Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Gabriela 19:56, 01 mar 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Podglądałam relację z Gardenii i bardzo zazdroszczę tych ciemierników, są spektakularnie piękne. A jak się rozbuchają w ogrodzie, będzie "angielski" efekt.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
mira 20:00, 01 mar 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Zaglądam , wiele się dzieje, Gardenia no i to oczekiwanie co Danusia podpowie to może być ciekawe.
Bratki też ciemne kupiłam ale dopiero za 2 tygodnie ma być "wysyp".
No a ciemierniki co tu gadać...

zdrowiej!
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Madzenka 20:02, 01 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)

i nikt nie ma zadnych fot? bo ja też planuje pergolę, ma byc podobna do tej przy altanie, ale nigdy nie zaszkodzi zobaczyć czegoś innego


Pozowliłam sobie wkleić z watku o Gardeni fotkę Moniq , ktora chyba jako jedyna tę słynną pergolę sfotografowała.

Moniq napisał(a)
Hej i ja byłam na Gardenii; pierwszy raz i od razu mnie oczarowała... taka wiosna, a jak wyjeżdżalam z domu to u nas zima; i zobaczcie kogo spotkałam przy realizacji programu obok pewnej super pergoli

miałam nawet okazje chwilkę porozmawiać



Niestey moduły nijak do naszego wymiaru tarasu nie pasuja, ale M przekonany trzeba działac

Chociaz zaraz sie okaże... Ide PIT'a zrobic. Jak mnie nie bedzie do jutra tzn, że wylewu dostałam....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:04, 01 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdzia napisał(a)
Śliczne ciemierniki tylko mam obawy czy się w tych wysokich donicach nie zmarnują, nie lepiej do gruntu dac? szkoda by było gdyby nie przeżyły.Piękną masz wiosne a ja własnie swoje kwiatki poprzykrywałam bo mróz był i znów ma byc.


Na razie na ich miejscu docelowym lasek tulipanów wyłazi, nijak tam grzebać nie mogę.
Czytałam, ze nie lubia aby im ukszadzać korzeni, dlatego zadołowałam je w donicy w osłonkach a potem przesadzę do gruntu. Gdyby było zimno mogę okrywać, chociaż z duzych mrozow u mnie juz sie prognostycy wycofują...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gusiarz 20:12, 01 mar 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Marzenko - jak ci mówiłam kupiłam ciemne, ale wracając jeszcze raz wstąpiłam na kiermasz i skusiłam się również na jaśniejsze ... są cuuudowne
Też buziakuję
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
makkasia 20:16, 01 mar 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Madżenie ta turzyca z białymi paskami w donicy z białymi hortami na Gardenii to Everest Muszę ją mieć Wczoraj nie wiedziałam, że Ty po gorączkowa jesteś ... nie daj sie choróbsku !!!! ściskam mocno
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Moniq 20:17, 01 mar 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Qrcze Madżen ja was na Gardenii chyba widzialam; poznałam chyba po Gabisi, która jest na zdjeciach w wątku o gardenii jak doczytałam... bo po długim zwiedzaniu piłam sobie kawke na takim paletowym kompleciku i przygladalam sie ludziom i chyba wlasnie tez przystanęłyscie, szkoda tylko, że nie wiedzialam że "wy to wy"
____________________
beskidzkie marzenie
Sebek 20:30, 01 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Trzymam kciuki za pita Mój wyszedł 0 zł, Tobie też takiej kwoty życzę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Magda_ 20:40, 01 mar 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Madzenka napisał(a)


Zawsze Madziu powtarzam, że dobry fotograf zrobi i małpy kanarka
Ale czuję sie na 35 lat


i tak trzymaj przez następne 20 lat

jakie śliczne ciemierniki udało Ci się kupić
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Pszczelarnia 20:57, 01 mar 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Piękne bratki i prymulki, i ciemierniki. I jednak wiosna u Ciebie krokusowa.
Dzieliłaś złotlina? Nie przegapiłam?

Posadziłam moich 48 ciemierników z L. i stwierdziłam, że to jest cała masa. Z powodzeniem wystarczyłoby 5.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies