Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 20:34, 19 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Dorota123 napisał(a)
Tuja pięknie przycięta, Cantedeski nie mam, bo nie trafiłam na tak piękny egzemplarz. Ptaszki przyzwyczajasz do lenistwa, a powinny radzić sobie teraz bez problemu. Ja tylko zimą je dokarmiam.


Zawsze mam z tym problem W ubiegłym roku powiesiłam karmniki za późno i ptaszki do mnie nie przylatywały. U sąsiadki były całe chmary. Wtedy powiedziała mi, że za późno powiesiłam, więc nie znały miejsca. Teraz jest za wcześnie. To kiedy zawieszać? Już się pogubiłam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Viola 20:41, 19 paź 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Karmniki piękne, a tam najwyżej się przyzwyczają, będziesz miała dodatkowy obowiązek, ale jaki przyjemny
Ja swoją kotkę upasłam na kulkę - ona mieszka na dworze, nocuje po sąsiedzku w stodole mimo, że ma ocieplaną budkę, więc nie zaszkodzi jej trochę tłuszczu. Mam miękkie serce do zwierząt więc Tobie się nie dziwię, że już wystawiłaś karmniki
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Kondzio 21:17, 19 paź 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ewa777 napisał(a)
Przygotowania do zimy

karmniki genialne musze gdzieś takie znaleźć
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
gierczusia 11:00, 20 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Łoo matulu .. Jakie piękne karmniki

W kwestii dokarmiania to słyszałam ,że niektórzy nawet latem co jakiś czas na swoje stałe miejsca cos wykładają ,żeby ptice nie zapomniały ...ale nie non stop , tylko wieszzz okazjonalnie

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Toszka 11:10, 20 paź 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ja tez cały rok podrzucam pticom coś na ząb. Synogarlice upominają się o śniadanie punkt 8 rano...no i jak im nie dawać? Wróble tez nawykłe, ze drugie śniadanie w karmniku będzie czekać Ale prawdziwe karmienie zaczynam jak mrozy przychodzą.
Nie ma prawdziwej zimy i zabawy bez kwiczołów pilnujących zawieszonych jabłek od stycznia. Ich naloty dywanowe na owocki cisów są nie do opisania
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anabuko1 11:19, 20 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Bardzo spodobały mi się twoje karmniki dla ptaszków.
Są suuper!!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ewa777 14:37, 20 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Kondzio napisał(a)
karmniki genialne musze gdzieś takie znaleźć


Ja swoje kupiłam w Juli. A śliczne widziałam w tym roku w ogrodniczym
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 14:38, 20 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
gierczusia napisał(a)
Łoo matulu .. Jakie piękne karmniki

W kwestii dokarmiania to słyszałam ,że niektórzy nawet latem co jakiś czas na swoje stałe miejsca cos wykładają ,żeby ptice nie zapomniały ...ale nie non stop , tylko wieszzz okazjonalnie

Buziole


To może co drugi dzień będę zabierać?

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 14:39, 20 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Toszka napisał(a)
Ja tez cały rok podrzucam pticom coś na ząb. Synogarlice upominają się o śniadanie punkt 8 rano...no i jak im nie dawać? Wróble tez nawykłe, ze drugie śniadanie w karmniku będzie czekać Ale prawdziwe karmienie zaczynam jak mrozy przychodzą.
Nie ma prawdziwej zimy i zabawy bez kwiczołów pilnujących zawieszonych jabłek od stycznia. Ich naloty dywanowe na owocki cisów są nie do opisania


U mnie na cisie moc owoców!!! Widać na zdjęciu. Będę obserwować, czy coś do nich przyleci

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 14:41, 20 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
anabuko1 napisał(a)
Bardzo spodobały mi się twoje karmniki dla ptaszków.
Są suuper!!


Kupione w Juli, ale w innych sklepach też już widziałam, np w obi
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies