Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

nawigatorka 22:14, 22 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kacha123 napisał(a)


Intrygujesz mnie! Z szarych to granit, ewentualnie gnejs, ale ten czasami rudym zalatuje.

Zapomniałam napisać, że przymiarki nie było, bo eM nieczasowy bardzo.
polne też bywaj szare i tanie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kacha123 22:17, 22 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
nawigatorka napisał(a)
polne też bywaj szare i tanie


U mnie o polne trudniej, ale zapomniałam, że Ty masz wokół siebie bardziej niezagospodarowaną przestrzeń
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
06:44, 23 sie 2016
zamiast werbeny lepiej posadź zawilce japońskie ...zadarniaja ..troche sie rozłażą i kwitną teraz...niektóre juz w lipcu ...są zdecydowanie ładniejsze i bardziej eleganckie ...maja róznej wysokości, kwiaty kolor biały przez jasny rózowy do ciemnego, najatrakcyjniejsze o kwiatach pełnych.

Honorine jobert mi przemarzła w zimie i u innych tez wygniła ...ale Amdrea Atkinson - mam 4 sezon...i mam jakis rózowy ( nie znam nazwy też 4 sezon)
wiosna kupiłam Zawilec Prinz Heinrich, Zawilec Whirlwind - jeszcze nie kwitną ale jakies paki są i September Charm - ale tez nie kwitnie jeszcze ...ten to nie wiem czy zakwitnie w tym roku.

zawilce polecam - werbeny nie

Pszczelarnia 16:33, 24 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Taki ogród nawet w deszczu piękny, może nawet piękniejszy bo ma tyle subtelnych i mocnych pięknie zestawionych kolorów.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Iwk4 17:02, 24 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
eee_taam napisał(a)


niesamowity kolor żurawki

Fajnie was widzieć. Takie spojrzenie na ogród mi się podoba
Kasiu, co to za "tyczki?"


____________________
Ogródek Iwony II
lojalna_ 17:31, 24 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ogrod w deszczu tak samo cudny jak w słońcu ))) roslinki Kasiu do pozazdroszczenia )))).


Zawilce Ty masz przeciez ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kacha123 06:20, 27 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)
zamiast werbeny lepiej posadź zawilce japońskie ...zadarniaja ..troche sie rozłażą i kwitną teraz...niektóre juz w lipcu ...są zdecydowanie ładniejsze i bardziej eleganckie ...maja róznej wysokości, kwiaty kolor biały przez jasny rózowy do ciemnego, najatrakcyjniejsze o kwiatach pełnych.

Honorine jobert mi przemarzła w zimie i u innych tez wygniła ...ale Amdrea Atkinson - mam 4 sezon...i mam jakis rózowy ( nie znam nazwy też 4 sezon)
wiosna kupiłam Zawilec Prinz Heinrich, Zawilec Whirlwind - jeszcze nie kwitną ale jakies paki są i September Charm - ale tez nie kwitnie jeszcze ...ten to nie wiem czy zakwitnie w tym roku.

zawilce polecam - werbeny nie



Temat zawilców do przemyślenia

____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 06:23, 27 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Pszczelarnia napisał(a)
Taki ogród nawet w deszczu piękny, może nawet piękniejszy bo ma tyle subtelnych i mocnych pięknie zestawionych kolorów.


W deszczu mury, kostka i żwir przybierają inny kolor i rzeczywiście kolory trochę żywsze. Dzięki
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 06:25, 27 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Iwk4 napisał(a)

Fajnie was widzieć. Takie spojrzenie na ogród mi się podoba
Kasiu, co to za "tyczki?"




Cześć Iwonko! Te tyczki to pochodnie na naftę - mój eM robi czasami romantyczny nastrój
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 06:27, 27 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
lojalna_ napisał(a)
Ogrod w deszczu tak samo cudny jak w słońcu ))) roslinki Kasiu do pozazdroszczenia )))).


Zawilce Ty masz przeciez ))))


Dzięki Jola. A czego tu zazdrościć, jak u Ciebie to jest dopiero na bogato i światowo!

Zawilce mam wielkokwiatowe, ale może jeszcze jakieś kiedyś się pojawią.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies