Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Monic 18:10, 14 lut 2016


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Jaka jest różnica między Amazon Mist i Frosted Curls? Przypomnij mi, Marzenko Jedna jest niższa (Amazon Mist?) od drugiej, tylko która?
____________________
mój ogród Monika
Madzenka 18:10, 14 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MirellaB napisał(a)
Pięknie te donice wyglądają
A w tej największej to jest też mech?
Można takie coś kupić?


Mech można u nas na giełdzie kupić. Dzisiaj piekny mech w górskich lasach widziałam ale M się nie chciał zatrzymać...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:14, 14 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Monic napisał(a)
Jaka jest różnica między Amazon Mist i Frosted Curls? Przypomnij mi, Marzenko Jedna jest niższa (Amazon Mist?) od drugiej, tylko która?


Ja tej różnicy na razie nie widze. Kolor mają identyczny. Młoda Amzon Mist jest bardziej stercząca. Frosted Curls ma bardzo długie włosy i jest rozłożysta. Ale okaże sie dopiero w 2016 gdy moje Amazon beda miały co najmniej 2 rok. Bo na początku Frosted Curls też były takie sterczące
Wydaje sie Amazon jest mniejsza, bo moje Frosted nawet po jednym sezonie w donicach rosną wielkie a Amazon jakby stały. Ale może to kwestia przypadku/szkółki


Po lewej stronie tego zdjecia są Frosted Curls a między kulkami stipy i Amazon Mist

Na chilę obecną poza wielkoscią róznicy nie widzę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ewa004 18:16, 14 lut 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
mech najlepiej z lasu
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Monic 18:26, 14 lut 2016


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Tak myślałam. U mnie podobnie - młode Amazon jakby niższe, ale mam je dopiero dwa sezony, a Frosted C. już długo i maja ogromne czupryny.
____________________
mój ogród Monika
Madzenka 18:29, 14 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Monic napisał(a)
Tak myślałam. U mnie podobnie - młode Amazon jakby niższe, ale mam je dopiero dwa sezony, a Frosted C. już długo i maja ogromne czupryny.


Własnie to chyba jest najbardziej charakterystyczne u FC, że mają te długie, nawet metrowe włosy. CO roku latem wyrywam połowę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:30, 14 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ewa004 napisał(a)
mech najlepiej z lasu


W moich lasach takich omszonych kamieni jak w górach nie widziałam a na giełdzie sa po 10 zł i duuuużo.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kasya 18:40, 14 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42584
ale masz ladnie obsadzone ze nic ziemi nie widac
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
nawigatorka 18:45, 14 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Tez jesli sadze biale krokusy to Joanne... z wiadomych podowow mam do nich slabosc
Ja z trawami czekam bo juz mialam swoje lekcje w poprzednich sezonach.
Ciesze sie ze runianka zostaje bo lubia ja u Ciebiebi wogole.u mniebtez w tym roku jej przybedzie jak tylko mur stanie.
U nas nie narty ale staraza na lyzwach dzis pierwszy raz w zyciu smigala
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
polinka 19:17, 14 lut 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Madzenka napisał(a)
Przepraszam ze Wam tak wybiórczo odpowiadam, ale chyba dzisiaj nie dam rady dogłębniej
Czy u Was tez tak wszystko wyłazi z ziemi? Moje czosnki oszalały, za tydzień nie będe juz mogła chodzić po rabatach.
Liczę ze również krokusy wychylą swe kwiatki z ziemi. Jest mokro, relatywnie ciepło, nawet zerowanie opuchlaków wskazuje, ze juz wiosennie sie zrobiło.


U mnie podobnie dlatego przycięłam już bukietowe i oczyściłam za nimi smaragdy aby nie chodzić po czosnkach
Z każdym kolejnym dniem coraz więcej zielonego!

Żurawki wszystkie w tamtym roku wyrzuciłam właśnie przez opuchlaki i póki co spokój.

Wszystkie miskanty wycinam nożycami elektrycznymi do żywopłotów.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies