Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Juzia 18:35, 02 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38670
Madzenka napisał(a)

Oko Szefowej widzi lepiej i piekniej niż nas maluczkich


No baaa!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Madzenka 18:36, 02 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
tusiawka napisał(a)
Po cichu kibicowałam brzozom, więc może jest szansa, że zostaną.


Gdyby mi tych pendul nie było żal nie pytalłabym się Szefowej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
JoannaP 18:37, 02 mar 2015


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Madzenka napisał(a)




NIe wiem jakie u Was panuja temepratury, u mnie na ciecie byłoby juz za pózno , płakaliby
Utnij jeden przewodnik i sprawdź czy nacięcie wypuszcza soki, jęsli tak to dopiero lipiec, jesli nie to ostatnia chwila na cięcie.

Jeszcze zimno deszcze nawet przebiśniegi nie kwitną w dzień 5 stopni w nocy są przymrozki
____________________
JoannaP Kochanowy ogród
Sebek 18:39, 02 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A jednak zostają brzozy - w sumie rozpiecie grabow to świetny pomysł Co Danusia to Danusia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Juzia 18:42, 02 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38670
Sebek napisał(a)
A jednak zostają brzozy - w sumie rozpiecie grabow to świetny pomysł Co Danusia to Danusia


No i białe pieńki będą!!!
A czupryny Madżen przytnie i będzie bosko

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
siakowa 18:42, 02 mar 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Brzozy w kulkach uratowane !!!!
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Mysza 18:50, 02 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Jak fajnie, że brzozy zostają
____________________
Gosia
Madzenka 18:55, 02 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iwonka Lwk, Ewa, Margarete dziekuję za odwiedziny i zapraszam częściej . Duzo rewolucji teraz nie będzie bo program oszczędnościowy wprowadzam Zdrowie ok. Nie szalałam wczoraj w ogrodzie, więc mam nadzieje ze mnie dzisiaj w pracy nie zarazili.

Martika własnie sie zachwycam u Ana Ann Herzogin Christina, Z polecanych prze rosomanes są zawsze: Eglantyne, Maria Theresia, England's Rose, Mary Rose, Sister Elizabeth. Gdybym wiedziała jak sie nazywa moja NN to poleciłabym ja bez wahania Ja ostatnio odkryłam Lavender Ice - ale ta jest nizuteńka, natomiast na zdjeciahc w ogrodach znawczyń róz mnie zachwyca i nabyłam 3 szt jesienią. Zawsze tez mozesz posadzić sprawdzoną Bonica. Wpadnij jeszcze do Reni z RRR z pytaniem


Joaśka - bardzo jestem ciekawa co u Ciebie slychac, już lecę!

Nawigatorka - dzieki za info , u mnie wszedzie mokro zatem Everest będzie miał dobre warunki

Mała Mi - białe z ZC wypasione po 29 zł ale cen jak na Nigry wysoka. Pozostałe wyglądają duże ale też maja po 2-3 kwiatki , wiec tez nie taki full wypas, ale są naprawdę ładne. Więc sie nie wahałam, nabyłam droga kupna i ręce mi się wydłużyły do kolan, bo M sie ulotnił i zamiast być tragarzem.....wykorzystał operatywność zony....

Napia dobrze, ze piszesz to wpadnę z rewizytą, bo na naszym forum trudno juz się odnaleźć

Sebek - najpierw PIT, potem wczasy a potem pergola..... Na szczęscie Danusia obroniła mnie przed kolejnym duzym wydatkiem wymiany drzew

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:56, 02 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
JoannaP napisał(a)

Jeszcze zimno deszcze nawet przebiśniegi nie kwitną w dzień 5 stopni w nocy są przymrozki


To tnij po wykonaniu próby "płaczu"
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
JoannaP 19:01, 02 mar 2015


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Jutro zrobię pródę dziękuję za szybką odpowiedż
____________________
JoannaP Kochanowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies