Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

nawigatorka 17:05, 01 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)


Juz to robiłam przy dzieleniu dwa lata temu, to jaka ka cieniutka długa cholera, ktora gdzies siedzi w korzeniach a moje morrowi maja po 30 cm średnicy. Wiec jesli mam dzielic zachwaszczona to wole podzielic czysta. I tak bedzie dziura wiec chyba dopiero wiosna to zrobie, na razie skubie


Ale dni karmnika sa juz policzone!......

Mojego karmnika tez...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 17:11, 01 sie 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorko - Ło. A to nie Ty mnie przekonywalas pokazujac jaki ladny?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
MirellaB 17:33, 01 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Madżenko macham do Ciebie i serdecznie pozdrawiam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
malgorzata_s... 22:07, 01 sie 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Też mam lenia ogrodowego. Jakiś zawsze końcem lipca ogród mnie wnerwia. W tym roku wyjątkowo bo przez suszę rośliny mizerne. Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
monteverde 22:39, 01 sie 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
MAD napisał(a)

Miodzio!

ładna fotka pozdrawiam Marzenko
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Madzenka 23:07, 01 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Susza straszna.... mimo że padało w tym tygodniu to rośliny niemal mdleją

Dzisiaj zaplanowaliśmy mycie żaluzji na całym domu i okien. I skończyło się na żaluzjach bo Hobot nie ruszył, kabel się uszkodził... zatem mycie okien za tydzień a a dzisiaj było ostre ciecie żywopłotu grabowego.

Po cieciu. Uwaga za żywopłotem kukurydza, która jest od niego wyższa.....
I doszlismy z M do wniosku że wiosną zebrinusy idą na tyły a w ich miejsce po całości będą hortensje. Chociaż ja mam ochotę na rozplenice...




Kurcze przez te wystające kłosy kukurydzy wyglada jakby żywopłot był nadal poczochrany...



A i oskubałam Elaty, bo przez ciągłe przesadzanie podeschły jej liscie...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Milka 23:11, 01 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Też mam lenia ogrodowego. Jakiś zawsze końcem lipca ogród mnie wnerwia. W tym roku wyjątkowo bo przez suszę rośliny mizerne. Buziaki


Oj zgadzam sie z tym.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 23:14, 01 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Madzenka napisał(a)
Susza straszna.... mimo że padało w tym tygodniu to rośliny niemal mdleją

Dzisiaj zaplanowaliśmy mycie żaluzji na całym domu i okien. I skończyło się na żaluzjach bo Hobot nie ruszył, kabel się uszkodził... zatem mycie okien za tydzień a a dzisiaj było ostre ciecie żywopłotu grabowego.

Po cieciu. Uwaga za żywopłotem kukurydza, która jest od niego wyższa.....
I doszlismy z M do wniosku że wiosną zebrinusy idą na tyły a w ich miejsce po całości będą hortensje. Chociaż ja mam ochotę na rozplenice...




Kurcze przez te wystające kłosy kukurydzy wyglada jakby żywopłot był nadal poczochrany...



A i oskubałam Elaty, bo przez ciągłe przesadzanie podeschły jej liscie...


Hym, mnie te zebrinusy u ciebie w tej wersji zachwycaja, elata cierpi od suszy, ona lubi wode, jak wszystko, u mnie po prostu masakra z susza, robie ogrod na nowo, pod suszę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 23:14, 01 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zrobiłam tylko fotki róż, reszta zdjęć jutro bo szalałam z podlewaniem (znów przecięłam rurkę od nawadniania... jutro muszę pobiec po złączki do marketu), cięcie niemal do zmroku i sprzątanie gałęzi...


Kolory róż nie ten teges... bezie przesadzanie jesienią. Old port (niemal fioletowy) pójdzie na rabatę z kostrzewą a Gospel i Darcey pójda w to miejsce




Sadzona dwa tygodnie temu Young Lycidas odchorowuje upały


Ascot czy red Eden?


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:32, 01 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Irenko Elatę przesadzałam ok 3 tygodni temu w straszne upały, mimo ze jest przy zraszaczach trawnika to ją ciagle przypala. Oskubałam , mam nadzieję ze ładnie odbije.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies