Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Buszując w zbożu i kukurydzy:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Buszując w zbożu i kukurydzy:)

21:55, 28 lip 2015
07_Rene napisał(a)



Ja złapałam doła po wizycie u Kondzia i Aliny





żartujesz ..albo nie wiesz jeszcze w ktorym kierunku chesz iśc

kurcze ja to sie cieszę że zobaczyłam coś pięknego i upewniłam się że w dobrym kierunku idę ...coś tam będe zmieniać z czasem ...ale nawet Tomek to powiedział ...że już mamy dobrze! , bo jak przyjeżdżamy z wypasionych ogrodów to nie chcemy już całego przekopywać! ...jest dobrze.
07_Rene 21:55, 28 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Margarete napisał(a)
Świetne spoitkanie, świaetne zdjęcia, aż chce sie oglądać raz jeszcze i jeszze....
Pozdrawiam (pierwszy raz w twoim wątku to sie najpierw przywitac powinnam...więc przede wszystkim Dzien Dobry )


I jeszcze raz być na takim spotkaniu
Witaj u mnie



____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 22:03, 28 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
eee_taam napisał(a)


żartujesz ..albo nie wiesz jeszcze w ktorym kierunku chesz iśc

kurcze ja to sie cieszę że zobaczyłam coś pięknego i upewniłam się że w dobrym kierunku idę ...coś tam będe zmieniać z czasem ...ale nawet Tomek to powiedział ...że już mamy dobrze! , bo jak przyjeżdżamy z wypasionych ogrodów to nie chcemy już całego przekopywać! ...jest dobrze.



Już w miare wiem czego chce, na szczęście Ja też się cieszę, że widziałam ogrody... Nie w tym rzecz. Oba ogrody odpowiadają mi klimatem, bardzo... Chciałabym już tak mieć po prostu, a tu jeszcze tyle pracy przede mną

Pierwszy pączek Chippendale


Chandos Beauty


Miniaturka z Biedronki - kwitnie ale choruje


Miss Fine




____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 22:09, 28 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Pszczelarnia napisał(a)
Dla mnie mogłabyś z obiektywem buszować po wszystkich ogrodach Ogrodowiska - ależ byłaby uczta duchowa i cielesna.


Mogłabym i chętnie buszowałabym Wszystko przede mną Mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję zobaczyć i uwiecznić i Twój ogród


Patrzcie jaka fajna "dzika" trawa rośnie u mnie na działce w miejscu nieokiełznanym. Chyba ją wykopie i przeniosę na rabatę. Czy ktoś wie, co to może być?
Boję się jedynie, że mi się rozsieje i będzie więcj plewienia...





____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Kondzio 22:11, 28 lip 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
07_Rene napisał(a)



Już w miare wiem czego chce, na szczęście Ja też się cieszę, że widziałam ogrody... Nie w tym rzecz. Oba ogrody odpowiadają mi klimatem, bardzo... Chciałabym już tak mieć po prostu, a tu jeszcze tyle pracy przede mną

Pierwszy pączek Chippendale


Chandos Beauty


Miniaturka z Biedronki - kwitnie ale choruje


Miss Fine




Przecież już jest coraz lepiej nie masz co się dołować my tez od razu nie mieliśmy tak jak mamy tylko dostałem kopa od dziewczyn i zabrałem się za robotę Ty dopiero zaczynasz i powinnaś być z tego zadowolona że masz grunt płaski przygotowany do rabat, my tak dobrze nie mieliśmy ja mam ogród pięcioletni Alinka ma jeszcze starszy więc my też od razu pięknie nie mieliśmy sory za błędy ale cóż to moja pisownia
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 22:14, 28 lip 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
eee_taam napisał(a)


żartujesz ..albo nie wiesz jeszcze w ktorym kierunku chesz iśc

kurcze ja to sie cieszę że zobaczyłam coś pięknego i upewniłam się że w dobrym kierunku idę ...coś tam będe zmieniać z czasem ...ale nawet Tomek to powiedział ...że już mamy dobrze! , bo jak przyjeżdżamy z wypasionych ogrodów to nie chcemy już całego przekopywać! ...jest dobrze.
Ale nasze ogrody nie są wypasione są po prostu odzwierciedleniem naszych dusz a że je tworzymy jakiś czas to tak wyglądają Nie mieliśmy tak od razu
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
07_Rene 22:14, 28 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Kondzio napisał(a)
Przecież już jest coraz lepiej nie masz co się dołować my tez od razu nie mieliśmy tak jak mamy tylko dostałem kopa od dziewczyn i zabrałem się za robotę Ty dopiero zaczynasz i powinnaś być z tego zadowolona że masz grunt płaski przygotowany do rabat, my tak dobrze nie mieliśmy ja mam ogród pięcioletni Alinka ma jeszcze starszy więc my też od razu pięknie nie mieliśmy sory za błędy ale cóż to moja pisownia


Niby płaski, ale ile dziadostwa w ziemi siedzi to szok. Dziś, przekopanie kawałka 2x2 m zajęło mi kilka godzin, bo gruz, gumolit!!!, metal. Przynajmniej tu blisko domu.

A co myślisz o tej trawie post wyżej?
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
22:25, 28 lip 2015
ogród uczy cierpliwosci nie wszystko naraz ja tez z tych co TERAZ ZARAZI NATYCHMIAST!!! ale juz nie w ogrodzie

u mnie przez działke przebiegala stara droga polna ...czym ludzie ja uewardzali? masakra ..łomatko ile taczek gruzu wywiezione do dziś jakieś płytki wygrzebuje ... dasz rade
Kondzio 22:38, 28 lip 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
07_Rene napisał(a)


Niby płaski, ale ile dziadostwa w ziemi siedzi to szok. Dziś, przekopanie kawałka 2x2 m zajęło mi kilka godzin, bo gruz, gumolit!!!, metal. Przynajmniej tu blisko domu.

A co myślisz o tej trawie post wyżej?
Piekna ja mam sporo traw ale młodych jeszcze ich nie widać ja też mam dużo szpargałów w ziemi nawet piec który był w domu ale ja się tym nie przejmuje bo mam glinę więc trochę mi pomaga żeby woda nie stała a masz taka dużą działkę ze możesz sobie pozwolić na rośliny które ci zajmą sporo miejsca
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
07_Rene 22:49, 28 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
eee_taam napisał(a)
ogród uczy cierpliwosci nie wszystko naraz ja tez z tych co TERAZ ZARAZI NATYCHMIAST!!! ale juz nie w ogrodzie

u mnie przez działke przebiegala stara droga polna ...czym ludzie ja uewardzali? masakra ..łomatko ile taczek gruzu wywiezione do dziś jakieś płytki wygrzebuje ... dasz rade


No uczy... Ja to wszystko wiem, ale mam czasem tylko takie chwilowe zwątpienia. Zazwyczaj zaczynam się frustrować jak nie zrealizuje zakresu prac jaki sobie zaplanuje Chyba zbyt wiele chciałabym na raz




Kondzio napisał(a)
Piekna ja mam sporo traw ale młodych jeszcze ich nie widać ja też mam dużo szpargałów w ziemi nawet piec który był w domu ale ja się tym nie przejmuje bo mam glinę więc trochę mi pomaga żeby woda nie stała a masz taka dużą działkę ze możesz sobie pozwolić na rośliny które ci zajmą sporo miejsca


Mam już np. metasekwoje U mnie na razie jest problem z brakiem ogrodzenia i nie mogę sadzić wszystkich roslin, które bym chciała. Mam już przetestowane co lubią sarny, a czego nie jedzą

Przez dużą działkę mogę sobie pozwolić na dziką jeżynę... Jej owoce to smak mojego dzieciństwa...


Mam też bezkolcową, ale owoców jeszcze nie jadłam. Pierwsze dopiero dojrzewają.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies