Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 06:41, 16 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mirella na pewno znajdziesz mech, Nawigatorka juz Ci podpowiedziała. Widocznie do tej pory nie zwróciłaś na niego uwagi
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
MirellaB 07:15, 16 lut 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Tak Madżenko może nie zwróciłam uwagi

Muszę w tym roku bratki do doniczek kupić, a na taras chcę bardzo duże donice. Postanowiłam, że zacznę kompozycje w donicach układać, bo dotychczas wszystko sadziłam takie same.
Pierwsza inspiracja już jest polecana przez Ciebie: bratki błękitne i szafirki Miłego dnia
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
nawigatorka 07:32, 16 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
MirellaB napisał(a)

Ani na franowie, ani w Jucce nie widziałam, a bywam tam bardzo często.

Hala k,poerwsze wejscie,chyba trzecie stoisko po lewej.jest na pewno.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
MirellaB 07:33, 16 lut 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
nawigatorka napisał(a)

Hala k,poerwsze wejscie,chyba trzecie stoisko po lewej.jest na pewno.

Oooooo super - zanotowałam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
ana_art 08:49, 16 lut 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
MirellaB napisał(a)
Mam takie nożyce Fiskarsa w tym roku sobie kupiłam muszę spróbować.
Czyli mówisz, że akumulatorowymi na początek najłatwiej?
Koniecznie muszę kupić Chyba Boscha by były ok?
mam nożyce akumulatorowe i za chiny nie umiem nimi ciąć zdecydowanie lepiej długimi nożycami z fiskarsa. Tnij powoli, zaczynaj od góry i schodź na boki, odejdź na chwilę spójrz, wróć i tnij dalej. Naprawdę to nie takie trudne
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ren133 08:57, 16 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Madzenka napisał(a)


Wstaje przed 6 ale dzisiaj mnie o 4:05 rozładowana komórka M obudziła....
Wstaje o 6 aby do 7:00 mieć czas na spokojne obudzenie, sniadanie, przejrzenie poczty. Lubie sie tak powoli budzić.


Dla mnie to mordęga tak wcześnie rano wstać Podziwiam Cię Ja o siódmej wstaję
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Zielona 09:05, 16 lut 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Sprzątanie pod różami to jest wyzwanie. Niby robię to ostrożnie, ale zawsze jestem podrapana. Za każdym razem mam też nowe ślady na kurtce
Brak kory na różance to samo dobro dla krzaków, ale niestety trudniej utrzymać czystość w sezonie. Wysypałam korę /bardzo cienką warstwę/ w ubiegłym roku, by optycznie uporządkować rabatę. Dzisiaj wszystko wyrzucam bo nie sposób pozbyć się liści, nie usuwając ściółki. Trzeba produkować odpowiednie ilości kompostu i zacząć tylko nim ściółkować. Będzie ładnie, pożytecznie i praktycznie

Miłego dnia, ranny ptaszku
makkasia 09:14, 16 lut 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Madżenie musowo trzeba zagospodarować donice chociaż u nas najblżisze dwa dni z ostrym mrozem w nocy zapowiadają. U Ciebie pięknie jak zwykle. Madzenie dobrego dnia życzę
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Kasya 09:35, 16 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42182
ana_art napisał(a)
mam nożyce akumulatorowe i za chiny nie umiem nimi ciąć zdecydowanie lepiej długimi nożycami z fiskarsa. Tnij powoli, zaczynaj od góry i schodź na boki, odejdź na chwilę spójrz, wróć i tnij dalej. Naprawdę to nie takie trudne


Pokaz jakie to nożyce
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
olga80 10:10, 16 lut 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Marzenko masz żywopłot grabowy ja w tym roku też chce takowy sobie posadzić.Rozmawiałam z panią ze szkółki i mi odradziła bo niby w słońcu grab nie da rady.Powiedz mi proszę w jakim miejscu masz Ty posadzony żywopłot i jak u Ciebie się on sprawuje.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies