Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

dominika_ 12:48, 22 lut 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
To Ty kobieto po całym świecie jeździsz, a do takiego skromnego Poznania masz nie po drodze Pozdrawiam
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
magdaw 13:50, 22 lut 2017

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
lindsay80 napisał(a)


Fajne takie zainteresowanie, a u Ciebie w domu takie wielkie akwarium to by było coś, macie już ?

W zeszłym roku zaliczyliśmy oceanarium na Krecie, w tym eM był z małą w oceanarium we Wrocławiu, ja wtedy wybrałam Arboretum w Wojsławicach
Parę latek temu zaliczyłam oceanarium w Baltimore w USA, wiele rzeczy się zapomina, ale pokaz delfinów jaki tam oglądałam chyba na zawsze zostanie mi w pamięci.


Akwarium juz jest na razie słodkowodne - Karol dostał pod choinkę miło sie patrzy na nie... na morskie mam miejsce ale nie mam wolnych 30 tyśw tym roku ogród!!!
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
amelia_b 14:29, 22 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Toszka napisał(a)
Nie śpieszcie się tak z porządkami w ogrodzie. Na mój nos jeszcze do połowy marca będzie nocami mrozić
he he ta sama pogodę widzę przeglądałyśmy
____________________
Pogubiłam się po drodze
Pszczelarnia 15:14, 22 lut 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
W sprawie angielskich ogrodów blisko Londynu: było Wisley na liście? Warto.

Twoja donicowa kompozycja domowa zainspirowała mnie do zaproszenia kwiecia do domu.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Madzenka 08:11, 23 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O cięciu seslerii i molini variegata pisałam u mnie w sobotę
Jesienna przytnij bardzo nisko (zrobie mojej zdjecie) a pozostałym powyrywaj wszystkie włosy, łatwo wyjdą. Mozesz je tez nisko obciać, odrosna bez problemu
Nie żałuj heufleriany, ogól lub wyskub bo inaczej będzie brzydka. Niedługo szybko ruszy i będzie ozdoba a nie straszydlem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Makao_J 15:00, 23 lut 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Witaj. Od razu mówię, że masz wspaniały ogród w moim stylu.
Trafiłam do Ciebie (choć mijamy się na wątkach nie raz) bo podpowiedziano mi że robiłaś coś ze ścianą wodną. Widziałam u Ciebie projekty ale czy już ją postawiłaś bo nie trafiłam na żadne zdjęcie albo przegapiłam?

Jestem w kontakcie z Renią i Olą (jeszcze Marzenkę muszę podpytać ale wsiąkła na razie) bo też będę robić choć jeszcze nie wiem dokładnie jaką ale zbieram wszelkie informacje i wskazówki więc znalazłam się i tu.

Pozdrawiam
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
lindsay80 22:09, 23 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
magdaw napisał(a)
super dzięki wielki, ale jest tak psio że nic się nie chce a już bym pograbiła pocięła posadziła....


no właśnie, pogoda zupełnie nie wyjściowa, a jak już przestanie padać, to trzeba będzie znowu odczekać aż obeschnie, na połowie działki mam niezłe błotko, wrrr
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 22:11, 23 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Toszka napisał(a)
Nie śpieszcie się tak z porządkami w ogrodzie. Na mój nos jeszcze do połowy marca będzie nocami mrozić


myślę, że się nie mylisz - na razie to bym chciała seslerie, molinie i jabłonki Royalty przyciąć, a z resztą jeszcze się wstrzymam.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 22:13, 23 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
dominika_ napisał(a)
To Ty kobieto po całym świecie jeździsz, a do takiego skromnego Poznania masz nie po drodze Pozdrawiam


jasne szczególnie, że w ostatnich latach najwięcej urlopów spędziłam w Twoim i też moim województwie
Wyjazdowe wakacje z małymi dziećmi to bardziej męczarnia niż wypoczynek, przynajmniej ja tak uważam.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 22:15, 23 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
magdaw napisał(a)


Akwarium juz jest na razie słodkowodne - Karol dostał pod choinkę miło sie patrzy na nie... na morskie mam miejsce ale nie mam wolnych 30 tyśw tym roku ogród!!!


Powinnam się w takim razie cieszyć, że moja córka ma tańsze hobby, choć ostatnio coraz więcej aktywności sobie wymyśla
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies