Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

Iwk4 20:44, 01 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
siakowa napisał(a)
jola w dzisiejszej Maji lawenda i róże podobno lawenda zjada róże tak jest ekspansywna

Się nie zdziwiłam tym komentarzem. W zeszłym roku posadziłam sześciopak lawendy do donicy. Po miesiącu przesadzałam do gruntu i się mocno zdziwiłam, że cała donica byłą wypełniona korzeniami. Dlatego lubi sucho. Ma mocno rozbudowany system korzeniowy. Hm... podoba mi się z różami ... nadal
____________________
Ogródek Iwony II
Magda_ 20:48, 01 mar 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
lojalna_ napisał(a)
Przyspieszyly ale za duuzo ich nie ma hm

Jola ile centymetrów kamyczków trzeba posypać tzn, żeby kwiatki sobie z nimi radziły i a chwasty się rabaty nie trzymały
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Kacha123 20:49, 01 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
lojalna_ napisał(a)
Porzadki wiosenne w szafkach kuchennych robie hihihi , moze znajde miejsce he


Ja mogę się zaopiekować, jakby szafek brakło
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
gierczusia 22:24, 01 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Wróciłam się aż do tych chwalonych dekoracji , bo ja dekoracje uwielbiam.. I wiesz co ?? Mamy takie same lampioniki 3 sztuki jakby sloiczki z aluminiowymi uchwytami uważam ,że są urocze

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
agata19762 22:41, 01 mar 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Jola dekoracje słodziutkie znaki wiosny teeeeeeż
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
MirellaB 23:03, 01 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
lojalna_ napisał(a)


Mirelko nie odpowiem Ci precyzyjnie ile cm jutro sprawdze. Przez kamyki roslinki i cebulowe nie maja klopotu z przebiciem. Planuje jesienia dosypac jeszcze kamyków

Masz juz jakies upodobania rozane ....bo sie nie moge zdecydowac ...podoba mi sie wiele roz ale chce kupic tylko dwie

To mnie uspokoiłaś, że cebulowe się przedostaną. Ja sypie kamyczek tak 5 cm, no góra 7 cm.
Co do róż to nie mam faworytów. Mam w ogrodzie z 10 krzewów, ale nawet nie wiem jakie to odmiany. Kupuję te,które mi się podobają. Oj trudno mi będzie w tej szkółce się zdecydować. Pewnie trochę nakupuję
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kindzia 09:01, 02 mar 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dwie róże chcesz kupić? Potrafisz TYLKO dwie??? Ja jesienią miałam jedną kupić, bo znalazłam wreszcie taką szukaną przez dwa lata...i kupiłam 7...jakoś upchałam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
lojalna_ 09:33, 02 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kindzia napisał(a)
Dwie róże chcesz kupić? Potrafisz TYLKO dwie??? Ja jesienią miałam jedną kupić, bo znalazłam wreszcie taką szukaną przez dwa lata...i kupiłam 7...jakoś upchałam



Haha no własnie Nie potrafie kto wie jak to sie skonczy oby nie z wieksza iloscia niz u Ciebie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 09:35, 02 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
MirellaB napisał(a)

To mnie uspokoiłaś, że cebulowe się przedostaną. Ja sypie kamyczek tak 5 cm, no góra 7 cm.
Co do róż to nie mam faworytów. Mam w ogrodzie z 10 krzewów, ale nawet nie wiem jakie to odmiany. Kupuję te,które mi się podobają. Oj trudno mi będzie w tej szkółce się zdecydować. Pewnie trochę nakupuję


Jak masz miejsce do upchania to tylko sie cieszyc bo ja jeszcze nie mam gdzie sadzic .... Ja nigdy przenigdy nie przepadałam za rozami jak juz to tylko długie czerwone w wazonie i tak mi sie porobiło zakofałam sie

Ja mam 3 i 4 cm na rabecie płytko ale juz Ci pisałam ze dosypie napewno sobie poradza
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 09:36, 02 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
agata19762 napisał(a)
Jola dekoracje słodziutkie znaki wiosny teeeeeeż


Agatko buxiolki tez lubie jak sie wiosna odzywa
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies