Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Ewa777 18:06, 25 sty 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Gosiu, a może pooglądaj trochę odcinków programu

https://www.youtube.com/watch?v=NTYplYDN8LA

Mają dużo fajnych propozycji Polecam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Mysza 18:14, 25 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Ewuś dzięku.Już idę oglądać
____________________
Gosia
ziele 18:46, 25 sty 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Dziewczyny wstawiłam u siebie, bo nie wiem jak to jest z prawami autorskimi. Zdjęcia brzydko wyszły, ogród jakby sztuczny i narysowany ale to wina aparatu.
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Pola 19:40, 25 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Ewa777 napisał(a)
Gosiu, a może pooglądaj trochę odcinków programu

https://www.youtube.com/watch?v=NTYplYDN8LA

Mają dużo fajnych propozycji Polecam

Ewa, dzięki też skorzystałam,
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Mysza 19:51, 25 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
ziele napisał(a)
Dziewczyny wstawiłam u siebie, bo nie wiem jak to jest z prawami autorskimi. Zdjęcia brzydko wyszły, ogród jakby sztuczny i narysowany ale to wina aparatu.


ANIU jeszcze raz dziękuję.
Pewne jest, że muszę mieć podziały
Super to wygląda na zdjęciach
Długo tą gazetę przetrzymałaś
Buziaki.
____________________
Gosia
lojalna_ 20:57, 25 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ale sie u Ciebie dzieje ...szalone wizualizacje widze
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
AgataBC 22:12, 25 sty 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Widzę, że dziś u Ciebie też się działo

jeszcze o kilku rzeczach pomyślałam. Np.o tym jak będzie wyglądał (w opcji z dwoma pokojami) ten drugi pokój gdy już nie będzie basenu. Wtedy będą dwa duże pokoje.. pomyśl też o tym jak one wtedy będą miały wyglądać. Jeśli miałby być ten trzeci pokój to jest on i tak cienisty więc nie wiem czy sens jest go wydzielać- chyba, że na cienistą rabatę/ kompostownik/ domek ogrodnika itp. A dwa duże to trzeba więcej przemyśleń- żeby zaskakiwał przechodząc z pierwszego planu. Po basenie można by zrobić troszkę większy warzywnik w obwódce z bukszpanu ale i tak trzeba zaplanować całość żeby grało. Wczoraj już przychylałaś się do dwóch pokoi i dziś widzę kolejny Twój rysunek Widać, że sen Ci z powiek spędza.. według mnie ścieżka ma dobry kształt, tylko znów ta lawenda jest w cieniu cisów.. daj ją gdzieś na boki bo ona potrzebuje suchej patelni przez cały dzień

Zejście z tarasu będzie tak jak ta ścieżka wychodzi? pomyśl czy faktycznie będziecie z tej ścieżki korzystać czy raczej i tak prosto przez trawę?? Chyba, że ścieżka ma spełniać też dekoracyjne zadanie
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Mysza 22:52, 25 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Hej Dziewczyny
Jak dobrze, że EWA podesłała mi link z ogrodami angielskimi. Ach...piękne te ogrody
I powróciłam na chwilkę w znane klimaty. A w DEVON to nawet mamy ulubioną plażę do serfowania Croyd jest super

Kochane na pewno wybiorę, któryś z planów choć w głowie mam jeszcze pewien pomysł. Za dużo widzę.
AGCIU muszę sobie to jeszcze raz poukładać i tak jak piszesz co będzie jek dzieci wyrosną z basenu. Choć może to nie nastąpić nigdy Mąż na szczęście też szalony to i basen będzie już na wieczność hi hi.

A może zamiast tej osłony z cisa dać lżejsze rośliny, Jak w tym linku od EWY część 7.hm.
Muszę zrobić chyba jeszcze herbatę i podumać
____________________
Gosia
Mysza 22:56, 25 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Agciu w tym 3 pokoiku jest cieniście do 15-16, ale zapomniałam napisać, że tak gdzieś od 12-13.A tak to jest słońce.Chyba, że już myślisz o roślinach, które w przyszłości dodatkowo go zacienią?
____________________
Gosia
Mysza 22:57, 25 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Lawenda na boki.zapamiętamna słońce
____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies