Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

nawigatorka 23:21, 21 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
blyxa napisał(a)
I tak po lekturze wątku dokupiłam jeszcze szafirki.I z zazdrością patrze na te sadzone tysiące - za rok mam nadzieję sobie odbiję tegoroczny post w sadzeniu.


One są tylko w pierwszym sezonie czarne czy utrzymują się dłużej? Bo nie wiem jakie mieć oczekiwania
jabmam kilka od chyba dwóch czy trzech sezonów i zawsze były czarne
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Zagajanka 23:41, 21 paź 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Mam Wedgwood rose, ladne ma kwiaty, ale nawet po dwoch sezonach nadal glowki patrza w dol.
Do tego ma bardzo dlugie wiotkie pedy, co mnie zastanawialo, bo powinna juz raczej troche zesztywniec... Ostatnio moje podejrzenia sie potwierdzily, kiedy wertowałam watek AniDS - to jest roza pnaca, wymagajaca podpory wiedzialas o tym jak ją wybieralas?
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Rench 00:51, 22 paź 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Ja tak z doskoku widzę ,że podkręcasz kampanię cebulową
Sama pod wpływem twoich zamówień,licytuję jeszcze co-nieco
Czy top-10 róż już była ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 00:56, 22 paź 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Madzenka napisał(a)


Sebek nie jedziemy na plaże w listopadzie tylko na narty w grudniu, mogę sóbie róże kupować ale jeszcz planuje nowy płaszczyk, mam obcykany, czekam na dalsza przecenę

Jak bym słyszała swoją córkę
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
olga80 07:56, 22 paź 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Madżenka aż oczy przetarłam jak zobaczyłam taka ilość cebul na wiosnę będę siedziała w Twoim ogrodzie.Też zamówiłam cebule od królika zobaczymy jaka jakość i czy pomyłek nie bedzie, mnie skusiły ice cream
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Zielona 09:45, 22 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Miało być słońce, miało być ładnie... Nie jest...
Jak sobota u Ciebie?
MirellaB 10:42, 22 paź 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Madzenka napisał(a)


Mirelko przegapiłam posta. Mam strong anabell z dwoch miejsca, najpierw kupiwałam przez internet a potem dostałam od Marty Finki. Nie widze żadnej róznicy pomiedzy dwoma źródłami. Wg mnie nei ma zadnego ryzyka, po 1-2 sezonach beda identyczne

Madżenko dziękuję za informację
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Borbetka 11:24, 22 paź 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Muszę przyjść do Ciebie na kurs upychania cebul. Jak to mieścisz wszystko? Jakąś instrukcję potrzebuję, bo nie umiem . Zamiast ziemi mam korzenie wszędzie i żeby coś posadzić, dosypywać jej muszę nieustannie.
____________________
borówcowy wizytowka
lojalna_ 19:07, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Lista imponująca ... Nie beda sprawdzała tych ktorych nie znam czekam na wielka niespodziankę u Ciebie ...szkoda ze jeszcze troche czasu na te szalenstwo trzeba )))). Sadziłam dzis u mnie ale mimo ze wydaje sie ze kupiłam duzo to w tak świeżym ogrodzie jsk moj to długo jeszcze trzeba bedzie czekac na zapełnienie rabat ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lorka 19:45, 22 paź 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
a u nas leje i leje.. woda mi w ogrodzie stoi i moje wisienki umbry chyba jakis grzyb od tej wigloci lapie.. Powiedz Madzenka, czy jeszcze jest sens pryskac jakimś przeciwgrzybicznym? liscie mam jescze na drzewkach..
z cebul zdązylam kroskusów posadzic.. czosnki czekają..ale leje buuuu
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies