Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

nawigatorka 22:53, 08 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)


Ostatnio była duza dyskusja i przypomnienie tematu. Kto przypomni czy u Magdy70 czy w ktorym wątku?


Tfu tfu u mnie nie ma kleszczy....

A nie u Ensaty?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
an_tre 22:57, 08 lip 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Madzenka napisał(a)


Nie bedzie mnie, stolica wzywa mnie w poniedziałek ...
szkoda, jest mi smutno
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Ensata 23:04, 08 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
U mnie, ja obserwuje mnostwo kleszczy. Na temat najwiecej wie Oli. Kleszcza wbitego powinno sie zebrac do badania, czy jest zarazony. Badanie krwi infekcje wykazuje dopiero po 6 tyg, leczenie powinno zaczac sie wczesniej
____________________
W kolorze blue
06:33, 09 lip 2015
Madzenka napisał(a)


Chyba czas na operację....jeszcze wypróbuję osteopatę...


wypróbuj ...koniecznie ....... zawsze zdążysz się pociąć!



frezja 08:20, 09 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Madżenko dzięki za potwierdzenie wyboru co do rabaty..zamówiłam wczoraj trawki i..być może zwrócę się do Ciebie o głos

____________________
Ewa - Ogrodowy song
Milka 13:19, 09 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Madzenka napisał(a)



Oj noc była burzliwa.... Mam uraz psychiczny do wiatrow (latające meble, wyrwane żaluzje).... A wczoraj lepsze przeboje.... Nie zamknęlam skrzynki z programatorem do nawadniania i nie wiem co sie wydarzyło, w takcie ulewy nastąpio chyba jakies zwarcie bo uruchomiły sie w czasie ulewy zraszacze trawnika..... Nie mogłam wyłączyć programatora nawaniania (deszcz lał a ja z latarka w koszuli....) musiłam zaknąć zawór od wody.... Potem wyłączyć bezpieczniki bo coś cały czas było zwarcie.... Nie wiem jakim cudem usłyszałam w nocy ze sie włączyły zraszacze.... Całe szczęscie że mam uraz na tle wiatru i nie mogłam spac.... Zalalabym ogród, nie wspominajac o koszcie wody....


Aktualnie nawadnianie nie działa bo programator uszkodzony......



O rany, Marzenko, to u ciebie jednak stale ostrzej, u mnie po prostu tylko lało, taki ciężki deszcz, mam nadzieję, że powolutku ogarniesz, aż żal, że po urlopie taki numer pogoda wykręca.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
popcorn 13:42, 09 lip 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madżen, próbuj jeszcze, operacja to ostateczność... mnie masaże pomagają -też na kręgosłup szyjny... uszkodzenia nawadniania współczuję
buziole!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Zagajanka 15:03, 09 lip 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Madzenka napisał(a)



Oj noc była burzliwa.... Mam uraz psychiczny do wiatrow (latające meble, wyrwane żaluzje).... A wczoraj lepsze przeboje.... Nie zamknęlam skrzynki z programatorem do nawadniania i nie wiem co sie wydarzyło, w takcie ulewy nastąpio chyba jakies zwarcie bo uruchomiły sie w czasie ulewy zraszacze trawnika..... Nie mogłam wyłączyć programatora nawaniania (deszcz lał a ja z latarka w koszuli....) musiłam zaknąć zawór od wody.... Potem wyłączyć bezpieczniki bo coś cały czas było zwarcie.... Nie wiem jakim cudem usłyszałam w nocy ze sie włączyły zraszacze.... Całe szczęscie że mam uraz na tle wiatru i nie mogłam spac.... Zalalabym ogród, nie wspominajac o koszcie wody....


Aktualnie nawadnianie nie działa bo programator uszkodzony......


U mnie zwialo wczoraj z tarasu duzy drewniany stół... Trzasnelo nim o sciezke i zlamalo jedną z nóg. Jakims cudem sliwy, pomiedzy ktore wpadl stol, ocalaly, trawnik juz mniej - darn srednicy z 30 cm wyrwana...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Madzenka 19:40, 09 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zagajanka ta pogoda jakaś nietypowa.....

Carol - po jodze ciut lepiej, jutro kolejne cwiczenia. Joga rozciąga mpnie, oblokowuje łopatki i napiecie. Nie nawidzę masaży... Tylko relaksacyjne , ajurwedyjskie ale to nie pomaga.....

Irenko - u Ciebie zacisze, u mnie wciąz otwarta przestrzeń....

Frezja - polecam sie na przyszlość

Eee tam - Mam wśrod znajomych bardzo dobre rezultaty, nie nalezy mylić osteopaty z kręgarzem ten pierwszy to specjalista z wykształceniem medycznym drugi najczęsciej znachor ...

Ensata., Nawigatorka - starzeję sie, nie wiem gdzie co czytam.... Dzieki za czujność

Ann Tre - juz mi sie płakać chce....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 19:43, 09 lip 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38652
Wrzuciłam metkę od doniczki....bo chciałaś
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies