Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 23:24, 18 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
makkasia napisał(a)
Dzięki za róże
u mnie przez ostatnie zimno a później deszcze jakoś się zatrzymało, i połamało, i posypało. U Ciebie czad różany

Kasiu przykre to.
U mnie rzeczywiscie obfity rok, na razie nei widac konca pierwszego tłoczenia.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:25, 18 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MirellaB napisał(a)
Była burza u Ciebie Madżenko?

Takie przedpłocie też planowałam zrobić, ale nic z tego nie wyszło.

Róże piękne, widoki ogólne również

Rośliny rutewka nie mogę u siebie dostać


Burza była ale na szczęscie bez wichury. Groźniej sie zapowiadało na niebie, spadło 6 l na m2
Rutewkę kupowałam na kiermaszu ogrodniczym, w centrach ogrodniczych tez jej nie widuję. Chetnie bym dokupiła.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:26, 18 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
bleebla napisał(a)
Burza? To była jakaś nawałnica
Fotki róż oglądam i twardo się trzymam. Kupować nie będę tylko oglądam u was.
Przetacznik na szarym tle, rewelacja!


Aga Ty sie wreszcie daj skusić na roze.wylamujesz sie z grupy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:28, 18 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Karabela napisał(a)
A Memme Knorr nie nada się na płot? Śliczna. Dzięki za zdjęcia, zamawiam Gertude. Princess Ann super ale za niska. Próbuję jeszcze Lady of Magginich ma taki nieoczywisty kolor i powinna być wyższa.... Leonardo da Vinci ma też róż który by mi pasował. .. tylko oczywiście nie ten rozmiar...

Zdjęcia kwadratów wyrwał mnie z butów!!! Świetnie wyszły. One są w hakonechloa? Majstersztyk Marzena ))

Moja Mme Knorr ma juz 2,5 roku i jest sztywna i osiąga ok 1,2 M wiec raczej na płot sie nie nadaje. Karolina poszukam dla Ciebie roz, poczekaj do jutra, popatrzę w katalogu Austina. Ma byc pnąca na płot w kolorze pink?

Bukszpany sa w hakonechloe i w tataraku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:34, 18 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasiu i Alis bardzo mi miło ze mnie odwiedziliście.
Chyba pora spać?

Pociełam dzisiaj kostki w grabach w podjezdzie, fajnie to wyglada. Jutro zrobie zdjęcie reszta ciachania w poniedziałek, mam nadzieje skończyc w nastepnym tygodniu...ale lrzede wszystkim teraz czekam na kwitnienie Ascot, to moj nr 2 po Munstead Wood. Ciekawe czy w tym roku bedzie nr 1

Na chwile obecna moja lista TOP 5 róż :
1. Munstead Wood
2.Ascot
3. The Alnwick Rose
4. William Szekspir
5. princess Anne

Ciekawe jak będzie wygladac lista na końiec 2016 r? Chyba trzeba będzie sporządzić Top10 lub Top20? A moze TOP 80?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 23:40, 18 cze 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38691
Aaaaa i zapomniałam pochwalić kostki bukszpanowe!
Choć kocham kulki....to te Twoje kosteczki są superaśne!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Karabela 23:52, 18 cze 2016


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Madzenka napisał(a)

Moja Mme Knorr ma juz 2,5 roku i jest sztywna i osiąga ok 1,2 M wiec raczej na płot sie nie nadaje. Karolina poszukam dla Ciebie roz, poczekaj do jutra, popatrzę w katalogu Austina. Ma byc pnąca na płot w kolorze pink?

Bukszpany sa w hakonechloe i w tataraku


Dziękuję, poczekam na Twoje typy pink na płot Pink może być ostry albo łagodniejszy troszkę. Byle nie blady bo tych mam już wystarczająco. ..

U mnie Ascot kwitnie i jest nadal ukochaną ale Gospel mnie zaskoczyła jest w tym roku świetna baladawce niby ukochane a jednak moj top to te intensywne....
____________________
Eksperymentarium
ana_art 23:57, 18 cze 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kwadraty wcale nie takie kiepskie różę cudne... i ze rutewka już u Ciebie kwitnie...
u mnie po nawałnicy kilka małych strat, nawet nie zamierzam roztrząsać bo cóż to w porównaniu ze stratą całego dorobku życia...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Luki 00:04, 19 cze 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Cieszy mnie info z Decisem, Cisy pójdą w końcu do gruntu
Ja Artemisa nie mogę nigdzie znaleźć, a potrzebny mi wcześniej niż planowałem
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Konstancja30 00:05, 19 cze 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Madżenka ... ja mam czekać na Falstaffa 3 sezony ??? bo własnie wsadziłam (przesadziłam sadzonego w maju - miejscówka była zła i szału w ukorzenianiu przecież nie mogło być ) ... no to siem rozczarowałam ...


The Alnwick Rose ... w zeszłym roku się lubilismy i filiżaneczki tłoczyły się w trybie zdyscyplinowanym ... w tym katering filiżaneczkowy siadł i mam focha ... może się poprawi bo konwersacja w tonie "ja kcem a nawet żądam" była ... tniesz go Madżenka ... bo ja prawie nie ciachałam wiosną ... może dlatego dwa paki na krzyż mam ...

Ascot nie mam ... za to Gospel swym ogromnym kwiatem mnie czaruje ... po 18 gdy słońce nie świeci już na nią bezpośrednio aksamitne płatki są niczym zacne czerwone wino na gałęzi ... w swym głębokim burgundzie znakomicie znosi patelnię i pachnie ... tylko te 2 metry ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies