Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 21:22, 20 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Asiak po tegorocznej wiosnie zachorujesz na cebulowe wystraczy jeden sezon na forum i jestes zgubiona

Nicole ciezko będzie dotrwać do wiosny

Margarete jechałam dzisija przez okoliczne wsi, piękną jesień już wszędzie witać. Ale zanim wracam do domu nie widze kolorów....

Agaaa kradnij do woli i WITAJ

Johanka z roku na rok człowiek nabiera coraz wiekszej wprawy. Übung macht Meister jak to mówią górale

Navigatorka a te 1100 wszystkie białe? Krokusy tez niebieskie?


Zagajanka cieszy mnie że cię zainspirowałam. Po tulipanach szybko dotrwamy do róż !

Mirello a od Krolika kupowalaś? Ciekawa jestem opiniotwórczych

Julia masz racje, cebulowych nigdy dosyc, chyba trzeba z 10 tys w małym ogrodzie posadzic aby była satysfakcja. W Keukenhof sadza ponad 7 mln to jest efekt

Makao kupuj jeszcze w listopadzie gdy sie zaczna przeceny.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:28, 20 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
butterfly napisał(a)
Madzen, czy Ty masz jakieś doświadczenia z kostrzewa Golden Toupee ?


Mam 15 razy przesadzaną, nie moźe urisnąć, dziwny ma kolor w zależności od stanowiska. Niebiesko żółtawy, taki nieokreślony
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 21:29, 20 paź 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)

1) Parfum Flower Circus
2) The Wedgwood Rose (Ausfence)
3) Voyage
4) Schone Maid

Malutko, miejsca już brak


Numer 1 i 2 zachwyciły mnie całkowicie Ale z powodu kupienia biletów powrotnych z wakacji o brakujących różach nawet nie myślę... O nowych cebulowych tym bardziej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Anda 21:33, 20 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Cebulowa lista niesamowita. Wg mnie miałaś szał cebulowych wiosną, tak jak sobie przypominam czemu uważasz że nie?
Róże ładne zwłaszcza Wedgwood Rose. Ale Ausfence to Kew Gardens, a Wedgwood to Ausjosiah. Mam nadzieje, że to nie na metce tak było napisane
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Madzenka 21:36, 20 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)


Numer 1 i 2 zachwyciły mnie całkowicie Ale z powodu kupienia biletów powrotnych z wakacji o brakujących różach nawet nie myślę... O nowych cebulowych tym bardziej


Sebek nie jedziemy na plaże w listopadzie tylko na narty w grudniu, mogę sóbie róże kupować ale jeszcz planuje nowy płaszczyk, mam obcykany, czekam na dalsza przecenę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:37, 20 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Anda napisał(a)
Cebulowa lista niesamowita. Wg mnie miałaś szał cebulowych wiosną, tak jak sobie przypominam czemu uważasz że nie?
Róże ładne zwłaszcza Wedgwood Rose. Ale Ausfence to Kew Gardens, a Wedgwood to Ausjosiah. Mam nadzieje, że to nie na metce tak było napisane


Na metce było napisane..... A własciwie w potwierdzeniu zamowienia.....

Tulipanow u mnie zawsze duzo, rok temu kupiłam jednak 1000 krokusow i kilkaset tulipanow. W tym roku odwrotnie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
jolanka 21:54, 20 paź 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Voyage przepiekna, do tego zdrowa , będzie cieszyła.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anda 21:58, 20 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Madzenka napisał(a)


Na metce było napisane..... A własciwie w potwierdzeniu zamowienia.....

Tulipanow u mnie zawsze duzo, rok temu kupiłam jednak 1000 krokusow i kilkaset tulipanow. W tym roku odwrotnie


Mam nadzieję, że nie będzie pomyłki.
U Ciebie wiosną znów będzie szał cebulowych
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Juzia 22:09, 20 paź 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38848
Madzenka napisał(a)


Jesli ktos policzył to fajnie w tym roku nie liczyłam, w poprzeniego latach sadziłam 1400-2000 cebul i szału nie było


Jak to nie było????
Ja szalałam jak wchodziłam do Ciebie
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
nawigatorka 22:58, 20 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
tulipany same czarne no i ciut exoticów
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies