Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

lindsay80 14:29, 02 cze 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Czy wszystkie odmiany azalii można tak kulkować?
Ja mam kilka ale nazw nie znam, pewnie to jakieś miniaturowe odmiany bo mają już 3 - 4 lata a nadal maleństwa.
____________________
Tu ma być ogród :)
Urszulla 16:18, 02 cze 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21911
Piękne róże. Jak długo kwitnie Giardina?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
18:49, 02 cze 2018
Kindzia napisał(a)


Nie, nie myślałam o zakupach w necie...chyba nie daleko do Krakowa macie, z godzinę drogi samochodem?


bywamy w Krakowie dość czesto ale nie jeździmy tam po rośliny jazda po drzewa teraz tylko w soboty ...a nam jednak szkoda tak spędzac sboboty przyjdzie dzień i kupie
18:54, 02 cze 2018
lindsay80 napisał(a)
Kasiu, Griardina Twoja jest cudna - nie do wiary jak urosła od zeszłego roku i już się pięknie rozgościła na pergoli.
Moje powinny się wstydzić, dwa lata więcej mają, a gdzie im do Twojej.
A to drzewo bordowe w deszczu to Nigra? Super wygląda!


twoje i tak sa bardzo ladne ...tylko niskie ...może za mocno wiosna przyciełas ?

moja tez chyba 3-4 (bo juz sie gubie letnia dopiero sie zabrała ...ja tak myslę ze beznadziejne krzaki nam sie trafiły ....moja w zeszłym roku rosła od ziemiy ...praktycznie cała wymarzła ...i była okropna

ciekawe co pokaze w drugim kwitnieniu licze na podobny zachwycajacy efekt

Doranma 21:14, 02 cze 2018


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Kindzia napisał(a)
Giardinka Przed deszczem zdążyłam, zachwyca mnie, długo kwiat trzyma, obficie kwitnie, delikatny, romantyczny kolor, subtelny zapach...






Witaj Przybiegłam dziś do Ciebie specjalnie, by popatrzeć na róże i nie zawiodłam się! Pamiętam sprzed roku Twoją Alchymist porastającą gęsto ogrodzenie. Gdy patrzę na swoją, zawsze przypomina mi się ten właśnie widok. A dziś kolejna ślicznota. Jak Ty to robisz? Masz naprawdę dobrą rękę do róż Pozdrawiam serdecznie
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Ewa777 21:28, 02 cze 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18547
Cudowne różyczki Piękne widoki
Deszczu zazdroszczę - u nas nadal ani kropli.
Odważyłam się i przycięłam wszystkie nowe azalie japońskie.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Basilikum 21:29, 02 cze 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
ja tez zazdroszcze deszczu, jedyne co dobre, to ze trawnika nie trzeba kosic. Ale jeszcze z tydzien i nie bede miec trawnika wiec bedzie efekt dlugofalowy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mala_Mi 21:32, 02 cze 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kindzia napisał(a)

Było udane

Przed wyjazdem do Kapiasa w sobotę



Nawet nie wiesz jak na ten widok pyszczydło się uśmiechnęło... 4 przesympatyczne dziewczyny z którymi można przysłowiowe konie kraść.. i jeszcze TAKA RÓŻA w tle...

Na tym zdjęciu wszytko jest idealne.. aż żal d..ściska, ze tam mnie obok nie ma.

Widzę ze masz strusie jaja przy ławeczce

Lady of Shalott zazdroszczę bo moja padła, ale czego się spodziewać po Lady jak z plebsem siedziała
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Renii 23:06, 02 cze 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Cześć. Od dłuższego czasu spaceruje po Twoim przepięknym ogrodzie. I ciągle uczę się czegoś nowego. Będę dalej podglądać.
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Kindzia 07:42, 03 cze 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Basilikum napisał(a)
ale pokaz rozany co jedna to ladniejsza
deszczu zazdroszcze u nas dalej nic zalamka powoli


Dzisiaj róże zbite ulewą, już takie nie są.
Chciałam deszczu, ale nie takiego jak dzisiaj...
Oby, jak u Was deszcz będzie, było ciut spokojniej.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies