Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 20:44, 19 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Juzia napisał(a)
Trzy pierwsze i trzy w rządku bez Burgundy

Purple Eden fajna!


Purple Eden sadzona wiosna zadziwiła mnie kwitnieniem a kolor wart grzechu, zimna purpura

Dzisiaj u tesciowej podziwiałam Eden Rose - to jest najcudowńiejsza róza! W ogole róze oszalały w tym roku, Bonica eksmitowana do tesciowej będzie za chwilę szalała. Cieszyło mnie niezmiernie, ze tesciowa zachywcała sie moimi rozami. A teść zrobił nawet kanciki i okorował wszystkie rabaty aby chastów nie było. Po prostu szał! Dumna byłam z moich tesciów.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kindzia 20:44, 19 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Te zdjęcia samych pąków róż z opisami...rewelacyjne!!!
U mnie bez deszczu, wiatrzysko szkód nie wyrządziło, Sir malutki kwitnie kolorem Laguny, pąki są, będą kwiaty za tydzień, chociaż niektóre już po...chyba wszystko
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Madzenka 20:46, 19 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
oliwka napisał(a)
Elegancki masz ten podjazd MarzeNiko !!!! Pięknie graby suna slalomem miedzy kostkami bukszpanu przy podjezdzie


Tylko graby chude. A jutro jednego wymieniam , mimo ze ma gałezie zielone, nie ruszyły listki. Pójdzie do przechowalnika
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:47, 19 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kindzia napisał(a)
Te zdjęcia samych pąków róż z opisami...rewelacyjne!!!
U mnie bez deszczu, wiatrzysko szkód nie wyrządziło, Sir malutki kwitnie kolorem Laguny, pąki są, będą kwiaty za tydzień, chociaż niektóre już po...chyba wszystko


Kindzia musowo Ci trzeba jakąś róze w pełni kwitnienia przywieżć
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:48, 19 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
oliwka napisał(a)
Elegancki masz ten podjazd MarzeNiko !!!! Pięknie graby suna slalomem miedzy kostkami bukszpanu przy podjezdzie


Dopiero gdy graby nabiorą masy będzie fajnie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
oliwka 20:53, 19 cze 2016


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Madzenka napisał(a)


Dopiero gdy graby nabiorą masy będzie fajnie


Eee tam czepiasz się już miło patrzeć na podjazd.

Dobrze ze grab dostanie drugą szansę
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
lorka 20:55, 19 cze 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
purple eden... booska! must have!
Madzenko powiedz i czym się różni śliwa nigra od pissardi? napaliłam sie na nigre, ale w CO takie dwie piekniste pissardi , jakby na mnie czekają normalnie, idealne.. i się waham... brać nie brać, będę żalować... no sama nie wiem...
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
butterfly 20:56, 19 cze 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Super że zrobiłas porównanie purpur.
Ja po dzisiejszych ogledzinach stwierdziłam ze czas robić listę purpur na jesien za mało ich w moim ogrodzie

Graby z kwadratami i seslerią dadzą czadu jak się rozrosną, zresztę już prezentują sie
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
lindsay80 21:02, 19 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
W Aspirynie się zakochałam, rabata z kulkami i rabata z kostkami bukszpanowymi świetne, no i jeszcze nasadzenia pod grabami bardzo fajnie rokują, niech tylko graby szybko rosną.

Też mam tego białego przetacznika, w tym roku wyższy niż w ubiegłym, ale sztywno stoi.
Niebieskie mi strasznie chorują, jedynie jeszcze różowy był ładny w zeszłym roku, bardzo go na wiosnę podzieliłam więc jeszcze czekam jaki się okaże.
____________________
Tu ma być ogród :)
21:05, 19 cze 2016
powiem ci ze zestaw kwadratów w podjedzie to dobre posuniecie


PS. moja tesciowe od 3 sezonów tnie bukszpany (w maczugo-kulę)

świetny program na Domo teraz jest "domy roku 2015" z Kewinem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies