Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

Efffa 17:58, 09 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
lindsay80 napisał(a)


Uwierz mi Łukasz na pochwały od najbliższych mieszkańców ulicy nie mam co liczyć, ale też nie spodziewałam się nic innego
Pijaczki na szczęście pod moje podwórko się nie zapuszczają.



Na dalszych sąsiadów tak

Dawno nie zaglądałam Edytka a nie jestem w stanie nadrobić, ostatnim razem gdy byłam na O. u Ciebie było głosowanie na przedpłocie m.in czy wywalić szałwie, jaka decyzja?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
lindsay80 17:58, 09 sie 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
zieloniutka napisał(a)


Mieliśmy kiedyś działkę, która wg wypisu z gruntu była łąką lub pastwiskiem- nie pamiętam.
Była położona między domami. Raz w roku dzwoniła do nas straż miejska, że mamy dwa tygodnie na skoszenie a jak nie to mandat.Ktoś dzwonił do straży miejskiej. Ponoć mieliśmy obowiązek raz w roku skosić tą działkę.
Więc jeżeli komuś zależy to tak właśnie trzeba zrobić-powiadomić straż miejską. Szczerze mówiąc gdyby nie zadzwonili to byśmy nie jechali kosić bo mieliśmy tam trochę kilometrów.




Dokładnie jest tak jak piszesz.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 18:00, 09 sie 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Krakus napisał(a)


dzięi...takiej odmiany nie znałem ...dopisałem do kajetu pytanie czy duży rośnie bo na necie na różnych stronach od 30- 60 cm a to spora różnica


Najdłuższe pędy na środku mają te 60 cm, a te boczne 30 cm
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 18:04, 09 sie 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Efffa napisał(a)



Na dalszych sąsiadów tak

Dawno nie zaglądałam Edytka a nie jestem w stanie nadrobić, ostatnim razem gdy byłam na O. u Ciebie było głosowanie na przedpłocie m.in czy wywalić szałwie, jaka decyzja?


To prawda, może dlatego, że Ty nie jesteś z Z...ci tylko bardziej pozytywnej dzielnicy

Decyzja taka jak wtedy, szałwie będę stamtąd przenosić, właśnie skończyły kwitnąć i to byłby dobry moment, ale nie jestem jeszcze gotowa z miejscem, w które by poszły.

Ale te dla Ciebie dalej są i czekają, w międzyczasie wysłałam już Agnieszce i Iwonce, a Ty masz najbliżej i jeszcze się nie zgłosiłaś, co się tak ociągasz?
Pomalowane już?
____________________
Tu ma być ogród :)
Efffa 18:08, 09 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
To fajnie że szławie czekaja, te mikrusie co mi dałaś fieszzzzz jakie wielkie, od Malkul kłosownica jak mi startła, ze w szoku byłam.

Malownik ma nogę w gipsie,więc mam 3 dziecko, wiec wszystko sie ociąga, zdązył dół pomalować.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
lindsay80 18:15, 09 sie 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Efffa napisał(a)
To fajnie że szławie czekaja, te mikrusie co mi dałaś fieszzzzz jakie wielkie, od Malkul kłosownica jak mi startła, ze w szoku byłam.

Malownik ma nogę w gipsie,więc mam 3 dziecko, wiec wszystko sie ociąga, zdązył dół pomalować.



Uuuuuu....., co się stało, wypadek przy malowaniu?
To ja Ci te szałwie ukopię i przywiozę, bo jak kierowca kontuzjowany to nie szybko się zgłosisz.
Dobrze by było jakoś teraz po deszczu, tylko czy gotowa jesteś na ich sadzenie i ile byś sztuk chciała?
____________________
Tu ma być ogród :)
Efffa 18:19, 09 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Nie , przy zabawie.
Spoko nie musisz,zmusiło mnie do jazdy autem, chyba ze masz ochote na kawę?Jutro może?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
lindsay80 18:25, 09 sie 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Efffa napisał(a)
Nie , przy zabawie.
Spoko nie musisz,zmusiło mnie do jazdy autem, chyba ze masz ochote na kawę?Jutro może?


To świetnie, tyle razy Cię przekonywałam i w końcu zrządzenie losu sprawiło, że wsiadłaś za kierownicę

Dogadamy termin na prive.
____________________
Tu ma być ogród :)
Efffa 18:43, 09 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Luki 21:32, 09 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
U mnie to samo, chociaż najstarsze sąsiadki jak przychodzą do mojej babci to zawsze chwalą.
Co do pijaczków to moje przedpłocie to główna trasa przelotowa
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies