Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 10:51, 27 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Makao_J napisał(a)

O takim akwarium marzyli moi sąsiedzi. Nawet miejsce ze specjalnymi odpływami mają zrobione. Niestety zrezygnowali bo cena jego zrobienia i ciągłego pilnowania jego wskaźników itp i ryzyko że jak zabraknie światła to wszystko padnie ich przerosło. Teraz próbują ustalić co wybrać bo on chce piranie a ona nie bo wystarczą jej jakieś piękne okazy zwykłych rybek.


czyli marzenie zderzyło się brutalną rzeczywistością, no niestety czasami tak bywa ;-/
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 11:10, 27 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
bacowa napisał(a)
Witam w twoim wątku, mam prośbę, gdzie masz pokazany swój zakątek brzozowy? Chociaż tak mniej więcej podaj ,to resztę znajdę.
pozdrawiam


Wstawiam kilka fotek o różnych porach roku.

Wiosną



Wczesnym latem



Lipiec



Sierpień



A tu jeszcze linki do stron z większą ilością zdjęć

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4999-tu-ma-byc-ogrod?page=104
https://www.ogrodowisko.pl/watek/4999-tu-ma-byc-ogrod?page=416
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4999-tu-ma-byc-ogrod?page=804
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4999-tu-ma-byc-ogrod?page=947
____________________
Tu ma być ogród :)
magdaw 11:47, 27 lut 2017

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
Edytko ,
jak u nas dziś pięknie sprawdziłam pogodę i z rozpędu przycięłam hortensje i część traw. A ty w ogrodzie?
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
anabuko1 12:58, 27 lut 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23575
Piękne takie fotki z różnych pór roku.Widać zmienność roślin, kolorów, kwiatów. Takie widoki i ja bardzo lubię; )
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
dominika_ 15:20, 27 lut 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Dzisiaj pięknie słonecznie, miałam nawet plan podziałać w ogrodzie, ale niestety musiałam jechać na zakupy. Jedyny plus taki, że kupiłam piłkę do gałęzi. Wg pogody jutra ma być jeszcze cieplej, to coś podziałam.
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
lindsay80 15:53, 27 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
magdaw napisał(a)
Edytko ,
jak u nas dziś pięknie sprawdziłam pogodę i z rozpędu przycięłam hortensje i część traw. A ty w ogrodzie?


Byłam, też się zabrałam za przycinanie, na pierwszy rzut poszło przedpłocie, a właściwie rosnące tam seslerie jesienne.

A Ty jakie trawy przycięłaś?

Jak będzie tak ładnie w tym tygodniu to i ja pewnie przytnę hortensje, czekam tylko jak nasza Marta się pojawi i pokaże jak ona to robi bo ma cudne egzemplarze i chciałabym odgapić od niej tajniki cięcia.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 15:55, 27 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
anabuko1 napisał(a)
Piękne takie fotki z różnych pór roku.Widać zmienność roślin, kolorów, kwiatów. Takie widoki i ja bardzo lubię; )


Dziękuję Aniu, jeszcze myślę żeby tą moją brzozową trochę pozmieniać, a przede wszystkim powiększyć, ze 2 brzozy bym dokupiła.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 15:57, 27 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
dominika_ napisał(a)
Dzisiaj pięknie słonecznie, miałam nawet plan podziałać w ogrodzie, ale niestety musiałam jechać na zakupy. Jedyny plus taki, że kupiłam piłkę do gałęzi. Wg pogody jutra ma być jeszcze cieplej, to coś podziałam.


Cały tydzień ponoć ma być niezły, więc jutro nadrobisz dzisiejszą nieobecność.
Ja trochę podziałałam, po weekendowych wichurach miałam tyle liści nawianych w żwirku, że zanim zaczęłam cięcie musiałam je wyzbierać

____________________
Tu ma być ogród :)
16:01, 27 lut 2017
chyba posieje jutro paprykę upał zachęca

PS. też zrobiłam kikanascie/dziesiąt przysiadów i skłonów w ogrodzie
lindsay80 16:07, 27 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Pierwszy krokus już kwitnie



Są i pszczółki



Pierwiosnki w pąkach



____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies