Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

malkul 22:22, 03 mar 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
tosiu a ta wąska to do czego?
pytam bo nie mam takiej a może bym tez ją pokochała
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Napia 22:24, 03 mar 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Ciemiernik na pewno poprawia humor U mnie dziś rano też było biało i z nieba leciały takie duże białoszare płaty śniegu. Okropność!!!
W związku z tym zamówiłam kilka krzaczków róż w ramach prezentu dla siebie od męża na Dzień Kobiet, hihi:0
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Toszka 22:30, 03 mar 2015


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
ta podluzna to niby do chwastow, ale ja grzebie nia wszedzie - doskonala przy podwazaniu, wykopywaniu i przesadzaniu zwlasza w gaszczu. Do podwazania malych siewek tez znakomita.

*jeszcze nie mam polskiej klawiatury i troche belkocze
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
malkul 22:34, 03 mar 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
toszka twoja wiedza powoduje iż może nawet bełkotać
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
jazzy 23:26, 03 mar 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
O jakie wypasiaste zakupy! Posiadam tą wąską łopatunie ha!
Ja sobie zażyczyłam na dzień kobiet: siewnik na kółkach, walec, nóż do kancikow (a nawet trawnika jeszcze nie ma ), i te gumiaki na obcasie
(żarcik)
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Iwk4 23:52, 03 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ja chociaż taką taczkę bym chciała. Ale obawiam się, że limit prezentów wyczerpałam.
____________________
Ogródek Iwony II
lojalna_ 06:29, 04 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Anusia napisał(a)
Ciemiernik super, może ktoś na dzień babski zrobi podobny prezent



Powoli i pocichu troche tych ciemierników uzbierałam

Na babski dzien trzeba krzyczec ze doniczkowe bo u mnie ani domyslni nie sa ani pamietliwi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 06:30, 04 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Gabrysia_ napisał(a)


Polatam to ocenie


Gabrysiu nie dasz rady przez to gadustwo przebrac nic tam nie ma ja Ci to skróce jutro hihihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 06:35, 04 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Mirella ile ja juz łopatek pogubiłam ....jak ja to robie? Tez tsk masz ...ulzyło mi , ze sama nie jestem

Agatko wszyscy wczoraj u nas nie byli w najlepszych humorach a dzis ten biały gosc zawitał w kolejne rejony.... Fuuuj wioosny i umilaczy wiecej

Toszka jak milo Cie widziec ja w zeszłym roku pierwszy raz w ziemi grzebałam i intuicyjnie czuje, ze sporo jest potrzebnych wykrecaczy szarpaczy do tej roboty czyli dobry zakup i potrzebny ...ciesze sie


Gosiu pokochasz do znudzenia hihi jak tylko nas plecy zaczna bolec to bedxiemy marzyły o innych umilaczach

Agnieszko uczucie wstretne po milszych słoneczkowych dniach zas ta ciaplyta .... U mnie dzis deszcz , sniegu troche jest , wieje i chyba cacao na polepszenie humoru nie pomoze


Martus nie mamy trwawników ale beda przeciez tego noza do kancików to Ci zazdraszczam szykuje sie na niego juz długo gumowce hit tego roku haha

Iwka jaaa powiedz ze juz zapomnialas co dostałas albo schowaj gdzie apatat i statyw zeby sie w oczy nie rzucały fakt zes sie oblowiła troche .....ale tskiej kobiecie sie nie odmawia



____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Madzenka 06:58, 04 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A dlaczego lamentowałaś z powodu śniegu? Snieg nikomu nie zaszkodził, płakać będziemy jak bedzie mroz -8...wtedy będe biegać z agrowłóknina i matami z trawy po całym ogrodzie....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies