Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Mala_Mi 01:22, 19 cze 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
princess Anne -mnie zdenerwowała bo malutka jest.. nie widać w tych moich badylkach

Piknie proszę pani u Pani

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Filemon24 06:34, 19 cze 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
biały przetacznik śliczny taki delikatny ile ty masz róż u siebie pięknie to się wszystko komponuje
____________________
07:43, 19 cze 2016
Madzenka napisał(a)


Ciekawe jak będzie wygladać lista na końiec 2016 r? Chyba trzeba będzie sporządzić Top10 lub Top20? A moze TOP 80?



u mnie wszystkie TOP jak kwitną i nie chorują choc niektóre oceniam słabiej deczko

przetaczniki lubię mam kilka testuję 2 rok ...ale białego nie mam najpewniej twój to First Lady bo to najładniejszy biały

kwadraty przy kuchenne już sie ładnie prezentują.
Ewkakonewka 08:21, 19 cze 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Zachwyt zostawiam. Coś pięknego wyczyniasz z tym swoim ogrodem, do tego różyczkę w świat siejesz na lewo i prawo, obłęd
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
AgataP 09:40, 19 cze 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Madzenka napisał(a)


Myslalam ze szybciej ta kostrzewa rosnie. Owszem jest wysoka ale jeszcze rzadka. Mam ja na przedpłociu pod grabami i w rózach. Będe mogła ja ocenić pod koniec sezonu bo sadziłam ja dopiero wiosną tego roku.
Widziałam ją w centrum ogrodniczym i mnie zachwycała kolorem, pokrojem a przede wszystkim wielkością

Nie polecam jednak do licznego nasadzenia. U mnie na brzegu rabaty nic jej nie będzie przeszkadzać. Nasadzenia mam dopiero za nią. Obawiam się ze w gąszczu nie pokaże swojej urody


Więc zobaczymy jesienią, myślałam o niej w kwestii nasadzeń licznych ( coś koło 30-40 szt) ale nie gęstych tak by każda kępa była osobno wyeksponowana. Do niej doszłaby tylko druga trawa o pokroju wertykalnym.
czy ona jest oliwkowo zielona?
____________________
Z Pszenicznej...
bacowa 11:56, 19 cze 2016


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Marzenko, pokaż Soul , moja w pąku,kolor różowy , myślałam że ona będzie ciemniejsza.Może ona jednak ma taki kolor ?
Madzenka 19:38, 19 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
bacowa napisał(a)
Marzenko, pokaż Soul , moja w pąku,kolor różowy , myślałam że ona będzie ciemniejsza.Może ona jednak ma taki kolor ?


Moja jeszcze nie kwitnie, trzeba poczekać kilka dni, ale to będzie sadzonka z wiosny 2015 a sadzona wiosną 2015 uschła niemal i wypuściła jeden badyl, czy zakwitnie tego nie wiem. Moja wina bo róże kupione wiosna nie miałam czasu posadzić.... Stychaz pisała mi , ze jej Soul kupiona we F. tej wiosny tez jest różowa. Gdzie kupowałaś?

Dla Ciebie oczekiwanie na pompony

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:41, 19 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
AgataP napisał(a)


Więc zobaczymy jesienią, myślałam o niej w kwestii nasadzeń licznych ( coś koło 30-40 szt) ale nie gęstych tak by każda kępa była osobno wyeksponowana. Do niej doszłaby tylko druga trawa o pokroju wertykalnym.
czy ona jest oliwkowo zielona?


A to zmienia postać rzeczy ale musisz dla niej zaplanować ok 80-100 cm szerokości, jest olbrzymia. Moja teraz z kłosami na przedpłociu ma już prawie 1 m wysokości

Oan ma kolor raczej typowy do kosttrzew zielono-szary, to chłodna zieleń ale znakomicie wyglada z ciemna zielenienią róż. Niedługo będę mogła ją porównać z Morning Lightem i Gracillimusem to dam znać z czym pasuje
Liście kostzrewy na zblizeniu Pompon


Przy okazji widać gdzie opuchlaki grasują.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:41, 19 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ewkakonewka napisał(a)
Zachwyt zostawiam. Coś pięknego wyczyniasz z tym swoim ogrodem, do tego różyczkę w świat siejesz na lewo i prawo, obłęd


Ewo dla Ciebie moja ulubienica tego tygodnia

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:43, 19 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
eee_taam napisał(a)



u mnie wszystkie TOP jak kwitną i nie chorują choc niektóre oceniam słabiej deczko

przetaczniki lubię mam kilka testuję 2 rok ...ale białego nie mam najpewniej twój to First Lady bo to najładniejszy biały

kwadraty przy kuchenne już sie ładnie prezentują.


Dla Ciebie moje graby i kwadraty w podjeździe


Wprawdzie nie mogę zrobić porządku z kostką granitową... ale fotkę zostawiam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies