Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

olga80 20:04, 16 lut 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Bardzo dziękuje za odpowiedz o grabach. Czekam na wiosnę i biorę się za roboty
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Rench 01:13, 17 lut 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
lojalna_ napisał(a)
Cudnie . Musze sie koniecznie w ten mech zaopatrzyć , tak ładnie porządkuje donice


U Ciebie zawsze wszystko na czas,idealnie
Przyznawaj się,jakie dopalacze łykasz
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Agnieszka_B 09:29, 17 lut 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Madzenka napisał(a)


Będe więc zagladać i podziwiac jak rosnie
Nieskromnie powiem, ze dzieki mojemu źywopłotowi graby stały sie popularne na tym forum



Potwierdzam , że stałaś się jakiś czas temu Wielką Matką Inicjatorką Grabów Wszelakich . Ja nieskromnie przypomnę , ze jesteś Matką Chrzestną moich żywopłotów.
U mnie rosną 3 odcinki żywpłotów. Jeden rośnie w pełnym słońcu i ma się bardzo dobrze. Bardzo średnio się ma ten rosnący przy siatce , bo po drugiej stronie siatki rośnie wielki modrzew i już wiem że chodzi o małą ilość wody- w tym roku będę nawadniać ostro. A najlepiej się ma ten odgradzający kąt gospodarczy a w nim trzy kompostowniki- więc graby rosną zaraz przy stołówce- tutaj bardzo widać różnicę W tym roku korci mnie żywopłot z buków czerwonych , ale nie wiem gdzie .

Donice, Marzenko masz jak zawsze cudne. A nazwy dopalaczy tez poproszę . może byc na priv
____________________
zapach-ziemi
ren133 09:57, 17 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Madzenka napisał(a)


Moja pierwsza praca po studiach zaczynała sie o 7:00. Odsypaialam potem na fotelu po południu ale po tylu latach przywykłam


To fakt wszystko w życiu jest kwestią przyzwyczajenia
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
WilczaGora 11:32, 17 lut 2016


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
wiesz, że dzięki Tobie, chyba się w tym sezonie na te małe błękitne brateczki skuszę poczekam jeszcze tylko troszkę, bo mnie nie ma i nie mam jak kupić ... początek marca bedzie idealny... dzięki za cudny pomysł
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Basilikum 14:17, 17 lut 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Bratki sa swietne, bo dlugo kwitna, takie zelazne rosliny. My czesto na grob kupujemy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Pszczelarnia 15:01, 17 lut 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Madzenka napisał(a)


Agato mój zyopłot jest posadzony 1 M od płotu. Tne go na szerokosć 50 cm i zostaje mi ok 50 cm na przejscie . Ja sie mieszczę ale dla M przydałoby się ok 1 M na przejście. Zatem jesli mozesz to posadż 1,5 M od siatki ale jesli nie to wystarczy 1 M
Kółko rolnicze zawsze sie moze przekształcić w działki budowlane... A zywopłot grabowy aby był atrakcyjny musi byc ciety z kazdej strony. Wiec zostaw sobie tę przerwe miedzy ogrodzeniem a żywopłotem abyś miała mozliwosc cięcia go z każdej strony


Lubię takie wypowiedzi. Po co się ściskać?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
malgorzata_s... 15:06, 17 lut 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
W weekend już widziałam wiosnę w Twoich donicach Piękne są. U mnie padało do dzisiaj i nie chciało się nawet z domu wychodzić.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
dominka 16:23, 17 lut 2016


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Madzenka napisał(a)
Obiecana wiosna w donicach. Zdjęcia z wczoraj bo dzisiaj było szu szu. Padał deszcz w górach i były mgły a w kotlinie świeciło słońce. Jawna niesprawiedliwość dziejowa

I moje wczorajsze marne krokusiki. Wyłażą te z sezonu 2014/2015. jak one przeżyły przekopanie tej rabaty to ja nie wiem. A obok czają sie już koniuszki listków nowych krokusów




Mam pytanie odnośnie warstw, co jest pod kamykami?
Również planuję krokusy, tulipany i żonkile pod kamykami i nie wiem, co będzie najlepsze i dla roślin i dla utrzymania czystości rabaty.
Pozdrawiam Aga.
____________________
Aga- Zielony AZYL
Margarete 16:45, 17 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O krokusy juz masz... Ale fajnie. ja musze u siebie poszukac w wekend co i gdzie mi powyłaziło....
Nie jestem na bieząco ale mam pytanie :
chce pryskac w sobote Promanalem - chyba juz można ? A miedzianem na grzyba to musze prysnąc przed Promanalem ? czy moga np tydzien później ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies