Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

deszczowymaj 17:54, 30 lip 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Gratki na 7 setek
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 17:56, 30 lip 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Madzenka napisał(a)
Chyba puchu niebieskiego z niedzieli jeszcze nie było?


Miód malina
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
nawigatorka 17:58, 30 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Gratulacje.choć u Ciebie tysiące lecą jak u innych sto stron
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ewa004 19:05, 30 lip 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Właśnie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Madzenka 20:11, 30 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ewka Agentka nie prowokuj, u Ciebie dzisiaj prawie 200 postów!!! coś narobila? Dach przemalowałaś?
Nawigatorka - ostatnio zwolniłam, bo jakos mało czasu mam latem... Nic z tego nie rozumiem...dzień długi a mi czasu brak
Deszczowymaj - dziękuję
MAD - uwielbiam jeżówki w każdej fazie
Irenka - kostrzewa Finki się obroniła, tej na przedpłociu grozi eksmisja
Margaret - muszę wreszcie zapytać Finki , podejrzewam że to Elijah Blue. Kostzrewa nie nawidzi wody, gdy rosła na innej rabacie blisko stale podlewanego trawnika była wstrętna i wywaliłam. Tej kosztrewy jeszcze chyba w tym sezonie nie podlewałam, tylko deszcz od czasu do czasu ją wspiera.
Pszczelarnia - z Alnwick będzie Pani zadowolona Przyszły tydzień mam straszny - wyjazdowo-fryzjerski + 2 x w tygodniu joga....nie odpuszczam bom prawie kaleka po wyjazdach
Jazzy - You are right!
Ewik - macham
Julka- licze na to!
Zilona - ja tez lubie mój podwyższony taras
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:14, 30 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ren133 napisał(a)
Marzenko
Czy masz u siebie jakąś jasnopomarańczową różę rabatową, którą mogłabyś polecić?


Nie mam rów w tym kolorze, mam zólte szt 2 . Z jasnopomarańczowych Rosomanes mają najpiękniejsze: Lady of Shallot (potocznie zwana Lady Szalet ) oraz Crown Princess Margarete. Pomyśl o pomarańczach z domieszką różu - Jubille Cellebration, Boscobell I Chippendale

O mam jeszcze Lady Emma Hamilton. Oglądam te róze u moich ulubionych rosomanes i czasami mysle czy aby sobie takiej rabaty nie machnąc
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:15, 30 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
lindsay80 napisał(a)


I mnie to teraz dopadlo i najlepsze co mi wpadło do głowy to zwyczajnie przeczekać ten stan.
Marzenka, kiedy Ty będziesz bagatelki swoje korygować, bo moje wyglądają identycznie?


Cięłam je już ze trzy razy w tym sezonie. Teraz pewnie ciachnę znów. Tnij bez obaw, póki mają czas wypuścić piękne nowe czerwone pędy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:18, 30 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
LewOgrodowy napisał(a)
Anabellki skojarzyły mi się z widzami na trasie wyścigu, jak stoją stłoczeni przy barierkach i wyglądają na zawodników.
Madżenko, zrobiło mi się miejsce na 3 róże. Doradzisz coś? 2 malinowe i 1 biała/śmietankowa/wanilia. Wysokość - 1 malinowa max 70cm, druga i biała - mogą być wyższe, ale nie muszą.


Z niskich malinowych to przychodzi mi do głowy Red Leonardo da Vinci to prawdziwa malina, dojrzala cudowna- u mnie niziutki lub Red Eden Rose, ja uwielbiam Ascot. A jesli myślisz o purpurze to oczywiście niezawodna Munstead Wood. Testuję teraz Heatcliff, Darcey Bussell. ZObacz też LD Braithwaite (nie mam ale wiem że jest piękna) AAA krwista malina to GOSPEL

Na białych różach się nie znam... ale piekna jest Jude the Obscure (czsami mocniej waniliowa) , Winchester Cathedral.

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
LewOgrodowy 20:35, 30 lip 2015


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
Ascot i Winchester Cathedral mam, są (tfu tfu) cudne. To 2 maliny już by były - Munstead Wood 100% i L.D. Braithwaite - interesująca. A jasna Jude the Obscure też ciekawa.
Dzięki wielkie.
____________________
Monika
leon60 21:38, 30 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Madzenka napisał(a)
Hortensje w starterach - limelight i pinky winky


trawy i hortensje to najlepszy zestaw
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies