Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały zakątek :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały zakątek :D

babka 14:57, 30 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Jak się spało ?
Nie widzę krokusów, wrócę tu wieczorem bo w pracy.mam lipny zasięg i obrazki mi się nie otwierają
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
mateuszmichn 15:21, 30 mar 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
babka napisał(a)
Jak się spało ?
Nie widzę krokusów, wrócę tu wieczorem bo w pracy.mam lipny zasięg i obrazki mi się nie otwierają


Spało się bardzo dobrze, że aż dzisiaj zaspałem na zajęcia
____________________
Mój mały zakątek
Anda 15:22, 30 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33636
Wow, jakie widoki, full wypas Fantastycznie w takiej masie Szczecińskie Keukenhof
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mateuszmichn 16:27, 30 mar 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Anda napisał(a)
Wow, jakie widoki, full wypas Fantastycznie w takiej masie Szczecińskie Keukenhof


Prawda sporo tego jest. szkoda, że nie ma tyle tulipanów do tego
____________________
Mój mały zakątek
babka 17:09, 30 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Wróciłam.
Pokazałeś nam coś pięknego, nigdy nie widziałam krokusów w takiej masie... jest ich srylion srylionów !! Cudne widowisko, napatrzeć się nie mogę !! I do tego piękne ujęcia, Twojego autorstwa są zdjęcia ?
Nigdy nie byłam w Szczecinie a widzę, że tam jest co podziwiać. Już sama aleja platanów robi nieziemskie wrażenie. Może trzeba ruszyć cztery litery i trochę pozwiedzać nasz piękny kraj (dopóki platany jeszcze rosną...)
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
anka_ 17:41, 30 mar 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mateuszu przywiodły mnie do ciebie szczecińskie krokusy... Wspaniały widok i świetne fotki. Kurczę dlaczego ja nigdy nie byłam w Szczecinie?....

Fantastyczne...


A teraz muszę na spokojnie poczytać, pozdrawiam...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
mateuszmichn 17:50, 30 mar 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
babka napisał(a)
Wróciłam.
Pokazałeś nam coś pięknego, nigdy nie widziałam krokusów w takiej masie... jest ich srylion srylionów !! Cudne widowisko, napatrzeć się nie mogę !! I do tego piękne ujęcia, Twojego autorstwa są zdjęcia ?
Nigdy nie byłam w Szczecinie a widzę, że tam jest co podziwiać. Już sama aleja platanów robi nieziemskie wrażenie. Może trzeba ruszyć cztery litery i trochę pozwiedzać nasz piękny kraj (dopóki platany jeszcze rosną...)


To już takie co roczne widowisko i chyba każdego roku dosadzają te krokusy.
W tamtym roku ludzie robiąc sobie zdjęcia połowę zdeptali ale w tym roku jest sporo tabliczek i ludzie bardziej uważają. Miejmy nadzieję, że kultura jest coraz wyższa i już nie będą deptane

Jeśli chodzi o zdjęcia to tak, są moje. Nie wiem czy takie one znowu piękne ale staram się

Tak całe błonia po oku stronach maja 2 aleje platanów ( w sumie 4 rzędy) są stare bardzo ale ładne. Można je spotkać też na cmentarzu centralnym o którym pisałem chyba stronę albo dwie wcześniej.
Ale szczecin to nie tylko platany, jest tutaj bardzo dużo magnolii. Ogólnie w szczecinie jest bardzo dużo zieleni, właściwie to zajmuje ona połowę terenu miasta.

Mamy też tutaj najpiękniejszy budynek na świecie i najpiękniejszy budynek w Europie, które leża obok siebie.
Jak ktoś przyjedzie to zapewne ma co oglądać, chociaż dla mnie nie robi to aż takiego wrażenia bo większość miejsc kojarzę.

kilka zdjęć z tych miejsc wstawię

Centrum Dialogu Przełomy (budynek jest pod ziemią, lekko wystaje ponad teren a jego wygięty dach służy za plac miejski)



Filharmonia


zamek


odnowiona fasada urzędu miasta
____________________
Mój mały zakątek
mateuszmichn 17:53, 30 mar 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
anka_ napisał(a)
Mateuszu przywiodły mnie do ciebie szczecińskie krokusy... Wspaniały widok i świetne fotki. Kurczę dlaczego ja nigdy nie byłam w Szczecinie?....

Fantastyczne...


A teraz muszę na spokojnie poczytać, pozdrawiam...


Witam.
Fajnie że odwiedziłaś mnie.
Może nie mam super ogrodu jak większość forumowiczów ale zapraszam do oglądania

PS. Bardzo mi miło, że podobają ci się zdjęcia, to akurat jest cmentarz centralny, piękny park
____________________
Mój mały zakątek
Aurelllia 18:27, 30 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Witam się Znalazłam w końcu rówieśnika na forum hurrrrra przyszłam od Ani z Radości, bo tam Ola z " Moja walka z wiatrakami... " napisała o milionach krokusów niesamowite te łany
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
mateuszmichn 22:47, 30 mar 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Aurelllia napisał(a)
Witam się Znalazłam w końcu rówieśnika na forum hurrrrra przyszłam od Ani z Radości, bo tam Ola z " Moja walka z wiatrakami... " napisała o milionach krokusów niesamowite te łany


Witam. Fajnie, że wpadłaś do mnie
____________________
Mój mały zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies