Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 21:15, 02 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kacha123 napisał(a)
Pikujesz?


Kupiłam małe doniczki do pikowania bo nie mam gdzie tego dawac to troche miejsca zaoszczedze ale dzis mi sie nie chce ....moze jutro ..padnieta jestem
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 21:19, 02 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Madzenka napisał(a)
Alez tu się dzieje, dyskusje, porady, dylematy jestem na bieżaco


Najwiecej u mnie to jest dylematów. Ja bym chciała tak jak Ty wiedziec czego chce teraz to mnie wzieło na te platany które chciałas ale czy ja mam tyle przestrzeni.....raczej nie ......
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 21:22, 02 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewa777 napisał(a)


Jolu, byłyśmy w Goczałkowicach Cudnie tam macie Tak Wam zazdroszczę, u nas nie ma takich ogrodów do zwiedzania i nawet takich sklepów ogrodniczych. Obeszłyśmy wszystkie zakamarki łącznie z labiryntem i placem zabaw Wiosną i latem musi tam być pięknie
A fryzurę na imprezkę zrobiła mi córka Gosi Z kolorem przyjechałam, ale ułożyła Czułam się jak na wczasach


Ewka to Ty miałas wypoczynkowe spa dla ducha i ciała taki wypas u Goski koniecznie musze tego kiedys zasmakowac
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 21:24, 02 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewkakonewka napisał(a)
I jak stipa w szafkach???
Moje w stanie zagrożenia stoją na szafkach kuchennych, ale mam je tak w połowie ściany więc światło mają, jak wychodzimy z domu to stawiam przy oknie na blacie kuchennym. I chwilowo tak będę z nimi tańcować, mam nadzieję, że to polubią


Ty to dla tej stipy zrobisz wszystko ......i tance nawet jak ja Ci zazdroszcze ze juz popikowałas ....ja juz nigdy nic nie sadze ....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Napia 23:22, 02 mar 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
lojalna_ napisał(a)


Ty to dla tej stipy zrobisz wszystko ......i tance nawet jak ja Ci zazdroszcze ze juz popikowałas ....ja juz nigdy nic nie sadze ....


Poczekamy do kolejnego roku ja też po pierwszym razie mówiłam, że nigdy więcej nic nie będę siała i co roku parapety zastawione i podłoga w łazience. W tym roku mam obawy, że jednak trochę przesadziłam, bo miejsc na parapetach już nie mam, a w kolejce jeszcze czekają pomidory i papryka
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Ewkakonewka 23:57, 02 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Tak to wciąga i już nie puszcza
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
lojalna_ 06:40, 03 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Wiosennie sie zrobilo foch
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
hanka_andrus 06:46, 03 mar 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Nie dziwię się fochowi. Całe szczęście, że u mnie zielono, chociaż tylko dwójka na plusie. Współczuję.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Kacha123 06:46, 03 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Ja też jestem w szoku! Dzisiaj moje urodziny i od rana nastrój zepsuty. Umówiłam się ze znajomym, że jedziemy obejrzeć donice gliniane. Może tak sobię humor poprawię...
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
siakowa 07:29, 03 mar 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
a wczoraj wieczorem burza i błskawice i grzmoty i mysle WIOSNA...a dzis rano..............
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies