bo mały. Teraz zrobiła bym inaczej od poczatku bym go uczyła ze na siku zawsze wychodzimy. teraz juz wie ze nie mozna na posesji ale zima obsikał mi tuje podsikujac bo sie nauczył noge podnosic Fidek ogólnie jest grzeczny chodził na szkolenie wiec jest posłuszny ale jest ciezki duzy i czasami wlazi na rabaty jak nie widximy i wtedy jest roznie najgorzej jest od strony sasiada bo tsm jest owczrek i tak przy plocie lataja jak głupie jak ich nikt nie uspokoi. Straty sa niestety , praca dodatkowa przy porzadkowaniu kamyków bo tam lubi lezec i smiecic
Zjadł jednego nowo zasadzonego buka , miał taki czas ogryzania na spacerze drzewek , dostał opiprz i juz wiecej tego nie zrobil
Kofamy tego szalenca i sprzatamy co nam pozstało


Dziękuję Ci bardzo
Planuję wysadzić rośliny rosnące wzdłuż płotu i zrobić podwyższane rabaty. Powinno pomóc i jemu i mnie( endoproteza)i niech się dzieje. Radość wnosi wielką do domu i to jest najważniejsze. Buziaki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Ewkakonewka 20:06, 02 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
I jak stipa w szafkach???
Moje w stanie zagrożenia stoją na szafkach kuchennych, ale mam je tak w połowie ściany więc światło mają, jak wychodzimy z domu to stawiam przy oknie na blacie kuchennym. I chwilowo tak będę z nimi tańcować, mam nadzieję, że to polubią
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewa777 20:24, 02 mar 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
lojalna_ napisał(a)


Ewcia widziałam foty jaki Ty masz piekny ognisty kolorek zazdroszcze Ci tych pogaduch a w Goczałkowicach byłas? Cos pamietam ze miałyscie jechac w niedziele


Jolu, byłyśmy w Goczałkowicach Cudnie tam macie Tak Wam zazdroszczę, u nas nie ma takich ogrodów do zwiedzania i nawet takich sklepów ogrodniczych. Obeszłyśmy wszystkie zakamarki łącznie z labiryntem i placem zabaw Wiosną i latem musi tam być pięknie
A fryzurę na imprezkę zrobiła mi córka Gosi Z kolorem przyjechałam, ale ułożyła Czułam się jak na wczasach
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Madzenka 20:36, 02 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Alez tu się dzieje, dyskusje, porady, dylematy jestem na bieżaco
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kacha123 20:59, 02 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Pikujesz?
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies