Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Gabisia 21:46, 30 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Buziam!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Krys 23:55, 30 lip 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Gratki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
polinka 08:50, 01 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Stipa z buksami pięknie się prezentuje! Jak Twoje rośliny na przedpłociu? Dały radę czy coś ucierpiało?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Ensata 08:59, 01 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Niebieski puch wygląda cudnie. Ja lubie kostrzewę, moja z hortkami, tfu, tfu tez dobrze wyglada. Niestety pic carlit przerasta trawami i mnie wnerwia
____________________
W kolorze blue
Madzenka 09:44, 01 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
polinka napisał(a)
Stipa z buksami pięknie się prezentuje! Jak Twoje rośliny na przedpłociu? Dały radę czy coś ucierpiało?


Grab walczy ale wydaje się ze przezyje, 5 lawend uschło, 5 przesadziłam na rożanke i posadziłam 10 nowych Viva. Za rok bede miała jednakowy szpaler 15 lawend, bo miałam dwa gatunki... Kostrzewa przeżyła, berberysy odchorowują, w tym roku juz ładne nie beda.... Ale za rok bedzie ok. Na razie droga sie zapadła, szmaty położyc nie moge i wysypać zwirku bo beda poprawiac... Kiedy ? Nikt tego nie wie,,,, więc przedpłocie znow zarasta chwastami....
Ale poniewaz mam aktualnie lenia ogrodowego to mnie to zupełnie nie ekscytuje...szkoda tylko ze teraz brzydko... Do połowy płotu mam piekna lawende, bukszpany a od połowy sajgon...... Chyba napisze kartkę - przedpłocie pokazowe wyłacznie na dlugosci 10 M... Po tym odcinku odwracać głowę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:46, 01 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ensata napisał(a)
Niebieski puch wygląda cudnie. Ja lubie kostrzewę, moja z hortkami, tfu, tfu tez dobrze wyglada. Niestety pic carlit przerasta trawami i mnie wnerwia


Oj to będzie ciezko z carlitem.... mam do wywalenia dwie morrowi variegata bo nie miżna z niej wyrwac trawy i juz całe zarosly, nie wiem co z tym zrobic, bo będe miała dzirę w nasadzeniach

Ja kostrzewe lubie własnie za ten kolor. Za rok ogolę ją albo na wiosne całkiem na łyso albo po kwitnieniu, ale golenie będzie na łyso
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:47, 01 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gabi i Krys macham
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:48, 01 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
leon60 napisał(a)

trawy i hortensje to najlepszy zestaw


Miedzy trawa a hortensjami jest laurowisnia miniaturowa.... I to jest moja porazka ogrodowa , choruje drugi rok, nie przyrsta. Nie wiem czy to grzyb czy opuchlaki. A miała stanowic taki ładny murek zima gdy hortensje sa łyse....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:51, 01 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
LewOgrodowy napisał(a)
Ascot i Winchester Cathedral mam, są (tfu tfu) cudne. To 2 maliny już by były - Munstead Wood 100% i L.D. Braithwaite - interesująca. A jasna Jude the Obscure też ciekawa.
Dzięki wielkie.


LD Braitwaie nie mam ale widziłam na forum ze jest piekna, pomyśl o red Leonardo da Vinci, to taki cudowny nieokreślony malinowy kolor, gdy zakwitnie zrobie Ci zdjęcia , u mnie rosnie z Ascot i uwielbiam tę mieszanke malinowych kolorow.
Posadziłam też Red Eden i nie wiem czy nie myle jej z Ascot, czy jszcze nie zakwitła.... Dzisiaj pogrzebię w korzeniach w poszukiwaniu etykiety. Posadzona u moje tesciowej wyglada jak Ascot.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 10:15, 01 sie 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38768
Madzenka napisał(a)


Oj to będzie ciezko z carlitem.... mam do wywalenia dwie morrowi variegata bo nie miżna z niej wyrwac trawy i juz całe zarosly, nie wiem co z tym zrobic, bo będe miała dzirę w nasadzeniach


Wykop te morrowii i rozdziel wywalając przy okazji trawska.
Później wsadź na nowo
Chyba
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies