Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

inag 00:27, 06 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
babka napisał(a)

Ilonka, raczej to u Ciebie powinno być cieplej w końcu im bardziej na południe tym cieplej. Może od odmiany host zależy ich wzrost ? Przetaczniki rzeczywiście zaskakują.

No właśnie ale z tego co czytam i ogladam na O. to jest chyba zupełnie na odwrót i to nie tyczy sie tylko host ale większości roślin. Spryciarze, wiedzieliście gdzie się wybudować
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
siakowa 07:11, 06 maj 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
inag napisał(a)
Ola, aż nie chce mi się wierzyć jakie u Ciebie wszystko już dorodne! U mnie np funkie dopiero kilka dni temu zaczęły wychodzić z ziemi a u Ciebie takie wielkie! Przetaczniki kwitną? Ja chyba w zupełnie innym klimacie mieszkam...
Uściski!
poważnie? hosty Ci dopiero wychodzą z ziemi?

Ola ale przetaczniki już? Ciepło mas z w tym Twoim kamieniołomie
moje brazowe tez chyba dead milki jeszcze przeboleje ale buchananii na przodzie w donicy ...
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
07_Rene 09:08, 06 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Jak się kamień przez dzień nagrzeje, to w nocy ciepło oddaje Ogródek osłonięty, wiatrów nie ma. To klimacik jest
Te hosty od Ciebie juz też mam duże - to chyba odmianą Inne dopiero co wyłażą. A obok siebie rosną.
Z przetaczników jesteś zadowolona? Muszę je poobserwować u Ciebie
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
iwka 09:45, 06 maj 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
a myślałam że z tym kamieniem to jest odwrotnie, tzn że jest zimny i zwalałam na niego winę że konwalniki mi zmarzły musi być inna przyczyna Moje hosty w niektórych miejscach też dopiero wyłażą. Ola jaki ty masz przetacznik, długo kwitnie?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Zana 10:22, 06 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Szukam tego przetacznika i szukam a on prawie pod nosem. Niesamowity jest. Hosty jak ja swoje obserwuję, to moje wychodzą późno bo mają całkiem zacienione miejsce i tam zawsze chłodniej jest. Ale jak zaczynają wyłazić to mniej więcej wszystkie jednakowo kły wystawiają. Potem niektóre szybciej się rozwijają, niektóre wolniej. Z hostami to zależy, jaka odmiana, jak duża jest docelowo, jakie ma miejsce.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
jazzy 10:23, 06 maj 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Przetaczników zazdraszczam! Jakie ładne serducha
edit: A można teraz przesadzić hosty? Bo mnie się koncepcja zmieniła
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Zana 10:27, 06 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
jazzy napisał(a)
Przetaczników zazdraszczam! Jakie ładne serducha
edit: A można teraz przesadzić hosty? Bo mnie się koncepcja zmieniła

Jazzy, jak najbardziej możesz przesadzić. Ja w ubiegłym roku przesadzałam mniej więcej o tej porze.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
jazzy 10:30, 06 maj 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Dzięki Anula!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
mateuszmichn 23:11, 07 maj 2016


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
czekam na twoje tulipany
____________________
Mój mały zakątek
babka 23:14, 07 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
mateuszmichn napisał(a)
czekam na twoje tulipany

ni ma
ja czekam na moje czosnki
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies