Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

JulkAd 11:11, 09 wrz 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)

Juleczkoooo ja nieraz do niej gadałam ,aż mi koleżanka biolożka powiedziała,że......jaszczury są głuche


To ci dopiero zonk ....też nie wiedziałam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 11:15, 09 wrz 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)


Eluś, ja malutka nie jestem. jak mówią "ma czym oddychać i na czym siedzieć". Łopata może się schować za mną


Oj tam, oj tam licytować siem teraz będzie..... Miłego dnia... Pogoda do pracy w ogrodzie przednia ......u mnie w końcu wczoraj ładnie popadało
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 12:22, 09 wrz 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)


Oj tam, oj tam licytować siem teraz będzie..... Miłego dnia... Pogoda do pracy w ogrodzie przednia ......u mnie w końcu wczoraj ładnie popadało


Taaa, do pracy w ogrodzie jak najbardziej. Tyle, że siedzem w pracy i już tupiem nogami żeby wyjść
Dziś, jak nie będzie padało, jadę doglądnąć żłobek buksikowy, czy już coś padło. Nie wiem czy nie dałam za mało ukorzeniacza, bo dostałam tylko taki do posypania i posypałam dosłownie jak mąką na stolnicy żeby nie przedobrzyć
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 20:06, 09 wrz 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)


Taaa, do pracy w ogrodzie jak najbardziej. Tyle, że siedzem w pracy i już tupiem nogami żeby wyjść
Dziś, jak nie będzie padało, jadę doglądnąć żłobek buksikowy, czy już coś padło. Nie wiem czy nie dałam za mało ukorzeniacza, bo dostałam tylko taki do posypania i posypałam dosłownie jak mąką na stolnicy żeby nie przedobrzyć

Nic im nie będzie, ja swoje moczyłam w wodzie i zanurzałam w ukorzeniaczu, a powinno się tylko delikatnie posypać...rosną i pięknie się zielenią. Muszę najpóźniej jutro czubki im przyciąć. Ty pamiętaj i swoim przytnij
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 21:48, 09 wrz 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
No widzisz, zapomniałam przyciąć.
Póki co wszystkie żyją. Juppi
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 09:27, 10 wrz 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Specjalnie dla Eli - Gierczusi, dowód na istnienie "nowej odmiany jabłek"
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 13:45, 10 wrz 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Byłam z wizytą u Halinki - Zawitki i znalazłam u niej mega fajny szablon na buksowe stożki.
Pomysł autorstwa Halinki - Zawitki jest po prostu niesamowity.

____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Flower1 17:04, 10 wrz 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Witam ,przylecialam z rewizyta .Przelecialam watek , no kochana kawał dobrej roboty wykonalas ,coraz piekniej sie robi bede zagladac i kibicowac serdecznie pozdrawiam!
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
JulkAd 17:35, 10 wrz 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
No widzisz, zapomniałam przyciąć.
Póki co wszystkie żyją. Juppi


Asiu żeby zobaczyć, czy się przyjęły musisz do wiosny poczekać....one późno się ukorzeniają....szybciej trzmielina się ukorzenia....ja po dwóch miesiącach sprawdzałam buksiki i.....nic...zielone były, a korzonków niet...dopiero wiosną wiedziałam, że te, które zżółkły się nie ukorzeniły...po prostu przytnij, podlewaj, a później naprawdę zapomnij...
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 17:36, 10 wrz 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
Specjalnie dla Eli - Gierczusi, dowód na istnienie "nowej odmiany jabłek"


Odmiana?...bardzo "historyczna"
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies