Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Margarete 16:29, 02 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Marzenko, jak to mozliwe, tylko chwile mnie na Ogrodowisku nie było a ty juz z nowym watkiem pognałas do przodu i 117 stron do odrobienia mam !!??? nie dam rady mimo najszczerszych checi ...ale postarm sie znów byc na bieząco i na bieząco zaglądać, skoro sezon w ogrodzie rusza to i na forum też mus byc na biezaco

Ciemierniki boskie, szkoda że u nas takie sa niedostepne
Krokusów i wiosny w stanie zaawansowanym zazdroszczę ( u nas dopiero się zapowiada ze nadejdzie...ale cóż jak mówia ..sorry taki mamy klimat!)
Graby na przedpłociu i z liscmi i bez masz sliczne
Zdrowia życze bo czytałam ze szwankuje i buziaki zostawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ewakatowice 16:53, 02 mar 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Uff… zadyszkę mam takie tempo, w Poznaniu byłam, Twoje graby zachwycają, wiosenne aranżacje bardzo gustowne!!!
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Gardenarium 17:28, 02 mar 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Proponuję wypuścić graby na ulicy w wysokość a nie trzymać płaski szpaler, albo zamienić na drzewa o większych koronach (szpalery nie spełniają zadania wysłonięcia od domów) a na tym powinna się skupić ich rola, czyli na ulicy drzewa które "robią za tło" a w środku z lewej, brzozy poczochrańce czyli dosadzić "Pendula" parasole i strzyc parasol, niech się kołysze.

Proste Nie wprowadzać kolejnego gatunku w środku.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
tusiawka 17:38, 02 mar 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Po cichu kibicowałam brzozom, więc może jest szansa, że zostaną.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
nicol21 18:09, 02 mar 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10368
No to czekamy na to co Madżen powie
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Juzia 18:22, 02 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38946
A tego to się nie spodziewałam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Madzenka 18:28, 02 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
Proponuję wypuścić graby na ulicy w wysokość a nie trzymać płaski szpaler, albo zamienić na drzewa o większych koronach (szpalery nie spełniają zadania wysłonięcia od domów) a na tym powinna się skupić ich rola, czyli na ulicy drzewa które "robią za tło" a w środku z lewej, brzozy poczochrańce czyli dosadzić "Pendula" parasole i strzyc parasol, niech się kołysze.

Proste Nie wprowadzać kolejnego gatunku w środku.



Danusiu własnie czytam M'owi Twoją rekomendacje i powiedział "O"!!! Masz wielbiciela do grobowej deski!

To rozwiązanie, ktore najmniej ingeruje w mój ogrod, najmniej kosztowne co w kontekście wczorajszego PIT'a adekwatne. Graby puszcze na linkach lub bambusach , M musi jakoś za te brzozy odpokutować

Pewnie lepiej bo tych białych nóżek w bukszpanach brakowałoby mi zimą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
JoannaP 18:29, 02 mar 2015


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Madzenka,powiedz mi czy żywopłot grabowy przycina się teraz czy w lipiec sierpień
____________________
JoannaP Kochanowy ogród
Madzenka 18:32, 02 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
JoannaP napisał(a)
Madzenka,powiedz mi czy żywopłot grabowy przycina się teraz czy w lipiec sierpień




NIe wiem jakie u Was panuja temepratury, u mnie na ciecie byłoby juz za pózno , płakaliby
Utnij jeden przewodnik i sprawdź czy nacięcie wypuszcza soki, jęsli tak to dopiero lipiec, jesli nie to ostatnia chwila na cięcie.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:34, 02 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Juzia napisał(a)
A tego to się nie spodziewałam

Oko Szefowej widzi lepiej i piekniej niż nas maluczkich
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies