Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

MirellaB 10:15, 21 paź 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Od Królika nie kupowałam, ale Ilonka z Łowieckiej od niego zawsze kupuje.
Teraz przeglądam jego ofertę i może coś zamówię

Madżenko co radzisz odnośnie moich hortensji Strong Annabell. Chyba mi nie odpisałaś, bo nie widzę
Wklejam post.

Dodany 19:30, 19 paź 2016 , edytowany o 20:07, 19 paź 2016


Madżenko wiesz może czy hortensje Strong Annabell kupione od różnych producentów różnią się od siebie np. wielkością krzewu, wielkością kwiatu, pokrojem?

Kupiłam w kwietniu w Jucce 4 sztuki Annabell Strong Incrediball. 3 szt posadziłam w szpalerku, 1 szt na innej rabacie.
Jedna hortensja z szpalerku padła. Dokupiłam od Marty Finki Strong Annabell i posadziłam w jej miejsce.
Teraz się zastanawiam czy nie przesadzić tej jednej sztuki co rośnie w innym miejscu do tego szpalerku, a tą od Marty wysadzić. W ten sposób bym miała znowu szpalerek z hortek kupionych razem w Jucce. Nie chcę, żeby było widać różnicę.

Co radzisz Madżenko? Czy jest to sens czy odmiany Strong z różnych źródeł nie powinny się różnić, wkońcu to ta sama odmiana.



____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
malkul 10:16, 21 paź 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
szał cebulowy będzie u Ciebie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 10:16, 21 paź 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
szał cebulowy będzie u Ciebie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Agania 13:09, 21 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kusisz cebulowymi, w listopadzie chyba jeszcze dokupię
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anna_ogrodni... 14:47, 21 paź 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam jestem zachwycona Twoją osobowością i ogrodem szacun i podziw za całokształt
Kocham róże ale do tej pory uważałam ze są wymagające czytając twoje forum stwierdziłam kupuje kupuje róże
A teraz moja prośba o namiary gdzie najlepiej zamówić? Podobają mi się wszystkie ale ostatnio coś lepiej róże angielskie
pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
tulucy 18:03, 21 paź 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Madżen, Voyage jest u mnie najzdrowsza i najsilniejsza chyba - mimo wiosennego przesadzania. Na Wegdewood mam ochotę i na Schone Maid jeszcze większą.
Ale w tym roku już basta. I tak zamówiłam jeszcze 4 z "nowości" (znaczy żadne nowinki, ale u nich nowe w ofercie )

Gdzie Ty sadzisz te tulipany... Ciekawam bardzo...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Madzenka 22:06, 21 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MirellaB napisał(a)
Od Królika nie kupowałam, ale Ilonka z Łowieckiej od niego zawsze kupuje.
Teraz przeglądam jego ofertę i może coś zamówię

Madżenko co radzisz odnośnie moich hortensji Strong Annabell. Chyba mi nie odpisałaś, bo nie widzę
Wklejam post.

Dodany 19:30, 19 paź 2016 , edytowany o 20:07, 19 paź 2016


Madżenko wiesz może czy hortensje Strong Annabell kupione od różnych producentów różnią się od siebie np. wielkością krzewu, wielkością kwiatu, pokrojem?

Kupiłam w kwietniu w Jucce 4 sztuki Annabell Strong Incrediball. 3 szt posadziłam w szpalerku, 1 szt na innej rabacie.
Jedna hortensja z szpalerku padła. Dokupiłam od Marty Finki Strong Annabell i posadziłam w jej miejsce.
Teraz się zastanawiam czy nie przesadzić tej jednej sztuki co rośnie w innym miejscu do tego szpalerku, a tą od Marty wysadzić. W ten sposób bym miała znowu szpalerek z hortek kupionych razem w Jucce. Nie chcę, żeby było widać różnicę.

Co radzisz Madżenko? Czy jest to sens czy odmiany Strong z różnych źródeł nie powinny się różnić, wkońcu to ta sama odmiana.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...


Mirelko przegapiłam posta. Mam strong anabell z dwoch miejsca, najpierw kupiwałam przez internet a potem dostałam od Marty Finki. Nie widze żadnej róznicy pomiedzy dwoma źródłami. Wg mnie nei ma zadnego ryzyka, po 1-2 sezonach beda identyczne
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:09, 21 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
tulucy napisał(a)
Madżen, Voyage jest u mnie najzdrowsza i najsilniejsza chyba - mimo wiosennego przesadzania. Na Wegdewood mam ochotę i na Schone Maid jeszcze większą.
Ale w tym roku już basta. I tak zamówiłam jeszcze 4 z "nowości" (znaczy żadne nowinki, ale u nich nowe w ofercie )

Gdzie Ty sadzisz te tulipany... Ciekawam bardzo...




Czyli moja lista rożanych chciejstw, spisywana przez cały sezon, jest trafiona ? Cieszy mnie to bardzo

Tulipany sadze min w roze, ktore orzeciez wiosna przytnę i bedzie miejsce na tulipany
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:12, 21 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Witam jestem zachwycona Twoją osobowością i ogrodem szacun i podziw za całokształt
Kocham róże ale do tej pory uważałam ze są wymagające czytając twoje forum stwierdziłam kupuje kupuje róże
A teraz moja prośba o namiary gdzie najlepiej zamówić? Podobają mi się wszystkie ale ostatnio coś lepiej róże angielskie
pozdrawiam serdecznie


Piszesz bardzo miłe słowa pod moim adresem, dziekuje bardzo
Wg mnie roze to tak szlachetne kwiaty ze warto miec choć kilka krzaków.
Na forum kupujemy wysyłkowo we : Floribunda, Rozarium, Rosaplant, Rozariumshoparena. Wszytskie meijsca sa sprawdzone i jakos do tej pory na forum nie narzekałayśmy na te szkołki. Kupowałam w każdej duze ilosci.
Wpisz w wyszukiwarke podane przeze mnie nazwy, wyświetla ci sie sklepy.
Zycze szaleństwa zakupowego
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:13, 21 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agania napisał(a)
Kusisz cebulowymi, w listopadzie chyba jeszcze dokupię


Koniecznie Aga kupuj!,
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies