Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Mysza 12:46, 25 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
ALA106 witam u siebie

Dzięki AGCI mogłam wyobrazić sobie to wszystko
____________________
Gosia
Pola 12:48, 25 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Gosiu, i co jednak dwa pokoiki..... Zerknij u mnie dodałam dzisiejsze fotki z górnego tarasu
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Mysza 13:03, 25 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Po sugestiach WIKTORII wzięłam kartkę i rozrysowałam nową ścieżkę.
Jest ona w łuku i nie wiem czy rabaty w tej pierwszej części też powinny być w łuku. Jakoś tak bardziej pasuje mi na prosto.
Zdecydowałam, że tylną czść poświęcimy zupełnie na osłonę od sąsiadów zostawiając miejsce na ławeczkę
I może możnaby tam posadzić te 3 sosny piramidalne z przedogródka?



Natknęłam się wczoraj na wątek GABI.Tam bok i przód jest w łuki, a tył na prosto. Udał się to połączyć

Może i umnie jakoś jednak by wyszło. Ta ścieżka w łuku nawiązałaby do boku.

Co myslicie ?

____________________
Gosia
Mysza 13:04, 25 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Pola napisał(a)
Gosiu, i co jednak dwa pokoiki..... Zerknij u mnie dodałam dzisiejsze fotki z górnego tarasu


POLU już biegnę do Ciebie.

Mam mętlik w głowie.
____________________
Gosia
Mysza 13:14, 25 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Pola zimowo u Ciebie.
Piękne zdjęcia
U ciebie te pokoiki są fajniutkie
Jak pisałam u Ciebie, na pewno muszę przedzielić
____________________
Gosia
malgorzata_s... 14:27, 25 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Na chwilkę nie byłam a tu już urządzone, obsadzone Co do linii to ty masz być zadowolona
Chcesz proste to rób proste Tył potraktuj odrębnie i już
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mysza 14:39, 25 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
GOSiu masz rację. Jak zrobię inaczej, to ciągle będę chciała to zmienić.
Zima u Ciebie na całego
____________________
Gosia
ziele 15:38, 25 sty 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Ty byłaś i zostawiłaś ślad u mnie, a ja w tym czasie oglądam Twoje próby zaprojektowania ogrodu. Od razu pomyślałam, ze chciałabym mieć Taki ogród jak Twój, czyli wąski i długi. Mój jest płytki. Mam gdzieś stare czasopisma z takim ogrodem, angielski lub wzorowany na angielskim - był dla mnie jak nie miałam jeszcze ogrodu - marzeniem do spełnienia. Nie udało się bo działka ma inny kształt, ale pomysł z pokojami w ogrodzie został niejako zrealizowany. Idę szukać tego numeru. Jak znajdę wstawię zdjęcia.
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Pola 16:00, 25 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
ziele napisał(a)
Ty byłaś i zostawiłaś ślad u mnie, a ja w tym czasie oglądam Twoje próby zaprojektowania ogrodu. Od razu pomyślałam, ze chciałabym mieć Taki ogród jak Twój, czyli wąski i długi. Mój jest płytki. Mam gdzieś stare czasopisma z takim ogrodem, angielski lub wzorowany na angielskim - był dla mnie jak nie miałam jeszcze ogrodu - marzeniem do spełnienia. Nie udało się bo działka ma inny kształt, ale pomysł z pokojami w ogrodzie został niejako zrealizowany. Idę szukać tego numeru. Jak znajdę wstawię zdjęcia.

Ja też jestem chętna zobaczyć
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Mysza 16:08, 25 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Czekamy z niecierpliwością Aniu
Co nie ogladam Wasze ogrody to nowe pomysły się rodzą. A ekipa od nawadniania nóżkami przebiera a bez planu ani rusz
____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies