Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały zakątek :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały zakątek :D

mateuszmichn 23:00, 14 lip 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
AsiaK_Z napisał(a)
No czasami moze Ci zostać koszenie ręczne a może po prostu cegły - obwódkę przełożyć głębiej, zrobić rabatę i zostawić trawnik przed nią? Problemu z koszeniem nie będzie...


Nie wiem już sam, co tam zrobić
____________________
Mój mały zakątek
mateuszmichn 00:16, 18 lip 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Witajcie kochani.
W końcu wstawię te długo obiecywane fotki . Az mi wstyd, że tak długo to trwało

____________________
Mój mały zakątek
mateuszmichn 00:21, 18 lip 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
____________________
Mój mały zakątek
mateuszmichn 00:25, 18 lip 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654

A mały już buszuje po trawniku
____________________
Mój mały zakątek
mateuszmichn 00:32, 18 lip 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
i cos nowego się u mnie pojawiło.
Za płotem stoi drewniana szopa sąsiadów, widać ja kiedy na milinie nie ma jeszcze liści więc "przedłużyłem" szopę tworząc taki oto płotek. teraz czekać aż zszarzeje
____________________
Mój mały zakątek
AsiaK_Z 07:18, 18 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Zdjęcia no wreszcie Bąbel dopiero się urodził a już biega między roślinami ale ten czas szybko leci płotek bardzo mi się podoba
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
mateuszmichn 10:47, 18 lip 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
AsiaK_Z napisał(a)
Zdjęcia no wreszcie Bąbel dopiero się urodził a już biega między roślinami ale ten czas szybko leci płotek bardzo mi się podoba


No długo musiałaś czekać na te fotki. jeszcze na dodatek w jednym miejscu, tutaj obok tego mojego ala bonsai przy płocie, irys bródkowy zgnil a ostrożka cała obżarta przez ślimaki.
Przeczytałem że źle posadzilem tego irysa więc usypalem lekkie wzniesienie, na spód dałem potluczone cegły jako drenaż, ziemia i irysy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ostrozke zakryłem hortensja w donicy haha może odżyje
____________________
Mój mały zakątek
babka 22:04, 18 lip 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Fiu Fiu Fiu ale komplecik wypoczynkowy ładny ! I sporo zmian widzę i kolejne się szykują Fajny ten płotek, pomysłowy i przydatny.
Co do mini trawniczka to chyba doradziłabym tak samo jak Asia; obwódkę cofnęłabym wytyczając rabatę pod murami. Problematyczny będzie taki mini. A przed tą obwódką co miałoby być bo chyba nie do końca kumam ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
mateuszmichn 00:26, 19 lip 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
babka napisał(a)
Fiu Fiu Fiu ale komplecik wypoczynkowy ładny ! I sporo zmian widzę i kolejne się szykują Fajny ten płotek, pomysłowy i przydatny.
Co do mini trawniczka to chyba doradziłabym tak samo jak Asia; obwódkę cofnęłabym wytyczając rabatę pod murami. Problematyczny będzie taki mini. A przed tą obwódką co miałoby być bo chyba nie do końca kumam ?


Chodzi o to, że w po drugiej stronie ogródka mam trawnik w kształcie koła,dlatego chcę tutaj też zrobić koło aby było spójnie. Za ceglami częściowo będzie powiększona rabat i częściowo myślałem o trawniku nad którym może zawisnie hamak.
____________________
Mój mały zakątek
Gardener27 01:08, 24 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Brat Ci rośnie jak na drożdżach, pamiętam jak mu tort piekłeś a tu już buszuje w ogrodzie.

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies