Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kindzia 08:58, 02 cze 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Pierwsza lilia (przed nią wczoraj w upale przesadzana jeżówka, widać, że żyje). I z cyklu drażnienie Kasi, czyli przycięty świerk



Ostatni z obciętych do ziemi powojników się zbiera. I te obok rosnące



Znowu słoneczko wychodzi...a miał deszcz być...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
10:19, 02 cze 2018
Kindzia napisał(a)

W Czańcu. Tam jest producent. Dzwoniłam, potwierdził, że ma i przywieźliśmy. Mam zawsze duże auto, podwiesiliśmy koronę, która praktycznie cała wystawała na zewnątrz przez otwarty bagażnik samochodu i już
Znalazłam go przez Związek Szkółkarzy...nie pamiętam nazwiska już...


ciekawe kto go tam znajdzie ?..i czy jeszcze produkuje
10:20, 02 cze 2018
Kindzia napisał(a)


Może jednak dzisiaj padać będzie, już się słoneczko schowało.

Moje dwie róże przesadzane przy okazji robienia cycusia są w różnym stanie. Jedna spoko, druga dużo słabiej rokuje. Zobaczymy...

Buka by szkoda było, bardzo kiedyś szukałam buka rohan weeping, wtedy nie znalazłam, teraz nie mam miejsca, bardzo podobają mi się jego liście.


wczoraj widziałam szczepiony taki na 1 moze 1,2 m

ładny jest ....tez by mi sie przydał taki buczek ale nie mam gdzie wsadzić ...ogród mi sie skurczył nie wiadomo kiedy
Kindzia 10:30, 02 cze 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
eee_taam napisał(a)


ciekawe kto go tam znajdzie ?..i czy jeszcze produkuje

Poszukałam, znalazłam. To był Pawica, ale już nie ma w ofercie. Ale znalazłam Ci producenta w Krakowie. Proszę bardzo

http://www.markflor.pl/sliwa-wisniowa-nigra-prunus-cerasifera-nigra/
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 10:31, 02 cze 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
eee_taam napisał(a)


wczoraj widziałam szczepiony taki na 1 moze 1,2 m

ładny jest ....tez by mi sie przydał taki buczek ale nie mam gdzie wsadzić ...ogród mi sie skurczył nie wiadomo kiedy


Bardzo byłam w nim zakochana kiedyś Dobrze, że nie spotkałam...zresztą specjalnie się za nim nie rozglądam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
10:38, 02 cze 2018
Kindzia napisał(a)

Poszukałam, znalazłam. To był Pawica, ale już nie ma w ofercie. Ale znalazłam Ci producenta w Krakowie. Proszę bardzo

http://www.markflor.pl/sliwa-wisniowa-nigra-prunus-cerasifera-nigra/


nigdy tam nie byłam ....włściwie żadnych krakowskich szkółek nieznam

dzięki)...bo jeszcze nigry w necie nie szukałam ...znaczy widziałam ze mozna kupic wysyłkowo za 300zł 2,5-3,0 szczepienie ...ale to ostatecznośc ...bo ja jednak chce pomacac"
Kindzia 12:16, 02 cze 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
eee_taam napisał(a)


nigdy tam nie byłam ....włściwie żadnych krakowskich szkółek nieznam

dzięki)...bo jeszcze nigry w necie nie szukałam ...znaczy widziałam ze mozna kupic wysyłkowo za 300zł 2,5-3,0 szczepienie ...ale to ostatecznośc ...bo ja jednak chce pomacac"


Nie, nie myślałam o zakupach w necie...chyba nie daleko do Krakowa macie, z godzinę drogi samochodem?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 12:20, 02 cze 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Giardinka Przed deszczem zdążyłam, zachwyca mnie, długo kwiat trzyma, obficie kwitnie, delikatny, romantyczny kolor, subtelny zapach...





i w jednej chwili zrobiło się tak...10 minut padało tym razem. Teraz już słońce znowu świeci, parówa...


____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Basilikum 14:20, 02 cze 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ale pokaz rozany co jedna to ladniejsza
deszczu zazdroszcze u nas dalej nic zalamka powoli
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
lindsay80 14:26, 02 cze 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Kasiu, Griardina Twoja jest cudna - nie do wiary jak urosła od zeszłego roku i już się pięknie rozgościła na pergoli.
Moje powinny się wstydzić, dwa lata więcej mają, a gdzie im do Twojej.
A to drzewo bordowe w deszczu to Nigra? Super wygląda!
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies